Saints Row

هشت دقیقه از گیم پلی ابتدایی ریبوت Saints Row را تماشا کنید

بازی های مرتبط

ریبوت Saints Row ، جدیدترین عنوان از سری Saints Row بوده که دست به تغییراتی گسترده، از جمله تغییر شهر و شخصیت‎ها زده است. این ریبوت، چندی پیش معرفی شد. تغییرات ایجاد شده در آن، واکنش‎های متفاوتی از مخاطبین گرفت. بعضی آن را مناسب دانستند در حالی که به عقیده سایرین، تغییرات مذکور، باعث دور شدن بازی از ریشه‎ها شده است. حال، استدیوی سازنده این بازی، یعنی Volition، هشت دقیقه از گیم پلی شروعی بازی را در اختیار وبسایت Game Informer گذاشته است. در این تریلر، مراحل ابتدایی و شروع داستان بازی را شاهد هستیم. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

گیم پلی ریبوت Saints Row که امروز منتشر شده، متعلق به نسخه آلفا بوده پس در نسخه نهایی، ممکن است دستخوش تغییراتی شود. این نسخه، در اختیار دو نفر از کارمندان وبسایت Game Informer قرار گرفته و آنان تعدادی از مراحل اولیه بازی را تجربه می‎کنند. بخشی از تریلر، به مکانیزم‎های ماشین اختصاص یافته و ما شاهد کنترل ماشین‎ها، تخریب پذیری، و حتی تعقیب و گریز با پلیس نیز هستیم. هندلینگ ماشین‎ها، با توجه به تریلر، مناسب کار شده و ویژگی‎های جذابی به رانندگی اضافه شده که آن را بیش از پیش هیجان انگیز کرده است.

 

پس از رانندگی، شاهد شروع مبارزات هستیم. خشونت بازی در حد بالایی بوده و سلاح‎های با برد نزدیک نظیر شاتگان، صدمه جدی به دشمنان وارد می‎کنند. همچنین، مبارزات تن به تن نیز در بازی وجود دارند. نکته دیگری که در مبارزات به چشم می‎آید، تفاوت اثر سلاح‎های مختلف است. هم اثر سلاح‎ها بر روی دشمنان و هم نحوه عملکرد آنان، با یکدیگر تفاوت چشم گیر دارد. صدمه‎ای که شاتگان وارد می‎کند، قطعاً سلاح کمری وارد نمی‎کند. از طرف دیگر، شاتگان در فاصله دور تقریباً کاربردی ندارد و صدمه‎ای وارد نمی‎کند ولی اسلحه‎ای مانند کلت، صدمه خود را حتی در فواصل نسبتاً دور نیز حفظ می‎کند.

بیشتر بخوانید :  گزارش: توسعه دهندگان Fortnite صد ساعت در هفته کار می‌کنند

مبارزات تن به تن متاسفانه چندان پیچیده نبوده و ساده طراحی شده‎اند. بر اساس تریلر، قطعاً نمی‎توان انتظار مبارزاتی چون عناوین مشابه را از این بازی داشت.

ریبوت Saints Row قرار است در تاریخ 25 فوریه سال 2022 (6 اسفند) برای پلتفرم‎های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان و رایانه‎های شخصی، عرضه شود. حال که عنوان Elden Ring نیز به همین تاریخ تاخیر خورده، باید دید Saints Row در مقابل آن، چه عملکردی خواهد داشت.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`