بازی بتلفیلد
بازی بتلفیلد

با انجام چالش‌های بازی بتلفیلد ۱ آیتم‌های DLC بتلفیلد ۵ را رایگان دریافت کنید

کمپانی EA در ماه‌های منتهی به عرضه‌ی بازی بتلفیلد ۵ ، کمپینی به نام “Road to Battlefield V” را با جوایز قابل توجه به راه انداخته است. از جمله‌ی این جوایز می‌توان به دریافت رایگان DLCهای بازی بتلفیلد ۱ و بتلفیلد ۴ (شامل بیش از ۲۰ نقشه مولتی پلیر) اشاره کرد. بدین ترتیب تمامی DLC‌های این دو بازی در هفته‌های آتی به صورت رایگان در اختیار عموم قرار خواهد گرفت. شایان ذکر است هر کدام به مدت محدود رایگان خواهد بود پس باید سریع عمل کنید. البته می‌توان گفت این کمپین از چندی پیش آغاز شده بود. زیرا این شرکت DLCهای “In the Name of Tsar” و “Turning Tides” را پیشتر به صورت رایگان در دسترس بازیکنان قرار داده بود. اگر این دو محتوای اضافه را از دست داده‌اید، EA در پیامی اعلام کرده است احتمال رایگان شدن دوباره آن‌ها وجود دارد.

بازی بتلفیلد

علاوه بر DLCهای دو بازی ذکر شده، کمپانی EA منوی جدیدی در بازی بتلفیلد ۱ فعال کرده است. با انجام چالش‌های این منو قادر خواهید بود اسکین‌های متنوعی برای سلاح‌ها و تجهیزات بازی، بوستر XP و غیره دریافت کنید. این چالش‌ها هر هفته بروزرسانی می‌شود و اگر چالشی را از دست داده‌اید، می‌توانید در هفته‌های آتی نیز به انجام آن بپردازید. نکته‌ی جالب توجه این است که پاداش‌های هفتگی این منو شامل آیتم‌های زیبایی برای بازی بتلفیلد ۵ نیز خواهند بود. بازی بتلفیلد ۵ قابلیت شخصی‌سازی سربازان را در قالب لباس استتار، تجهیزات پوشیدنی، رنگ چهره و اسکین سلاح‌ها برای بازیکنان به ارمغان آورده است. ۵ ست از این آیتم‌ها در نسخه دیلوکس بازی در دسترس بوده و ۲ ست نیز از طریق چالش‌های بازی بتلفیلد ۱ قابل دسترسی خواهد بود.

بیشتر بخوانید :  مود جدید بازی Battlefield 1 معرفی شد

بازی بتلفیلد ۵ در تاریخ ۲۷ مهر برای عموم عرضه خواهد شد. دارندگان نسخه‌ دیلکوس و اعضای سرویس EA/Origin Access می‌توانند به ترتیب ۳ و ۸ روز زودتر به تجربه‌ی آن بپردازند.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`