Shin Megami Tensei V

احتمال عرضه Shin Megami Tensei 5 بر روی PS4 و PC

بازی های مرتبط

عنوان Shin Megami Tensei 5، بعد از چهار سال انتظار طرفداران، بالاخره به صورت انحصاری برای نینتندو سوئیچ، عرضه شد. به جرات می‎توان گفت که این اثر، به خوبی از پس برآورده کردن انتظار طرفداران برآمده و استدیوی خوش نام و ماهر Atlus، عنوان ارزشمندی را تحویل علاقمندان داده است. همانطور که می‎دانید، عناوین جدید سری Shin Megami Tensei، در انحصار کنسول‎های شرکت نینتندو بودند و این عنوان نیز از این قاعده پیروی کرده و فقط برای سوئیچ عرضه شد. به نظر می‎رسد این قاعده قرار است تغییر کند. احتمال دارد عنوان Shin Megami Tensei 5 برای پلی استیشن 4 و رایانه‎های شخصی، عرضه شود. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

کاربری به نام regularpanties در شبکه توییتر، در میان فایل‎های بازی گشته و به جزئیاتی در مورد پلتفرم‎های مختلف برخورده است که احتمال دارد این اثر در آینده بر روی آنان، عرضه شود. در بین این پلتفرم‎ها، علاوه بر نینتندو سوئیچ، نام پلی استیشن 4 و رایانه‎های شخصی نیز به چشم می‎خورد! علاوه بر این موضوع، پس از اعمال آپدیت روز اول بازی، نام پلی استیشن 4 در فایل‎های بیشتری نیز دیده شد.

اگر لو رفتن لیست عناوین نرم افزار GeForce Nvidia را به خاطر داشته باشید، می‎دانید که در میان عناوین این لیست، نام Shin Megami Tensei 5 نیز به چشم می‎خورد. حال که مدتی از لو رفتن این لیست گذشته، تعداد زیادی از عناوینی که در آن حضور داشته و به صورت رسمی معرفی نشده بودند، به مرحله معرفی رسیدند. همچنین شرکت مادر استدیوی Atlus، یعنی شرکت Sega، چندین دفعه ذکر نمود که علاقمند است بازی‎های خود را بر روی پلتفرم‎های بیشتری منتشر کند تا بتواند طیف گسترده‎تری از مخاطبین را جذب نماید. همه این گزارشات در کنار هم، احتمال وجود نسخه رایانه‎های شخصی را افزایش می‎دهند.

بیشتر بخوانید :  دانلود بازی Onimusha: Warlords برای Switch

همانطور که می‎دانید، تمامی این گزارشات شایعه بوده و نمی‎توان به طور قطع اعلام کرد این عنوان بر روی پلتفرم‎های بیشتر عرضه خواهد شد. باید تا معرفی رسمی این نسخه‎ها، صبر نمود. احتمال دارد در آینده اخبار بیشتری در این باره، منتشر شود.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`