Call of Duty: Vanguard
شعبه جدید Sledgehammer Games

شعبه جدید Sledgehammer Games در انگلستان افتتاح شد

بازی های مرتبط

شعبه جدید Sledgehammer Games ، استدیوی نام آشنای سازنده بعضی عناوین سری Call of Duty، با توجه به افزایش حجم کاری و تعداد پروژه‎ها، افتتاح شد. این شعبه جدید، در انگلستان، شهر گیلدفورد، واقع شده است. همانطور که می‎دانید، استدیوی مذکور، در حال کار بر روی جدیدترین نسخه از سری Call of Duty، یعنی Call of Duty Vanguard بوده و انتشار آن نیز، نزدیک است. اطلاعات منتشر شده، نشان می‎دهند شعبه جدید استدیو، در مراحل ساخت این بازی، پشتیبانی از آن و نیز پروژه‎های آینده، همکاری خواهد کرد. در ادامه مطلب همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

افتتاح شعبه جدید Sledgehammer Games ، در وبسایت این استدیو اعلام شد. استدیوی واقع در انگلستان، علاوه بر پشتیبانی از بخش آنلاین، فصل‎های مختلف و محتواهای الحاقی Call of Duty Vanguard، در ساخت پروژه‎های جدید نیز همکاری خواهد کرد. این پروژه‎های جدید، می‎توانند ادامه‎ای مستقیم بر نسخه Vanguard بوده و یا داستانی کاملاً نو باشند. خوشبختانه استدیوی جدید، به نیروهای جدید نیز، نیاز داشته و اعلامیه استخدام در سمت‎های مختلف را منتشر کرده است. علاقمندان می‎توانند برای استخدام در این شعبه، اقدام کنند.

احتمال ساخت ادامه‎ای بر داستان نسخه Vanguard، به پذیرش آن از سوی مخاطبین بستگی خواهد داشت. اگر این اثر مورد قبول واقع شود، بعید نیست که نسخه‎های دیگری که داستان را ادامه دهند، در دست ساخت قرار بگیرند.

چندی پیش، استدیوی Infinity Ward نیز اقدام به تاسیس شعبه‎ای جدید در ایالت تگزارس کرد. برند Call of Duty نسبت به گذشته، بزرگ‎تر شده و عناوین این سری نیز افزایش یافته‎اند. کار پشتیبانی و تولید محتوا برای نسخه رایگان آن، یعنی Call of Duty Warzone به علاوه ساخت نسخه‎های جدید به صورت سالانه، کاری سخت و پر استرس برای استدیوهای زیر مجموعه شرکت Activision است. به احتمال زیاد، تاسیس شعبه‎های جدید، از جمله شعبه جدید Sledgehammer Games و Infinity Ward، جهت کاش فشار وارده و راحت‎تر پیش رفتن پروژه‎ها باشد. همچنین کلیه استدیوهای زیر مجموعه این کمپانی، هم اکنون تمرکز کامل خود را بر روی Call of Duty گذاشته و پروژه‎های آینده را در دستور کار دارند. همچنین، استدیوهای این کمپانی، کار پشتیبانی از نسخه‎های موجود را نیز انجام می‎دهند.

بیشتر بخوانید :  استودیو EA روی عنوانی معرفی نشده کار می‌کند

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`