دامنه‎ای به اسم بازی Sonic Frontiers ثبت شد

در چند روز گذشته، دامنه‎ای تحت نام Sonic Frontiers ثبت شد. به نظر می‎رسد معرفی این بازی، بسیار نزدیک بوده و سازندگان در حال انجام مقدمات این معرفی هستند. البته، این دامنه در حال حاضر در دسترس نبوده و با مراجعه به آن، با ایرور 403 روبرو می‎شوید اما زمان ثبت آن، در چند روز اخیر بوده و نشان دهنده این است که شرکت SEGA، قصد دارد نسخه جدید فرنچایز Sonic را به زودی معرفی کند. این دامنه نیز قطعاً بعد از معرفی دسترسی، در دسترس همگان قرار می‎گیرد. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

علاوه بر دامنه جدید، صفحه استیم فرنچایز Sonic نیز آپدیت شده و عنوانی جدید به تعداد عناوین آن، اضافه گشته است. البته این عنوان جدید در حال حاضر مخفی بوده و نمی‎توان صفحه مربوط به آن را مشاهده نمود.

اطلاعات بسیار کمی از بازی Sonic Frontiers در دست است. حتی این اسم نیز اسم قطعی بازی نمی‎باشد. در اوایل امسال، وجود این پروژه تایید شد ولی حرف دیگری از آن به میان نیامده و جزئیات خاصی از این بازی، مشخص نشده است. البته، چندی پیش، مصاحبه‎ای صورت گرفت که طی آن، مشخص شد اسم این بازی جدید، قرار است Sonic Rangers باشد. پس از آن، شواهدی به دست آمد که مشخص شد اسم Sonic Rangers نیز نهایی نبوده و سازندگان عنوان دیگری برای بازی در ذهن دارند.

همانطور که ذکر شد، اطلاعات خاصی از این بازی در دست نیست. گفته می‎شود Sonic Frontiers سعی دارد فرمول این سری را با خلاقیت‎ها و تغییراتی جدید، متحول کند. تهیه کننده سری Sonic، ذکر نمود که امیدوار است نسخه جدید نیز بتواند مانند Sonic Adventure، تاثیر عمیقی بر روی طرفداران بگذارد.

عنوان جدیدی که در دست ساخت است، به احتمال زیاد در سال 2022 عرضه خواهد شد. بازی Sonic Adventure، پایه‎ای برای نسخه‎های آینده این سری بود و همگی به روش‎های مختلفی از آن الهام گرفتند. امیدوارم عنوان جدیدی که در سال 2022 منتشر خواهد شد نیز بتواند چنین دستاوردی داشته باشد. تیم توسعه دهنده ما، چنین چالشی را پیش رو دارند و باید دید چگونه عمل خواهند کرد.

مشخص نیست عنوان Sonic Frontiers در چه زمانی به طور کامل معرفی خواهد شد. در نهایت، باید منتظر اخبار موثق از سوی منابع رسمی ماند.

بیشتر بخوانید :  استودیو Obsidian مدت‌ها است که به فکر The Outer Worlds است

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`