Scarlet Nexus
Scarlet Nexus

نمرات و خلاصه نقدهای Scarlet Nexus از سمت پایگاه‌های تحلیلی – خبری

بازی های مرتبط

سرانجام نوبت به Scarlet Nexus می‌رسد. عنوانی منحصر به فرد برای طرفداران بازی‌های اکشن و نقش آفرینی. ناشران، نسخه‌ی ویژه‌ای از عناوین را زودتر از تاریخ انتشار، در دسترس منتقدان قرار می‌دهند تا آنها بتوانند نظراتشان را راجع به بازی به اشتراک بگذارند. در این پست لیست برخی از نمرات و همچنین بعضی از خلاصه نقدهای عنوان مذکور را برای شما عزیزان فراهم آورده ایم که خبر از یک بازی خوش ساخت را می‌دهند. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

تا به این لحظه نمرات Scarlet Nexus  بالا بوده اند و نوید یک بازی فوق العاده و متفاوت را می‌دهند.  تا به این لحظه، 50 نقد از بازی منتشر شده است. 41 منتقد رضایت کافی از بازی داشته اند و آن را یک اثر خوب قلمداد کرده اند و 8 منتقد، گله مندی‌هایی در خصوص این اثر داشته اند . میانگین نمرات بازی در وب سایت متاکریتیک (پلتفرم پلی استیشن ۵ که با بیشترین نقد،‌ به عنوان پلتفرم مرجع این اثر شناخته می‌شود) به عدد 80 رسیده است. این موضوع را در نظر داشته باشید که نقدها همچنان در حال انتشار هستند و احتمال دارد که میانگین نمرات در آینده، کمتر و یا بیشتر شود. اما توجه شما عزیزان را به لیست برخی از نمرات جلب می‌نمایم:

 • God is a Geek 9.5
 • Digitally Downloaded 10
 • XGN 9.1
 • Shindig 9
 • Atomix 9
 • IGN France 9
 • GameSkinny 9
 • GamePro Germany 8.6
 • Hobby Consolas 8.5
 • Worth Playing 8.2
 • Easy Allies 8
 • Everyeye.it 8
 • Press Start Australia 7.5
 • GameSpot 7
 • Push Square 7
 • TheGamer 7
 • GameSpew 7
 • VG247 6

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت Digitally Downloaded

نمره‌ی اعطا شده: 10

می‌توان گفت که Scarlet Nexus یکی از منحصر به فرد ترین بازی‌های ساخته شده در ژانر اکشن نقش آفرینی ژاپنی می‌باشد که توسط ناشری بزرگ منتشر شده. سیستم مبارزات بسیار سرگرم کننده است و پس زمینه‌ی کلی بازی، از ایده خوبی بهره برده. در نهایت باید به شخصیت‌های پرداخت شده‌ی اسکارلت نکسوز نیز اشاره داشت. درست است که بازی به صورت میان نسلی منتشر شده اما بهترین روش برای تجربه‌ی آن، استفاده از کنسول های نسل نهمی می‌باشد.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت: XGN

نمره‌ی اعطا شده: 9.1

اسکارلت نکسوز، تلفیقی دوست داشتنی از گیم‌پلی سریع و داستانی منحصر به فرد می باشد. روایت بازی از پلات تویست‌های متعددی تشکیل شده که هر کدام از آنها مخاطب را سورپرایز می‌کند. همچنین میادین مبارزه در Scarlet Nexus به صورت گسترده‌ای طراحی شده. روابط بین اعضای تیم، راضی کننده است. به هر حال ماموریت‌های فرعی اسکارلت نکسوز هیچ چیز جدیدی به گیم پلی اضافه نمی‌کنند و توسعه دهندگان به راحتی می‌توانستند آنها را در پیکره اصلی گیم پلی، قرار ندهد.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت Shindig

نمره‌ی اعطا شده: 9

شاید بتوانم بگویم که Scarlet Nexus خاطرات من را از Calingua Effect زنده کرد. هر دو عنوان از سبک اکشن نقش آفرینی ژاپنی، با یک روش استفاده کرده‌اند. وقتی می‌بینم که ناشر‌های بزرگی همانند باندای نامکو ریسکِ انتشار و ساخت این دسته از عناوین را می‌پذیرند، خوشحال می‌شوم.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت Atomix

نمره‌ی اعطا شده: 9

سیستم مبارزات عمیق و استفاده‌ی منحصر به فرد از ویژگی‌های کنترلر پلی استیشن ۵، روایتی دوست داشتنی به همراه شخصیت‌های خاطره انگیز و موسیقی متن فوق العاده، تنها بخشی از نکات مثبت Scarlet Nexus هستند. البته نمی‌توان بازی را خالی از ایراد به شمار آورد اما باید به این نکته اشاره داشت که نقاط قوت بازی بسیار بیشتر از نقاط ضعف آن هستند. تیم جدید باندای نامکو، با ساخت اسکارلت نکسوز، موفق شد تا اعتبار قابل توجهی به دست آورد. امیدوارم که هرچه زودتر ادامه‌ی این عنوان ساخته شود. همچنین اگر از طرفداران بازی‌های اکشن با المان‌های نقش آفرینی هستید، نباید Scarlet Nexus را از دست بدهید.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت PlayStation LifeStyle

نمره‌ی اعطا شده: 9

ژانر علمی تخیلی ژاپنی، همواره از جایگاه منحصر به فردی برای من برخوردار بوده. در سال گذشته بازی کنندگان با 13 sentinels سرگرم شدند و حال نوبت به اسکارلت نکسوز رسیده است. این عنوان موفق شده تا تجربه‌ی داستانی فوق‌العاده‌ای را ارائه دهد و به هیچ عنوان نباید آن را از دست داد.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت COGconnected

نمره‌ی اعطا شده: 8.4

 

عنوان Scarlet Nexus موفق شده تا اکشن جالبی را با عناصر نقش آفرینی تلفیق کند و در دو کمپین مختلف به همراه شخصیت های اصلی دوست داشتنی، به مخاطب خود ارائه دهد. سیستم مبارزات بازی از المان های مختلفی تشکیل شده و بدین ترتیب بازی کنندگان می توانند ضربات انواع و اقسام اسلحه ها را با یکدیگر مخلوط کنند و مهارت و خلاقیت خودشان را به چالش بکشند.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت RPG Fan

نمره‌ی اعطا شده: 8.3

با وجود ایراداتی همانند شروع کند و مرحله پایانی و محتوای فرعی ضعیف، Scarlet Nexus مهمترین وظیفه‌ی خود یعنی سرگرم کننده بودن را انجام داده. سیستم مبارزات بازی هیچ گاه تکراری نمی‌شود و شما می‌توانید دشمنان خود را با انواع و اقسام روش های خشن، نابود کنید. پرداخت شخصیت‌های اسکارلت نکسوز بسیار خوب صورت گرفته. اگر بتوانید از اندک مشکلات اسکارلت نکسوز چشم پوشی کنید، بازی لحظات به یادماندنی و خوبی را به شما ارائه خواهد داد. این عنوان پتانسیل تبدیل شدن به یک فرنچایز محبوب را دارد.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت Gamer Escape

نمره‌ی اعطا شده: 8

اسکارلت نکسوز روشی فوق العاده برای ورود به ژانر اکشن نقش آفرینی ژاپنی می باشد. از نقاط قوت این اثر می توان به روند داستان و شخصیت‌های منحصر به فرد و سیستم مبارزات سرگرم کننده و جذاب، اشاره کرد. متاسفانه بازی در نقاط مختلف، افت می‌کند اما این افت و خیزها همیشگی نیستند. اگر تا به حال سوالاتی در خصوص قدرت مغز برایتان به وجود آمده، Scarlet Nexus از دیدگاهی متفاوت، به این سوالات پاسخ خواهد داد

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت Easy Allies

نمره‌ی اعطا شده: 8

سیستم مبارزات Scarlet Nexus به گونه‌ای طراحی یافته که به تنهایی می‌تواند دلیلی قانع کننده برای خرید و تجربه‌ی این بازی باشد. در همین حال توسعه دهندگان توانسته اند که دنیای منحصر به فرد و شخصیت‌هایی به یاد ماندنی خلق کنند. به نظر من این یک فرصت جدی برای کمپانی باندای نامکو است تا بر روی فرنچایز جدیدی سرمایه‌گذاری کند. البته توسعه دهندگان می‌توانستند جستجو در دنیای اسکارلت نکسوز را جذاب‌تر خلق کنند. دو کمپین در دسترس مخاطبان قرار خواهد گرفت که هر کدام از آنها پروتاگونیست مختلفی دارد. در انتهای تجربه‌ی خود از اسکارلت نکسوز، هنوز هم خواستار گیم پلی بیشتر بودم و امیدوارم که توسعه دهندگان برای آینده‌ی این عنوان، برنامه‌های بسیاری داشته باشند.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت  PlayStation Universe

نمره‌ی اعطا شده: 8

مهم نیست که طرفدار سیستم مبارزات منحصر به فرد Scarlet Nexus شوید و یا از داستان و شخصیت‌های خوب بازی لذت ببرید، در تمام حالات می‌توان گفت که این بازی ارزش وقت و پول شما را خواهد داشت. دنیای اسکارلت نکسوز مملو از شخصیت‌های زیبا و موجودات عجیب و غریب و پلات توریست‌های فوق العاده است. محتوای بازی، زود تمام نمی‌شود و ساعات بسیاری شما را سرگرم خواهد کرد. Scarlet Nexus را به تمام بازیکنان پیشنهاد می‌دهم، حتی آن دسته از بازیکنانی که علاقه چندانی به بازی‌های ساخته شده در ژانر اکشن نقش آفرینی ژاپنی ندارند.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت GameSpot

نمره‌ی اعطا شده: 7

با تمام مشکلات، فکر نمی‌کنم که تجربه Scarlet Nexus به منزله‌ی هدر دادن زمان به شمار آید. هیجان‌زدگی مخاطب برای سیستم مبارزات و اکشن منحصر به فرد بازی، در انتهای روند کاهش پیدا می‌کند. مراحل پایانی نیز بیش از حد طولانی هستند. به هرحال اسکارلت نکسوس نقاط قوت مخصوص به خود را دارد و لحظات به یادماندنی بسیاری را برای مخاطب خود رقم می‌زند. روایت داستان بازی به گونه‌ای جدید صورت گرفته و می‌توان گفت که بازی در بسیاری از المان‌ها، قابل قبول عمل کرده است.

خلاصه‌ی نقد و بررسی وب سایت Push Square

نمره‌ی اعطا شده: 7

به صورت کلی می‌توان گفت که Scarlet Nexus یک تجربه‌ی لذت‌بخش و پولیش شده از اکشن نقش آفرینی می‌باشد اما مشکلاتی نظیر روایت نه چندان کارآمد و سیستم مبارزاتی که در انتهای بازی کمی خسته کننده می‌شود، از رسیدن اسکارلت نکسوز به بهترین جایگاه، جلوگیری می‌کند. اگر بتوانید با این مشکلات کنار بیایید، نکات مثبت و جذاب بسیاری در این عنوان نهفته شده که برای مدتی طولانی شما را سرگرم خواهد ساخت.

 

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: رونمایی از ایکس باکس با طرح سریال Game of Thrones

 

 

در دنیای اسکارلت نکسوز، موجودات فضایی به نام The others از انسان ها تغذیه می کنند. نسل انسان ها در حال انقراض است و شما به عنوان یکی از مبارزانی که برای جلوگیری از این رخداد می‌جنگید، به ایفای نقش می پردازید. شخصیت اصلی Yuito نام دارد و با یک کاتانای بسیار تیز و برنده مجهز شده. وی از قابلیت های بسیار زیادی نیز برخوردار است و با پیشرفت در بازی می توانید آنها را آزاد سازید. لازم به ذکر است که توسعه‌ی Scarlet Nexus بر عهده یکی از تازه ترین تیم های تشکیل شده توسط کمپانی باندای نامکو می باشد. این تیم در گذشته بر روی Ace Combat 7 و همچنین عنوان کد وین فعالیت می‌کرد. 

با وجود اینکه بسیاری از طرفداران احساس می‌کنند که دنیای بازی شباهت به دنیا های سایبرپانکی دارد، اما توسعه دهندگان نظر کاملا متفاوتی در خصوص این موضوع دارند. دنیای اسکارلت نکسوز در خصوص دست کاری مغز ها می باشد. زمانی که تکنولوژی، ارتباط مستقیمی با مغز شخصیت ها دارد. مثلاً به جای استفاده از تلفن های همراه برای ارتباط گیری، شخصیت ها چیپ هایی در مغزشان کار گذاشته شده که می توانند به کمک آنها، با یکدیگر در ارتباط باشند و تماس بگیرند. به این چیپ‌ها و به صورت کلی به این شبکه به وجود آمده ، Psynet گفته می شود. به دلیل وجود سای نت، شخصیت های بازی و افکارشان به یکدیگر متصل هستند و همین موضوع قدرت های ویژه و تازه ای به آنها ارائه کرده است. قدرت هایی که می‌توان آنها را در مقابل دشمنان استفاده کرد. شخصیت اصلی بازی نیز به کمک سای نت، می‌توانند از قدرت‌های دیگر شخصیت ها استفاده کند و دشمنان را از بین ببرد. شما در نقش Youito بازی می‌کنید و ملزم به نابود کردن نیرویی به نام Others هستید. این نیرو به انسان ها حمله کرده و سعی در نابود و کنترل کردنشان دارد. لازم به ذکر است که دشمن از تنوع بالایی برخوردار می باشند و سکانس‌های مبارزه، بسیار هیجان انگیز و منحصر به فرد طراحی شده اند.

بدین ترتیب، نیرو های ویژه‌ی مبارزه با این دشمنان، به یکدیگر متصل شده‌اند و بازی، جَو و حال و هوای منحصر به فرد خود را دارد. با انتشار اطلاعات بیشتر در خصوص Scarlet Nexus ، هیجان طرفداران نیز افزایش پیدا می‌کند. بازی کنندگان می‌توانند انتظار مبارزاتی هیجان انگیز و جلوه‌های بصری چشم نوازی را از این اثر داشته باشند. مبارزات به صورت Real Time صورت می‌گیرند انمیشن‌ها به صورت کاملا پویا و زنده طراحی شده اند. بازی از سیستم اقتصادی اسمارت دلیوری پشتیبانی خواهد کرد. بدین ترتیب خریداران نسخه‌ی اکس باکس وان، می‌توانند آپگرید رایگانی برای تجربه‌ی این اثر بر روی اکس باکس سریز اکس دریافت کنند.

اسکارلت نکسوز هم اکنون در دسترس کاربران کامپیوترهای شخصی و پلی استیشن ۴ و پلی استیشن ۵ و ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس قرار دارد. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی Scarlet Nexus از آخرین اخبار، تریلرها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`