Red Dead Online red dead redemption 2 red dead 2
Red Dead Online red dead redemption 2 red dead 2

نسخه‌ی آزمایشی Red Dead Online آغاز به کار کرد

قسمت چند نفره (آنلاین) عنوان تحسین شده‌‌ی Red Dead Redemption 2 از امروز در اختیار برخی از بازی‌کنندگان قرار گرفته است. البته Red Dead Online در حالت Beta عرضه شده است. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه نوین اسپات باشید.

امروز شرکت Rockstar آغاز کار نسخه‌ی بتا Red Dead Online را اعلام کرد. کسانی که نسخه‌ی Ultimate Edition این عنوان را تهیه کرده اند می‌توانند از امروز به تجربه آن بپردازند. همچنین بازی کنندگانی که در اولین روز‌های انتشار Red Dead 2 آن را تهیه کرده اند٬ در روز‌های آینده (چهارشنبه و پنجشنبه) اجازه دسترسی به بخش چند نفره این عنوان را دارند. نهایتاً در روز جمعه مورخ ۹ آذر ماه٬ تمامی بازی کنندگان می توانند بخش آنلاین بازی را تجربه کنند.

راک‌استار وعده‌ی انتشار نسخه‌ی بتای Red Dead Online را در نوامبر ماه داده بود و هم اکنون که به پایان این ماه نزدیک می‌شویم٬ شاهد عرضه‌ی آن هستیم. همچنین بازی‌کنندگان باید به خاطر داشته باشند که Red Dead Online در فاز آزمایشی قرار دارد و ممکن است با مشکلاتی در آن رو به رو شوند. استدیوی سازنده‌ی Red Dead Redemption 2 اعلام کرده که در صدد حل مشکلات این بخش خواهد بود.

بیشتر بخوانید :  فروش هدست PlayStation VR سونی از ۳ میلیون گذشت

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`