سونی sony
سونی sony

سونی خود را برای سال بعد آماده می‌کند

مدتی است که شرکت سونی در سکوت خبری به سر می‌برد. با اعلام کناره گیری از نمایشگاه E3 2019 و همچنین عدم برپایی مراسم Playstation Experience در سال بعد و با وجود رونمایی چند بازی توسط شرکت‌های مایکروسافت و نینتندو در مراسم TGA 2018، طرفداران سونی نگران باختن رقابت به مایکروسافت و نینتندو هستند. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

در مراسم The Game Awards 2018 شرکت‌های مایکروسافت و نینتندو از برخی از بازی‌های آتی خود رونمایی کردند. این در حالی است که شرکت Sony چیزی برای اشتراک با طرفداران نداشت. همین موضوع سبب شده است که در فضای مجازی طرفداران پلی استیشن و سونی نگرانی‌های خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. حال در پاسخ به این نگرانی‌ها، مدیرعامل پلی استیشن، «شان لیدن» در توییتر خود پاسخ این طرفداران را داد. او در پیامی نوشت:

سال بعد شما را خواهم دید

با توجه به جمله منتشر شده توسط «لیدن» به نظر می‌رسد که شرکت Sony در سال آتی قصد دارد از چند بازی خود رونمایی کند. البته چیزی غیر از این نیز از این شرکت انتظار نمی‌رفت. در صورتی که از طرفداران پلی استیشن ۴ هستید خوب است که به مقاله‌ای که در رابطه تاریخچه و آینده این کنسول نوشته شده است نیز نگاهی بیاندازید.

بیشتر بخوانید :  بازی Anthem خیره کننده تر از همیشه!

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`