Ratchet & Clank: Rift Apart
Ratchet & Clank: Rift Apart

شخصیت قابل بازی جدیدی در Ratchet & Clank: Rift Apart وجود دارد

در هفته‌ی گذشته شاهد برگزار شدن رویداد دیجیتالی معرفی بازی های پلی استیشن ۵ بودیم. این رویداد بسیار هیجان انگیز و فوق العاده بود. یکی از منحصر به فرد ترین نمایشهای حاضر در رویداد مذکور مربوط به عنوان Ratchet & Clank: Rift Apart بود. اینسامنیاک گیمز دوباره دست به کار شده تا مخاطبان را وارد یک ماجراجویی جدید و هیجان انگیز دیگر کند. به تازگی مطلع شدیم که یک شخصیت جدید و مونث نیز به بازی اضافه شده که کاملاً قابل بازی است. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه به وب‌ سایت نوین اسپات باشید.

به تازگی استودیو اینسامنیاک گیمز، توییتی در حساب کاربری رسمی خود منتشر کرده و اظهار داشته که این شخصیت کاملا قابل بازی می باشد. توجه شما عزیزان را به توییتر مربوطه جلب می‌نمایم:

در نقش رچت و لومباکسِ مونثِ مرموزی که از یک خطِ زمانی دیگر آمده است، بازی کنید.

حال که متوجه چنین موضوعی شدیم، سوالات بسیاری برایمان به وجود آمده است. آیا این شخصیت کلنکِ منحصر به فرد خود را دارد؟ بدون شک می توان گفت که حضور این شخصیت داستان را بسیار جذاب تر خواهد کرد. متاسفانه داستان مجموعه بازی های رچت اند کلنک در سال‌های اخیر، جذابیت همیشگی خود را از دست داده بودند. امید است که Ratchet & Clank: Rift Apart بدین گونه نباشد.

متاسفانه اطلاعات چندانی در خصوص ساخته‌ی جدید اینسامنیاک گیمز منتشر نشده. بازی حتی وب سایت منحصر به فرد خود و یا صفحه مخصوصی در فروشگاه پلی استیشن ندارد. تنها موضوعی که می‌دانیم این است که این اثر یک بازی کاملاً جدید و انحصاری برای پلی استیشن ۵ است و مثل همیشه شما را وارد یک ماجراجویی منحصر به فرد و جذاب میکند. ماجراجویی تشکیل شده از پلتفرمینگ های هیجان انگیز و مبارزات منحصر به فرد و جستجو در محیط. میتوانید از یک سیاره‌ای به سیاره‌ی دیگر سفر کنید و این موضوع توسط ریفت های Ratchet & Clank: Rift Apart محقق می‌شود. این مسئله فرصتی بسیار مناسب برای به رخ کشیدن قابلیت های جدید حافظه پر سرعت پلی استیشن ۵ خواهد بود. لازم به ذکر است که ساخته‌ی جدید استودیوی اینسامنیاک گیمز از ویژگی های منحصر به فرد کنترلر پلی استیشن ۵ نیز بهره می برد.

بیشتر بخوانید :  ۴ هیرو جدید به بازی For Honor اضافه خواهند شد

متاسفانه هنوز تاریخ انتشار دقیقی برای عرضه این اثر اعلام نشده اما بسیاری از مخاطبان معتقدند که بازی در هنگام انتشار رسمی پلی استیشن ۵، عرضه می‌شود. باید منتظر ماند و اخبار رسمی را پیگیری نمود. مثل همیشه می توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید. تمام اخبار مربوطه به این بازی توسط وبسایت نوین اسپات پوشش داده خواهد شد.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`