بازی Remothered: Tormented Fathers برای PS4 عرضه شد
بازی Remothered: Tormented Fathers برای PS4 عرضه شد

بازی Remothered: Tormented Fathers برای PS4 عرضه شد

ماه پیش خبری منتشر شد مبنی بر اینکه بازی Remothered: Tormented Fathers که در سبک ترسناک و بقا است تاریخ عرضه‌اش به بازار مشخص شده است. در این خبر استودیوهای سازنده بازی Stormind Games و  Darril Arts اعلام کردند که این بازی پس از عرضه در استیم ماه بعد از آن برای پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان منتشر خواهد شد.

اکنون به روزهای پایانی ماه نزدیک می‌شویم و بالاخره بازی Remothered: Tormented Fathers برای پلی استیشن ۴ عرضه شده است. داستان این بازی حول خانم Reed می‌گذرد که درگیر ناپدید شدن دختری جوان به نام Celeste شده است. در این حین او به دفترخانه‌ای قدیمی رفته که مسئول آن توسط پرستاری نگهداری می‌شود. راز ماجرا از جایی شروع می‌شود که اسمی مرموز به نام جنیفر به گذشته دختر گمشده ارتباط پیدا می‌کند.

این پروژه توسط طراح بازی ایتالیایی، «کریس دریل» (Chris Darril)، کارگردان و خالق سری بازی‌های Remothered مدیریت می‌شود. بازی Remothered: Tormented Fathers اولین سری در سه‌ گانه Remothered است. دریل و Stormind Game آهنگساز سری بازی‌های Metal Gear Solid، Kingdom Hearts، Halo و The Evil Within یعنی «نوبوکا تودا» (Nobuko Toda) را برای این بازی به خدمت گرفته‌اند.

بازی Remothered: Tormented Fathers در حال حاضر برای پلی استیشن ۴، کامپیوتر و ایکس باکس وان منتشر شده است. در زیر می‌توانید تصاویری از این بازی زیبا و مهیج را مشاهده کنید.

بیشتر بخوانید :  برندگان Game Awards 2020 مشخص شدند

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`