ماد جدید Red Dead Redemption 2 اجازه‌ی همراهی اعضای گنگ داچ را به شما می‌دهد

بازی های مرتبط

ماد جدید Red Dead Redemption 2 که اخیراً عرضه شده، سیستم Companion را به بازی معرفی می‎کند. مشابه این سیستم، در عناوین نقش آفرینی چون Skyrim و The Outer Worlds وجود دارد. از طریق این ماد، می‎توانید اعضای گروه‎تان در بازی را به عنوان همراه، انتخاب کرده و برای گشت و گذار یا مراحل مختلف، با خود ببرید. به غیر از این، قابلیت‎های دیگری از جمله شخصی سازی و قابلیت حرف زدن با همراهان‎تان نیز به بازی افزوده خواهد شد. قطعاً مادها از نقاط قوت برجسته نسخه رایانه‎های شخصی Red Dead Redemption 2 هستند. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

ماد جدید Red Dead Redemption 2  که توسط کاربری به نام Bolmin ساخته شده، Companion System نام دارد. با نصب آن، می‎توانید یکی از اعضای گروه را با خود به عنوان همراه، ببرید. بعد از نصب آن، با نشانه گرفتن بر روی فردی که می‎خواهید همراه‎تان شود، گزینه‎هایی ظاهر می‎شوند. یکی از این گزینه‎ها، Command نام دارد که از طریق آن، می‎توانید وی را با به عنوان همراه، به گشت و گذار ببرید. از طرفی، قابلیت‎های دیگری نیز در این گزینه‎ها وجود دارند. یکی از آنان، Give Weapon است که بعد از فعالسازی، همراه‎تان به انتخاب خودش در بعضی مواقع، یکی از سلاح‎های شما را قرض گرفته و از آن استفاده می‎کند.

 

با این ماد، می‎توانید یکی از اعضای گروه Van Der Linde را به عنوان همراه، به ماموریت‎های مختلف ببرید. می‎توانید «هاویر» (Javier)، «جان» (John)، «بیل» (Bill)، «هوزه‎آ» (Hosea)، «کیرن» (Kieran)، «شان» (Sean)، «چارلز» (Charles)، «لنی» (Lenny» و «مایکا» (Micah) را انتخاب کنید. در آپدیت‎های بعدی ماد، شخصیت «سیدی» (Sadie) نیز اضافه می‎شود. برای فعالسازی، به سراغ یکی از آنان رفته، گزینه‎های مربوط ظاهر می‎شوند و می‎توانید انتخاب‎شان کنید. فردی که به عنوان همراه انتخاب می‎کنید، در مبارزات به شما کمک کرده، با شما سوار اسب شده، در کمپ‎های‎تان استراحت کرده، در ماهیگیری به شما کمک کرده و کارهای بسیاری انجام می‎دهد! این ماد، ویژگی‎های پویایی نیز اضافه می‎کند. برای مثال، هنگام مخفی کاری، همراه‎تان نیز با شما مخفی شده و اگر قصد کشتن دشمنی را داشته باشید، کافی است بر روی او نشانه بگیرید. منویی باز شده و از طریق آن، می‎توانید دستور کشتن یا پرت کردن حواس دشمن را همراه‎تان بدهید.

جالب است بدانید این ماد، به خوبی از موس و کیبورد نیز پشتیبانی می‎کند. بازی Red Dead Redemption 2  هم اکنون برای رایانه‎های شخصی و کنسول‎ها در دسترس است. علاقمندان می‎توانند نسبت به خرید و سپس دریافت آن، اقدام نمایند.

بیشتر بخوانید :  بازی های بیشتری از Xbox 360 برای Xbox One منتشر خواهند شد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`