Serious Sam 4 : Planet Badass

بازی Serious Sam 4 برای پلی استیشن ۵ رده بندی شد

بازی های مرتبط

سال گذشته، استدیوی Croteam و شرکت Devolver Digital، با عرضه عنوان Serious Sam 4 بر روی رایانه‎های شخصی و گوگل استیدیا، این سری شوتر کلاسیک و جذاب را دوباره زنده کردند. تا به این لحظه، خبری از نسخه کنسول‎های نسل نهمی این بازی نبود اما در حال حاضر، به نظر می‎رسد این مسئله تغییر کرده و ممکن است شاهد عرضه این عنوان بر روی کنسول‎های جدید نیز باشیم. اخیراً، رده بندی این عنوان برای پلی استیشن 5، در یکی از وبسایت‎های رده بندی سنی، دیده شده است. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

بر اساس گزارشی از سوی وبسایت Gematsu، اخیراً رده بندی سنی نسخه پلی استیشن 5 عنوان Serious Sam 4، در German USK دیده شده است. جالب است بدانید نسخه‎های مخصوص پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان، مدتی پس از عرضه نسخه رایانه‎های شخصی، معرفی شدند ولی تا سال 2021 تاخیر خوردند. تاخیر نسخه کنسولی، به دلیل انحصاری زمانی بودن این اثر برای گوگل استیدیا بود. حال که کم کم به روزهای پایانی سال 2021 نزدیک می‎شویم، ممکن است شاهد عرضه نسخه کنسولی این اثر از سوی شرکت Devolver Digital باشیم. این شرکت، چندی پیش، استدیوی سازنده Serious Sam 4 یعنی Croteam را نیز از آن خود نمود.

این رده بندی، می‎تواند احتمال ساخت بازی برای کنسول‎های نسل نهمی را بهبود ببخشد. تا به این لحظه، عرضه نسخه‎های نسل هشتمی و یا در دست ساخت بودن نسخه‎های مخصوص نسل نهم، به طور رسمی تایید نشده‎اند. پس مطالب فوق را باید شایعه در نظر گرفت. با این وجود، امیدواریم شرکت Devolver Digital جزئیاتی در مورد وضعیت نسخه‎های کنسولی Serious Sam 4 را به اشتراک بگذارد.

بیشتر بخوانید :  فعلاً خبری از سریال God Of War نیست!

همانطور که می‎دانید، عنوان Serious Sam 4 هم اکنون بر روی رایانه‎های شخصی و گوگل استیدیا در دسترس است. امیدواریم به زودی وضعیت نسخه‎های کنسولی نیز مشخص شوند. در حال حاضر، دارندگان دو پلتفرم ذکر شده، می‎توانند نسبت به خرید و سپس دریافت این بازی، اقدام نمایند.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`