Resident Evil 2 Remake

شرکت Capcom نگران است که طرفداران از تغییرات بازی Resident Evil 2 Remake استقبال نکنند

بازی های مرتبط

به گزارش وبسایت Screenrant، شرکت Capcom اعلام کرده است که در مورد تغییرات اعمال شده در بازی Resident Evil 2 Remake و استقبال طرفداران از آن، نگران است. نسخه اول بازی Resident Evil که در سال ۱۹۹۶ عرضه شد، با این که اولین بازی نبود که در ژانر Survival Horror است ولی بازیی بود که این ژانر را به عنوان یکی از زیرمجموعه‎های ژانر وحشت، پایه گذاری کرد. بعد از آن، ساخت Resident Evil 2 به سرعت شروع شد ولی در اواسط با بن بستی برخورد کرد؛ نسخه‎ای از آن تحت عنوان Resident Evil 1.5 که عرضه شد، کار نکرده و اوراق شد. همین دلیل خوبی برای نگرانی Capcom می‎تواند باشد. در ادامه با نوین اسپات همراه باشید.

در نهایت بازی Resident Evil 2 عرضه شده و با استقبال بی‎نظیر طرفداران روبرو گشت. حال این بازی با عنوان بهترین نسخه کل سری شناخته شده و در میان دیگر نسخه‎های کلاسیک نیز بیشترین درخواست را برای تهیه یک بازسازی از آن خود کرد. با معرفی کامل بازی در E3 امسال، بعضی‎ها از تغییر دوربین و نیز برخی ویژگی‎های دیگر ایراد گرفتند ولی به طور کلی جو بی‎نظیر بازی، خشونت آن و همچنین تمرکزی که بر روی ترس به جای صحنه‎های اکشن دارد، تحسین بسیاری را برانگیخت. به طور کلی، واکنش‎ها نسبت به بازی Resident Evil 2 Remake مثبت بوده و طرفداران ترکیب ویژگی‎های جدید آن با چیزهایی که از نسخه قدیمی باقی مانده است را می‎پسندند. با این حال، یکی از کارکنان شرکت Capcom در گزارشی اعلام کرده است که با این که از بازسازی این عنوان مطمئن بودند، ولی تغییرات زیادی که بر روی آن اعمال شده از جمله تغییرات دوربین، نگرانی‎هایی را به وجود آورده است.

این شاید بزرگترین نگرانی و علامت سوال در ذهن ما بود. ما می‎دانستیم که نسبت به بازی Resident Evil 2 Remake انتظاراتی وجود دارد و البته این بازی نیز بسیار عالی به نظر می‎رسید. اما با توجه به تغییراتی که اعمال کردیم و نظرات طرفداران در مورد آنان، نگران بودیم که طرفداران به دو دسته مختلف تقسیم شوند. اما با وجود این که تعدادی مخالف نیز وجود داشت، واکنش‎ها در مورد این بازی اکثراً مثبت بوده است.

شرکت Capcom برای بازی Resident Evil 2 Remake زاویه دوربین‎های متفاوتی را تست کرده است که از جمله آنان می‎توان به اول شخص اشاره کرد ولی در نهایت تصمیم گرفتند که دوربین از روی شانه بهترین نوع ممکن برای این بازی است. با توجه به این که Capcom هنوز اطلاعات زیادی از این بازی منتشر نکرده است، واکنش طرفداران و میزان علاقمندی که بازی دریافت کرده است، در بهترین مقدار ممکن است.

بیشتر بخوانید :  توسعه دهندگان به تعریف و تمجید از کنترلر PS5 می‌پردازند

اگر بازی Resident Evil 2 Remake موفق شود، قطعاً احتمال عرضه بازسازی برای دیگر عناوین کلاسیک سری وجود دارد و بیشترین احتمال مربوط به بازی Resident Evil 3 است. با این حال، مجبوریم تا زمان عرضه بازی و تجربه آن، منتظر بمانیم.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`