شایعه: اطلاعات جدید از بازی Shadows Die Twice منتشر شد
شایعه: اطلاعات جدید از بازی Shadows Die Twice منتشر شد

شایعه: اطلاعات جدید از بازی Shadows Die Twice منتشر شد

چند ماه پیش بود که استودیو نام آشنای From Software تیزری چند ثانیه‌ای از عنوان بعدی خود یعنی Shadows Die Twice منتشر نمود. در انتهای این کلیپ چند ثانیه‌ای تصاویری قرار داشت که مشخص نمی‌کرد سازنده چه ایده‌ای در سر دارد و بدیهی است که هیچ اطلاعاتی در رابطه با گیم‌پلی این بازی درون کلیپ مذکور گنجانده نشده بود. حال بنظر می‌رسد که اطلاعاتی جدید از این بازی درون فضای مجازی منتشر شده که خواندن‌شان خالی از لطف نیست.

مطابق اطلاعات منتشر شده از پایگاه اطلاع رسانی ۴chan، بازی Shadows Die Twice پروژه‌ای مشابه بازی Dark Souls خواهد بود ولی محیط بازی بسیار گسترده‌تر از سری دارک سولز بوده و گیمرها صرفاً مشغول پاکسازی محیط و جنگیدن با باس منطقه نمی‌شوند و دست‌شان در بازی بسیار بازتر از دارک سولز است و گفته شده که بازی مذکور شیوه‌ی متفاوتی در داستان‌سرایی دارد. به گفته پایگاه خبری مذکور این بازی ترکیبی از سه بازی Dark Souls, Bloodborne و عنوان قدیمی همین استودیو یعنی Kuon است که سال‌ها پیش برای پلی استیشن ۲ منتشر شده بود.

در اطلاعات منتشر شده که ادعا شده مربوط به بازی Shadows Die Twice می‌باشند سیستمی مبنی بر ارتقای مهارت‌ها و امکانات دیگر نظیر سحر و جادو وجود خواهد داشت. درون این بازی از سپر محافظ یا وسیله‌ای که بتوان با آن ضربات را دفع نمود خبری نیست و به جای آن گیمرها بوسیله سلاحی که در دست دارند به دفاع از خود می‌پردازند.

اطلاعات منتشر شده درباره داستان بازی بیان می‌دارد که این عنوان روایتگر فعالیت های فرقه‌ای شیطانیست که نزدیک به صد ها سال است از کشاورزان برای انجام مراسم مذهبی خونبار خود استفاده می‌کنند. این گروه درحال تدارک دیدن آخرالزمانی هستند که برای راه اندازی اش نیاز به قربانی کردن انسان است. بواسطه آزمایشات وحشتناک این گروه، موجوداتی زامبی مانند درون جهان پخش شده اند که تنها راه کشتن‌شان ضربه زدن به سرشان است.

بیشتر بخوانید :  اولین نگاه تخصصی و آنالیز فنی مقایسه بازی Dark Souls

اطلاعات منتشر شده به همین مقدار بسنده نکرده و درباره شخصیت اصلی داستان توضیحاتی داده است. چنین ادعا شده .که گیمرها بازی را در نقش شخصی که آخرین نفس هایش را می‌کشد شروع خواهند کرد. رهبری مرموز جانتان را در ابتدای بازی نجات می‌دهد و چهره‌ای جدید به شما می‌بخشد. این شخص یکی از بازوان گیمر را از جا در آورده و به جای آن سلاحی برایش طراحی می‌کند که بنظر می‌رسد کارایی‌های بسیاری درون بازی خواهد داشت.

طبق شواهد موجود می‌توان چنین استنباط کرد که بازی Shadows Die Twice درون دنیایی تاریک و فانتزی به وقوع می‌پیوندد که بنظر می‌رسد استعاره ای از ژاپن باستان است و عمدتاً در محیط های روستایی دنبال خواهد شد. بازی شبیه  Skyrim نیست ولی بسیار بزرگتر از عناوین قبلی From Software است. در آخرین اطلاعات منتشر شده از این بازی آمده که این عنوان نیز به مشابه بازی های قبلی از سیستم PvP استفاده خواهد کرد که در آن یکی از گیمرها به دنیای گیمری دیگر احضار شده و با کمک هم مراحل را پشت سر گذاشته یا به مبارزه با یکدیگر می‌پردازند. با این وجود باید منتظر ماند و دید که From Software به اطلاعات منتشر شده از بازی چه واکنشی نشان می‌دهد و ممکن است هرآنچه خواندید صرفاً شایعه بوده و هیچ وجود خارجی نداشته باشد.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`