پلی استیشن4
پلی استیشن4

جریمه ۲ میلیون یوروئی سونی بابت برخی بسته‌های پلی‌استیشن۴

شرکت سونی باید برای برخی بسته‌های پلی استیشن۴ که برای بازی‌های آنلاینش به PS Plus نیاز است پاسخگو باشد. با نوین اسپات همراه باشید.

در تازه‌ترین گزارش منتشر شده از عملکرد شرکت سونی، دریافتیم که یک موسسه مبارزه با تخلفات مالی ایتالیایی شرکت مذکور را بابت انتشار تعدادی از کنسول‌های پلی استیشن۴ در خاک ایتالیا و سطح اروپا جریمه کرده است. شرح این جریمه بدین صورت است که گویا شرکت سونی در محتویات برخی از بسته‌های پلی استیشن۴ خویش که در اروپا توزیع شده هیچگونه اطلاعاتی درباره حساب کاربری آنلاین خریداران درج نکرده است و این بدان معناست که خریداران از وضعیت حساب PS Plus خویش مطلع نیستند. شرکتی که از سونی شکایت کرده مدعی شده که از نوامبر ۲۰۱۳ تاکنون، کنسول‌های متعددی در دسترس خریداران قرار گرفته که هیچ‌گونه اطلاعاتی درباره وضعیت بازی‌های آنلاین مبتنی بر PS Plus به آن‌ها نداده است.

بر روی تمامی جعبه‌های پلی استیشن ۴ ذکر شده که جهت انجام بازی‌های آنلاین، نیازمند حساب PS Plus خواهید بود و مشخصاتی از آن حساب برای خریدار ارسال می‌شود که بنا به گفته‌ی شرکت ایتالیایی مذکور چنین مشخصاتی روی برخی از بسته های ارسال شده در اروپا لحاظ نشده است. گفته شده که اگر سونی به این پرونده قضایی پاسخ ندهد ممکن است جریمه‌ها از ۱۰ هزار یورو تا ۵میلیون یورو نیز افزایش یابند. سونی ۶۰ روز فرصت دارد تا به این حکم قضائی پاسخ دهد. در صورت انتشار اخبار بیشتر در این رابطه با شما عزیزان خواهیم بود.

بیشتر بخوانید :  عناوین رایگان ماه ژوئن شبکه پلی‌استیشن مشخص شد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`