red dead online red dead redemption 2 red dead 2

جزئیات جدیدی از بخش Red Dead Online بازی Red Dead Redemption 2 منتشر شد

بازی های مرتبط

بازی Red Dead Redemption 2 مدتی است که عرضه شده است و میلیون کاربر در سرتاسر جهان در جهان باز و بزرگ این بازی غرق شده‌اند. قرار است ماه آینده، شرکت راک استار محتوای بیشتری از این بازی را برای کاربران عرضه کند. پیش از این نیز مشخص شده بود که نسخه بتا بخش آنلاین بازی Red Dead 2 با عنوان Red Dead Online ماه نوامبر شروع به کار می‌کند. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

پیش از این نیز در رابطه با محتوای کلی بازی Red Dead Online بازی Red Dead Redemption 2 صحبت شده بود. اما دقیقا مشخص نبود که راک استار چه چیزهایی را قرار است در این بخش ارائه دهد. حال وبسایت Rockstar Intel نکاتی را در رابطه با این بخش منتشر کرده است. طبق گزارش این وبسایت، در بخش Red Dead Online بازی Red Dead 2 بخش‌های رقابتی وجود خواهد داشت و بخش Rockstar Editor از GTA online در این بخش حضور خواهد داشت. بخش‌های رقابتی بازی شامل رقابت‌های تن به تن است و همانطور که از اسم Rockstar Editor مشخص است در این بخش امکان ضبط ویدئو، ویرایش و به اشتراک گذاری وجود خواهد داشت.

این گزارش همچنین اشاره کرده است که بخش آنلاین بازی Red Dead Redemption 2 بخش بازی در مقابل هوش مصنوعی نیز خواهد داشت. اخیراً نیز خبرهایی حاکی از عرضه نسخه کامپیوتر این بازی به گوش می‌رسد. برای کسب اطلاع از سایر اخبار در رابطه با بازی Red Dead 2 می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید :  Death Stranding - سرنوشت بسیاری از شخصیت‌ها به انتخاب‌های شما بستگی دارد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`