sonic 2022

تاریخ انتشار احتمالی بازی Sonic Frontiers مشخص شد

بازی های مرتبط

بر اساس اطلاعات جدیدی که در سطح اینترنت مشخص شد، تاریخ انتشار احتمالی بازی Sonic Frontiers لو رفت. حساب کاربری به نام PlayStation Game Size در شبکه توییتر، اطلاعات زیادی را از دیتابیس پلی استیشن استخراج می‎کند که بیشتر آنان، قابل اطمینان هستند. به همین دلیل، می‎توان وی را منبعی مطمئن نامید. این تاریخ انتشار را نیز وی ذکر نموده است. بر اساس گزارش این کاربر، بازی Sonic Frontiers در اواسط ماه نوامبر سال 2022 منتشر خواهد شد. با این حال، تاریخ انتشار مذکور رسمی نبوده و ممکن است تنها تاریخ انتشار احتمالی بازی باشد. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

بازی Sonic Frontiers قرار است در تاریخ 15 نوامبر سال 2022 (24 آبان ماه سال 1401) منتشر شود. بیشتر عناوین جدید، در روز سه شنبه عرضه می‎شوند. 15 نوامبر نیز سه شنبه است. علاوه بر این مسئله، بیشتر نسخه‎های سری Sonic از قبیل Sonic Unleashed، Sonic Colors، Sonic Generations و Sonic Forces، در ماه نوامبر عرضه شدند. اگر بازی Sonic Frontiers نیز بخواهد راه آنان را دنبال کند، تاریخ انتشار لو رفته، موثق به نظر می‎رسد.

همانطور که می‎دانید، بازی Sonic Frontiers جدیدترین نسخه از سری Sonic the Hedgehog است که در مراسم The Game Awards 2021 معرفی شد. اطلاعات کمی در مورد این بازی در دسترس است. نمایش آن در TGA 2021 نیز بسیار کوتاه بوده و جزئیات چندانی را مطرح ننمود. طبق گفته سازندگان، این اثر جهان باز بوده و جهانی گسترده خواهد داشت که به دلخواه خود، می‎توانید در آن گشت و گذار کنید. بیشتر سازندگان تاکید کرده‎اند که این نسخه، تفاوت چشمگیری با نسخه‎های پیشین داشته و تغییرات زیادی در آن صورت گرفته است. به همین دلیل، بازی Sonic Frontiers قرار است تحولی جدید در این سری باشد.

بیشتر بخوانید :  دانلود بازی Northgard Svafnir Clan of the Snake برای PC

تاریخ انتشار رسمی بازی Sonic Frontiers هنوز مشخص نیست. منابع رسمی، در مورد تاریخ انتشار سکوت کرده و اطلاعات چندانی ارائه نداده‎اند. با این حال، می‎دانیم که این بازی، بر روی پلتفرم‎های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، رایانه‎های شخصی و نینتندو سوئیچ، در دسترس قرار خواهد گرفت.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`