Red Dead Online red dead 2 red dead redemption 2

بخش‌های مختلف Red Dead Online لو رفت

بازی های مرتبط

پیش از اینکه نسخه بتا Red Dead Online بازی Red Dead Redemption 2 عرضه شود، اطلاعاتی از این بخش چند نفره به بیرون درز کرده است. این بخش شامل مودهای Make It Count، Most Wanted، Name Your Weapon، Team Shootout، Races و Hostile Territory است. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

بخش Make It Count بازی Red Dead 2 یک مود بتل رویال است که تا ۳۲ بازیکن را پوشش می‌دهد که به رقابت با یکدیگر پرداخته و اسلحه‌های محدودی خواهند داشت.اسلحه‌هایی که در این خبر منتشر شده است شامل تیر و کمان و چاقو است. نقشه‌های مربوط به این بخش در Red Dead Online شامل Strawberry، Stillwater Creek و Tall Trees خواهد بود. در بخش Most Wanted بازی Red Dead Redemption 2 بازیکنان با یکدیگر مبارزه خواهند کرد و کسی که بیشترین کشته را داشته باشد در صدر قرار خواهد کرد و Bounty های بیشتری نیز دریافت خواهد کرد. نقشه‌های موجود برای این بخش شامل Saint Denis، Tall Trees، Thieves Landing، Tumble Weed و Valentine خواهد بود.

بخش Name Your Weapon بخش free for all است که در آن چندین اسلحه قابل استفاده خواهد بود. امتیازات نیز بر اساس اسلحه‌ای که استفاده می‌کنید متغیر خواهد بود. نقشه‌های موجود برای این بخش، Lanik Electrical، Tall Trees، Heartland Oild Fields، Fort Mercer و Annesburg گزارش شده است. Team Shootout یک حالت معمولی تیمی است که نقشه‌های  Saint Denis Docksو Bolger Glade را شامل می‌شود. بخش Races بازی Red Dead 2 خود به سه نوع تقسیم می‌شود. بخش‌های نقطه به نقطه، مسابقات آزاد و مسابقات زماندار.

بیشتر بخوانید :  Slightly Mad Studios توسط کد مسترز خریداری شد

پیش از این نیز مشخص شده بود که بخش Red Dead Online بازی در زمان نسخه بتا از ۳۲ بازیکن پشتیبانی می‌کند. همچنین راک استار اشاره کرده بود که در این حین ممکن است آپدیتی برای بازی عرضه کند. برای مشاهده سایر اخبار مربوط به بازی Red Dead Redemption 2 به این لینک مراجعه کنید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`