Resident Evil Village

فروش Resident Evil Village مرزها را جا به جا کرد

بازی های مرتبط

فروش Resident Evil Village ، جدیدترین نسخه این سری معروف و دوست داشتنی، به بیش از 5 میلیون نسخه رسیده است. این بازی که در ماه می سال جاری منتشر شد، بعد از گذشت تنها 5 ماه از انتشار، به این موفقیت دست یافت. البته، آمار این فروش 5 میلیونی، با در نظر گرفتن هر دو نسخه دیجیتالی و فیزیکی است. در ماه جولای، این میزان، 4.5 میلیون نسخه بود و حال، این اثر، بالاخره مرز 5 میلیون نسخه را نیز پیش سر گذاشت. عملکرد آن در مقایسه با Resident Evil 7 و Resident Evil 3 Remake که از عناوین چند سال اخیر این سری هستند، بسیار بهتر و چشمگیرتر است. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

بازی Resident Evil 7 در سال 2017 منتشر شد و تا ماه جولای سال 2018، نتوانست به فروش 5 میلیون نسخه‎ای دست یابد. با این حال، Resident Evil Village تنها در عرض 5 ماه، به راحتی به چنین فروشی، دست یافت. در این بازی که ادامه‎ای بر داستان نسخه هفتم است، بازیکن نقش «ایتن وینترز» (Ethan Winters) را در دست دارد که به روستایی عجیب و دور افتاده می‎رود تا دختر گمشده‎اش، یعنی «رز» (Rose) را نجات دهد. پس از ورود به روستا، ایتن متوجه می‎شود که برای دست یابی به حقیقت، مجبور است با 4 فردی که به نوعی بر این روستا فرمانروایی می‎کنند، روبرو شود. دوربین این نسخه نیز همانند نسخه هفتم، اول شخص بوده و مکانیزم‎های تقریباً مشابهی دارند. با این حال، Resident Evil Village اکشن بیشتری در خود دارد.

عنوان Resident Evil Village هم اکنون برای پلتفرم‎های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، رایانه‎های شخصی و گوگل استیدیا، در دسترس است. این عنوان، از دیدگاه منتقدین بسیار تحسین شد و نمرات خوبی دریافت کرد. فروش آن نیز حاکی از استقبال خوب طرفداران و علاقمندان است. شرکت Capcom چندی پیش ذکر کرد که یک بسته الحاقی نیز برای این بازی، در دست توسعه بوده و از منتشر کردن اطلاعات بیشتر، خودداری نمود. این بسته الحاقی، قطعاً در آینده‎ای نزدیک، معرفی خواهد شد.

بیشتر بخوانید :  ساخت شخصیتی در بازی SoulCalibur VI با کمک بازیکنان

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`