محتوای نسخه ویژه Red Dead Redemption 2 مشخص شد

محتوای نسخه ویژه Red Dead Redemption 2 مشخص شد

بازی های مرتبط

همانطور که در اخبار گذشته مطلع گشتید، بواسطه پیش‌خرید بازی Red Dead Redemption 2 جوایز قابل توجهی به شما تعلق می‌گیرد که شاید مهم‌ترین آن ها واریز شدن ۵۰۰ هزار دلار پول به حساب درون بازی GTA Online شما باشد. تیم راکستار علاوه بر مورد ذکر شده، اعلام کرد که اسبی جنگی نیز درون بازی به گیمر تعلق خواهد گرفت. اسبی که فقط با پیش‌خرید Red Dead Redemtpion 2 درون بازی فعال می‌شود.

حال دو نسخه Special و Collector این بازی معرفی شدند که جزئیاتی بیشتر از نسخه استاندارد بازی خواهند داشت. درون بسته بندی نسخه ویژه یا Special بازی که قیمتی معادل ۷۹٫۹۹ دلار دارد، دو مرحله اضافی و یک نقشه چاپی از لوکیشن بازی وجود خواهد داشت. این نسخه از بازی شما را قادر خواهد ساخت تا درون بازی زودتر از دیگران به پول دست یابید و سلاح های ویژه درون بازی از روش های ساده‌تری در اختیارتان قرار می‌گیرند.

علاوه بر نسخه Special، نسخه هایی به نام Collector & Ultimate Edition از بازی به قیمت ۹۹٫۹۹ دلار رونمایی شدند که تمام موارد بالا را شامل می‌شوند ولی تفاوتی که دارند اینست که محتوای درون این نسخه ها روی Red Dead Redemption 2 Online تمرکز بیشتری دارند. بواسطه این نسخه از بازی دو لباس ویژه در بخش آنلاین به شما خواهند داد و پولی قابل توجه که بازی را به آسانی پیش ببرید.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: معرفی انیمیشن جدید مجموعه‌ی رزیدنت اویل تحت عنوان Resident Evil: Infinite Darkness

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`