Rocksteady
Rocksteady

Rocksteady شایعات مربوط به بازی سوپرمن را تکذیب کرد

طبق اخباری که اخیرا منتشر شده٬‌ بازی جدید استدیوی Rocksteady سوپرمن نخواهد بود و این استدیو در مراسم Game Awards امسال که در همین هفته اجرا می‌شود٬ حضور نخواهد داشت. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه نوین اسپات باشید.

طرفداران سری Batman Arkham بی صبرانه منتظر عنوان جدید استدیوی سازنده‌ی آن٬ یعنی Rocksteady می‌باشند. استدیو اعلام کرده بود که مشغول توسعه‌ی یک عنوان جدید است اما تا به حال نمایشی از آن نداده و چیزی به جز شایعات نصیب علاقه مندان نشده است. حضور نداشتن Rocksteady در مراسم E3 2018 و San Diego Comic-Con سبب شد تا بسیاری از مردم انتظار نمایش عنوان جدید این استدیو را در Game Awards داشته باشند ولی متاسفانه راک استدی اعلام کرد که در این مراسم حضور نخواهد داشت.

یکی از بنیان گذاران استدیوی Rocksteady, «سفتون هیل» (Sefton Hill) در حساب شخصی توییتر خود اعلام کرد که استدیو در مراسم گیم آواردز امسال شرکت نخواهد کرد. وی همچنین شایعاتی که جدیداً پیرامون این عنوان در فضای مجازی گسترش یافته بود را بی اعتبار قلمداد کرد. مدت‌هاست که طرفداران عنوان بعدی این استدیو را مربوط شرکت DC و سوپر هیرو‌های کلاسیک آن تصور می‌کنند. با توجه به سابقه راک استدی برای ساخت سری Batman Arkham و شایعاتی که درباره‌ی بازی جدید آن منتشر شد٬ تعداد بسیاری از طرفداران منتظر رو نمایی از بازی سوپرمن توسط این استدیو بودند که هیل امید آن‌ها را نا امید کرد و اعلام کرد که بازی در دست ساخت٬ مربوط به سوپرمن نیست.

ما هنوز مشغول ساخت عنوان جدید خود هستیم پس از ما توقع معرفی آن در مراسم امسال را نداشته باشید. زمانی که بازی آماده پرده برداری شد٬ شما اولین کسانی خواهید بود که از آن مطلع می‌شوید. در ضمن عنوان جدید استدیو٬ Superman نیست!

با وجو این‌که حضور نداشتن راک استدی در Game Awards ناراحت کننده است٬ اما حداقل شایعات ساخت سوپرمن توسط این استدیو پایان یافت و طرفداران می‌توانند امیدوار باشند تا بازی جدید Rocksteady در ۲۰۱۹ اعلام شود.

بیشتر بخوانید :  عملکرد ضعیف بازی The Culling 2 سازندگان را مجبور به عذرخواهی کرد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`