شایعات ریمستر Red Dead Redemption 1 قوت یافت

بازی های مرتبط

همانطور که می‎دانید، شرکت Rockstar Games چندان به دنبال ساخت ریمستر‎ها و ریمیک‎ها نیست. با این وجود، ریمستر Red Dead Redemption 1 طبق شایعات جدید، در دست ساخت است. به نظر می‎رسد بعد از تصمیم به ساخت Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition، تغییر رویکردی در قبال ساخت ریمسترها و ریمیک‎ها در این شرکت، رخ داده است. قطعاً موفقیت و استقبال بازیکنان از ریمستر سه گانه GTA، ممکن است بیش از پیش بر روی تصمیمات این شرکت، تاثیر بگذارد. این اثر، در چند روز آینده عرضه شده و باید دید عملکرد آن، چگونه خواهد بود. در ادامه، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

طبق گزارشی از وبسایت DSOGaming، در ویدئویی جدید از Rockstar Magazine که سابقه خوبی در زمینه لو دادن اطلاعات مرتبط با شرکت Rockstar Games دارد، ادعا شد بازی Red Dead Redemption 1 Remaster در دست ساخت است. در ویدئو ذکر شده که این بازی، یک بازسازی کامل نخواهد بود و بیشتر مشابه GTA: The Trilogy – The Definitive Edition می‎باشد. بهبودها و تغییراتی در گرافیک آن ایجاد شده و گیم پلی نیز مدرن‎تر و بهتر از پیش خواهد شد.

تا به این لحظه، هیچ اطلاعاتی از پلتفرم‎های مورد نظر یا تاریخ انتشار احتمالی برای این بازی، در دست نیست. اگر به خاطر داشته باشید، قبل از معرفی رسمی GTA: The Trilogy – The Definitive Edition، گزارشاتی که از آن لو رفت، وجود ریمستری از Red Dead Redemption 1 را نیز تایید می‎کرد.

ممکن است فروش سری Red Dead Redemption به اندازه سری GTA نباشد، اما در بسیاری زمینه‎ها، موفقیت چشم گیر و ارزشمندی برای شرکت Rockstar Games فراهم آورده است. برای مثال، فروش جهانی عنوان Red Dead Redemption 2 که در سال 2018 عرضه شد، تا به این لحظه، به 38 میلیون نسخه رسیده است! با توجه به تایید نشدن ریمستر Red Dead Redemption 1، گزارشات و اطلاعاتی که تا به حال منتشر شده را نباید چیزی جز شایعه، در نظر گرفت. با این حال، تغییر رویکرد شرکت سازنده و نیز علاقه زیاد طرفداران به تجربه دوباره این بازی، ممکن است تاثیر بسیاری بر روی تصمیم این شرکت برای ریمستر کردن Red Dead Redemption 1 داشته باشد. با این وجود، باید منتظر تایید و معرفی رسمی این عنوان بمانیم.

بیشتر بخوانید :  وسعت لندن در Watch Dogs Legion

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`