Resident Evil Village

بازی Resident Evil Village بسته‎های الحاقی رایگان دریافت خواهد کرد

بازی های مرتبط

شرکت Capcom، پشتیبانی پس از عرضه مناسبی برای اکثر عناوینش دارد. عملکرد این شرکت در این زمینه، به خصوص برای سری Resident Evil بسیار عالی بوده است. با این حال، آخرین نسخه این سری، یعنی Resident Evil Village چنین پشتیبانی را به خود ندید. در کمال تعجب، سازندگان برنامه خاصی برای انتشار بسته‎های الحاقی نداشتند. نسخه هفتم این سری، بسته‎های الحاقی متعددی دریافت کرد اما نسخه جدید، با وجود گذشت چندین ماه از انتشار، بسته الحاقی یا محتوای اضافه شده خاصی ندارد. با این وجود، به دلیل درخواست و علاقمندی طرفداران و بازیکنان، شرکت Capcom برای عرضه چندین بسته الحاقی، برنامه ریزی کرده است. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

به نظر می‎رسد مدتی است که بسته‎های الحاقی و محتوای اضافه، در دست ساخت هستند. با این وجود، این بسته‌های الحاقی در مراحل اولیه توسعه بوده و به همین دلیل، اخبار چندانی از آنان، منتشر نشد. برنامه‎های Capcom برای تعداد این بسته‎های الحاقی، زمان عرضه و یا چگونگی عرضه آنان، هنوز مبهم است. با این حال، ممکن است تعدادی از بسته‎های الحاقی آینده این بازی، رایگان باشند.

در گزارش مالی سال 2021 که شرکت Capcom چندی پیش منتشر کرد، آقای «یویچی اگاوا» (Yoichi Egawa)، از مدیران این شرکت، به بسته‎های الحاقی رایگان Resident Evil Village اشاره کرد:

ما سعی داریم بخش مدیریت مشتری را بهبود‎ ببخشیم تا بتوانیم خواسته‎ها و علاقمندی‎های بازیکنان را بهتر درک کنیم. به همین منظور، قصد داریم که محتواها و بسته‎های الحاقی رایگانی برای عناوینی چون Monster Hunter Rise و Resident Evil Village عرضه کنیم.

بسته‎های الحاقی رایگان در Monster Hunter Rise مسئله جدیدی نیستند. این عنوان، از ابتدای عرضه، محتواهای پولی و رایگان متعددی دریافت کرد و سال آینده نیز، قرار است بسته الحاقی بزرگی دریافت کند. ولی سخن ایشان در مورد Resident Evil Village جالب توجه است. به غیر از این، هیچ سخن دیگری از ابتدای عرضه بازی تا کنون در مورد بسته الحاقی برای Resident Evil Village به میان نیامده است.

بیشتر بخوانید :  دانلود بازی Call of Duty Modern Warfare 2 Campaign Remastered برای PS4

در مورد بسته‎های الحاقی Resident Evil Village هیچ اطلاعاتی در دست نیست. محتوای آن، داستانی یا غیر داستانی بودن و حتی رایگان یا پولی بودن آن، هنوز در ابهام است. احتمال دارد در کنار محتوای پولی، چندین بسته الحاقی رایگان نیز عرضه شود. قطعاً به زودی اخبار تکمیلی پیرامون مسئله بسته‎های الحاقی منتشر خواهد شد.

بازی Resident Evil Village در حال حاضر برای پلتفرم‎های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، رایانه‎های شخصی و گوگل استیدیا در دسترس است. اخیراً این بازی توانست به فروش بیش از 5 میلیون نسخه رسید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`