شایعات پیرامون انتشار بازی Superman همچنان ادامه دارد

سایت ۴chan اطلاعاتی از تولید بازی جهان باز Superman توسط استدیو Rockstedy متشر کرده است. این استدیو پیشتر برای عناوین موفق Batman: Arkham شناخته شده است. این سری بازی ها مجموعه ای از پنهان کاری، نبرد و سبک کاراگاهی بوده است. اولین نسخه از این سری با عنوان Batman: Arkham Asylum منتشر شد که نشان میداد این ابر قهرمان دریک آسایشگاه روانی مشهور مخصوص ضد قهرمانان گیر افتاده است. نسخه های بعدی این بازی با عناوین Arkham City، Arkham Knight و Arkham VR منتشر شده اند.

سال ها است که شایعات پیرامون انتشار بازی Superman پخش شده است. با توجه به این حجم از گمانه زنی ها انتظار می‌رود که حداقل این بازی در حال ساخت باشد. سوالی که در اینجا مطرح است این است که آیا برنامه هایی برای ساخت بازی وجود دارد و آیا Rocksteady در حال ساخت بازی به طور مخفیانه است؟ طبق پوستر منتشر شده در سایت ۴chan، بازی به صورت رسمی چند هفته قبل از نمایشگاه E3 رونمایی خواهد شد و اطلاعات زیر در مورد گیم پلی آن منتشر می شود:

  • توسط Rocksteady ساخته شده است
  • از Unreal Engine 4 بهره می برد
  • شهر جهان باز است (۳ برابر بزرگتر از Arkham Knight)
  • ضد قهرمان اصلی Brainiac است
  • محیط تا حدی تخریب پذیر است
  • سیستم مبارزه با پرواز ادغام می شود
  • محیط تاحدی شبیه به Arkham است
  • به مانند عناوین Arkham همچنان در بازی ایستراگ وجود دارد

در کنار اینکه پست های نامشخص در اینترنت با مدارک نامطمئن، منابع خوبی برای کسب اطلاعات نیستند یک دلیل اصلی دیگر نیز برای شک به این ادعا وجود دارد. در پوستر منتشر شده عکسی از Superman وجود دارد که تنها یک طرح ساختگی از سوی هواداران است. بنابراین، این ادعا نمی تواند یک خبر به بیرون درز کرده باشد که این سایت منتشر کرده است. این عکس توسط یک هنرمند به نام Charles Logan خلق شده است که در حساب کاربری ArtStation خود بیش از ۳ سال پیش منتشر کرده است. در توضیح این عکس Logan نوشته است :

این عکس مفهومی (کانسپت آرت) برای یک بازی ویدئویی بوده است که در نهایت از روند تولید خارج شده است.

به علاوه این اولین بار نیست که ۴chan ادعا می کند اطلاعاتی از بازی Superman به دست آورده که پس از آن عدم صحت آن اثبات شده است. در نوامبر ۲۰۱۷، این سایت ادعا کرد که این بازی به عنوان موضوع اصلی مجله Game Informer خواهد بود که سردبیر این مجله به صراحت این موضوع را رد کرد.

بیشتر بخوانید :  مود جدید Call of Duty: Warzone معرفی شد

در طی هفته های آتی صحت این موضوع روشن خواهد شد که آیا رونمایی از بازی Superman در نمایشگاه E3 امسال خواهد بود یا خیر.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`