شرکت Denuvo
شرکت Denuvo

هکر معروف شرکت Denuvo توسط این شرکت تحت پیگرد قانونی قرار گرفت

امروز با خبر شدیم که یکی از معروف‌ترین هکرهای شرکت Denuvo توسط این شرکت تحت پیگرد قانونی قرار گرفته است. ظاهرا سایتی که این هکر در آن فعالیت می‌کرد به درخواست شرکت Denuvo مسدود شده و از هم‌اکنون هرکسی که آدرس آن سایت را وارد کند به مسیر دیگری منتقل خواهد شد. با ما در ادامه همراه باشید.

امروز وب‌سایت REVOLT تحت پیگرد قانونی شرکت Denuvo از دسترس خارج شد و ظاهرا از هم‌اکنون دیگر ورود به آدرس این سایت ممکن نیست. ظاهرا اگر چه آدرس کلی سایت REVOLT هم‌چنان سر جای خود قرار دارد، اما کاربران با ورود به این آدرس به مسیرهای دیگری منتقل می‌شوند که تقریبا هیچ ارتباطی با تیم REVOLT ندارد. علاوه‌بر آن «ووکسی» که به عنوان لیدر تیم REVOLT فعالیت می‌کرد هم‌اکنون تحت پیگرد قانونی قرار دارد. یادآوری کنیم که این شخص در طول یک سال گذشته بسیاری از بازی‌های روز را که تحت لایسنس شرکت Denuvo بودند را کرک کرده است. قفل Denuvo در جهت حفظ امنیت بازی‌ها در مقابل سرقت‌هایی نظیر کرک طراحی شده بود، اما ظاهرا این قفل هم نتوانسته در مقابل توانایی‌های تیم REVOLT مقاومت کند. ووکسی در وب‌سایت ردیت اعلام کرد:

همان‌طور که بسیاری از شما کاربران گزارش دادید و در جریان هستید، سایت REVOLT دیروز از دسترس کاربران خارج شد و با ورود به آن شما به یک سری وب ناشناخته منتقل خواهید شد. بلاخره اتفاق اتفاق افتاد و من واقعا نمی‌توانم بگویم که انتظارش را نداشتم. شرکت Denuvo بر اساس قانون کشور بلغارستان توانسته پرونده‌ای بر علیه من [و تاحدودی تیمم] باز کند. دیروز سرانجام پلیس به خانه من آمد و سیستم شخصی‌ام را به همراه سروری که اطلاعاتم در آن قرار داشت با خود برد. اکنون من باید از خودم در برابر پلیس دفاع کنم. من تماسی با شرکت Denuvo برقرار کردم و به آن‌ها گفتن بهتر است این مشکل را به صورت صلح‌آمیری برطرف کنیم. آن‌ها چیزی را به اطمینان نگفتند و ظاهرا تصمیم قاضی پرونده سرنوشت من را تعیین خواهد کرد. به هرحال متاسفانه دیگر ممکن نیست که من بتوانم در این زمینه فعالیت کنم.  من این کار را برای بازیکنان انجام دادم و البته چندان هم حس خوبی نسبت به قرار گرفتن قفل Denuvo بر روی بازی‌هایم نداشتم. امیدوارم کسی وجود داشته باشد که راه من را ادامه بدهد.

ظاهرا با این اتفاق از این پس دیگر شاهد فعالیت گروه REVOLT در زمینه کرک بازی‌ها نخواهیم بود. اگر چه گروه‌های دیگری هم وجود دارند که موفق به عبور از مانعی به اسم Denuvo شده‌اند. با تمامی این اوصاف باید دید که آیا شرکت Denuvo در آینده تصمیم برای منهدم کردن دیگر گروه‌های هکری دارد یا خیر. چندان هم بعید نیست که این اتفاق در آینده‌ای نزدیک رخ دهد. شما چطور فکر می‌کنید؟

بیشتر بخوانید :  اسامی نقشه‌های Call of Duty : Black Ops 4 مشخص شد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`