Red Dead Redemption 2

تماشا کنید: تاثیر استفاده از تکنولوژی DLSS در راندمان Red Dead Redemption 2

بازی های مرتبط

سرانجام توسعه دهندگان، پشتیبانی از تکنولوژی DLSS را به عنوان محبوب و تحسین شده‌ی Red Dead Redemption 2 اضافه کردند. اما با اعمال این گزینه، چه تغییراتی در میزان فریم ریت دریافتی ایجاد می‌شود؟ در این پست تریلری برای مقایسه‌ی تغییرات مربوطه برای شما عزیزان فراهم آورده‌ایم تا به صورت بهتری متوجه تفاوت‌ها شوید. پس در ادامه برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین تماشای ویدیوی مذکور، همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

نهایتاً آپدیتی با همکاری کمپانی انویدیا و راک استار برای نسخه‌ی کامپیوتر‌های شخصی رد دد ریدمپشن ۲ منتشر شد که به کاربران کارت‌های گرافیک RTX اجازه‌ی استفاده از فناوری جدید انویدیا یعنی DLSS را می دهد. از همین رو ویدیو جدیدی منتشر شد تا افزایش راندمان با استفاده از فناوری مذکور را به پرده‌ی تصویر بکشد. به صورت خلاصه باید گفت که با فعال کردن این گزینه می توانید به میزان ۴۵ درصد، راندمان خود را افزایش دهید. در ویدئوی زیر می‌توانید اجرای Red Dead Redemption 2 به همراه DLSS و بدون آن را در یک قاب، تماشا نمایید. توجه شما عزیزان را به ویدیوی مربوطه جلب می‌نمایم:

تماشا کنید: تاثیر استفاده از تکنولوژی DLSS در راندمان Red Dead Redemption 2

رد دد ریدمپشن ۲ یکی از بزرگ‌ترین و جاه طلبانه‌ترین آثاری است که تا به امروز منتشر شده. عنوانی که مفاهیم جدیدی برای صنعت بازی‌های ویدیویی تعریف کرد و توانست ژانر بازی‌های جهان باز را به سمت جلو حرکت دهد. راک استار به بهترین شکل ممکن تمام المان‌های لازم را در نسخه‌ی دوم رد دد ریدمپشن جای داد تا بتواند یکی از برترین بازی‌های موجود در ژانر جهان باز را خلق نماید. در رد دد ریدمپشن ۲ کنترل آرتور مورگان را در دست می‌گیرید. شخصیت پردازی مورگان به قدری فوق العاده و بی نظیر است که زبان از توصیف آن قاصر می‌باشد. روایت داستان در رد دد ریدمپشن ۲ ، یه صورت آهسته ولی با روند صعودی صورت می‌گیرد. در حقیقت با پیشروی در خط داستانی، به نکات مهم‌تری پی می‌برید و ذره ذره به هیجان ناشی از تجربه‌ی آن، اضافه می‌شود. در خصوص گیم پلی، باید اظهار داشت که رد دد ریدمپشن ۲ از ماموریت‌های اصلی و فرعی با کیفیتی تشکیل شده که المان تنوع، مهم‌ترین بخش آن می‌باشد. موضوع حائز اهمیت دیگر، اتصال بسیار هنرمندانه‌ی این ماموریت‌ها به روایت بازی می‌باشد.

شما عزیزان می‌توانید با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی Red Dead Redemption 2  از آخرین اخبار، مقالات، تریلر‌ها و …… مربوطه مطلع شوید.

بیشتر بخوانید :  سازنده Red Dead Redemption 2 از موفق شدن بازی مطمئن است

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`