Tom Clancy's Rainbow Six Siege
آپدیت جدید Rainbow Six Siege به نام Crystal Guard

جزئیات کامل آپدیت جدید Rainbow Six Siege به نام Crystal Guard

بازی های مرتبط

سرورهای تست آپدیت جدید Rainbow Six Siege به نام Crystal Guard در روز‌های آینده آغاز می‌شوند و به زودی در دسترس مخاطبان قرار می‌گیرند. لازم به ذکر است که این آپدیت مملو از تغییرات جدید و محتویات هیجان انگیز برای مخاطبان  می‌باشد. شاید مهم‌ترین موضوع در خصوص آپدیت Crystal Guard ، اوپراتور جدید و جنجالی آن به شمار رود. اگر تمایل به کسب اطلاعات بیشتر دارید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

نام اوپراتوری که طی آپدیت جدید Rainbow Six Siege به نام Crystal Guard به بازی اضافه می‌شود، اوسا است. این وپراتور نقش حمله کننده دارد. از جمله توانایی‌های منحصر به فرد او می‌توان به قابلیت مساخت شیلدهای قدرتمند و منحصر به فرد اشاره کرد. همچنین در ادامه باید به این نکته اشاره داشت که تعدادی از نقشه‌های بازی یازسازی شده اند. توجه شما عزیزان را به تریلر منتشر شده برای معرفی اوپراتور آپدیت جدید Rainbow Six Siege به نام Crystal Guard جلب می‌نمایم و سپس به سراغ اطلاعات تکمیلی خواهیم رفت:

معرفی اوپراتور آپدیت جدید Rainbow Six Siege به نام Crystal Guard 

 

تریلر گیم پلی اوپراتور جدید رینبو سیکس به نام اوسا

شما عزیزان را دعوت به مطالعه‌ی جمع بندی کاملی از تمام اطلاعات منتشر شده از آپدیت جدید Rainbow Six Siege تحت عنوان Crystal Guard  می‌نمایم:

  • اوپراتور جدید (حمله کننده به نام اوسا) : یک مبارز آموزش دیده شده و نظامیی که پس از پشت سر گذاشتن شرایط سخت و طاقت فرسایی ، تصمیم می‌گیرد که به صورت تکی و بدون هیچ همکاری به فعالیت بپردازد. وی توانایی قرار دادن شیلد‌های مخصوصی بر روی پنجره‌ها و درب‌ها و همچنین روی زمین دارد. این شیلدها اوسا و همراهانش را در برابر حملات دشمنان، مقاوم خواهد ساخت. اوسا از آن‌دسته اوپراتورهایی است که با حضورش در تیم، می‌تواند بازی را تغییر دهد. اسلحه‌های اصلی او 556xiو  PDW9 و اسلحه‌ی ثانویه‌ی او PDD می‌باشد. اوسا از کلیمور و نارنجک‌های دودزا نیز استفاده می‌کند. اوپراتور آپدیت جدید Rainbow Six Siege به نام Crystal Guard از هر لحاظ فوق العاده به نظر می‌رسد.
  • سه عدد از نقشه‌های بازی یعنی Clubhouse و Coastline و Bank بازسازی شده‌اند و تغییرات ریز و درشتی در قسمت‌های مختلف آن‌ها، اعمال شده.
  • اسکین‌ مخصوص آپدیت Crystal Guard : با خرید باندل جدیدی که با آغاز فصل در دسترس قرار می‌گیرد، می‌توانید اسلحه‌های خود را متفاوت‌تر از هر زمان دیگری شخصی سازی کنید.با خرید این اسکین، همیشه می‌توانید از آن استفاده کنید.
  • جایگزین شدن HP با Armor : ارمور اوپراتورهای به HP تبدیل شده است. بدین ترتیب اوپراتورهایی که در گذشته دارای سه آرمور بودند، هم اکنون ۱۲۵ HP دارند و دو آرموری‌ها 110 HP و تک آرموری‌ها دارای 100 HP هستند.

آپدیت جدید Rainbow Six Siege تحت عنوان Crystal Guard (سال ششم – فصل سوم) مملو از فیکس‌های مختلف خواهد بود. توسعه دهندگان بسیاری از باگ‌ها و مشکلات گزارش شده را شناسایی و برطرف کرده اند. این آپدیت در تاریخ هفتم سپتامبر سال ۲۰۲۱ مصادف با ۱۶ شهریور در دسترس قرار خواهد گرفت. تمام اخبار مربوطه توسط وب سایت نوین اسپات پوشش داده خواهد شد. لازم به ذکر است که رینبو سیکس سیج هم اکنون در دسترس کاربران پلی استیشن ۵ و پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و ایکس باکس سری اس و کامپیوترهای شخصی ، قرار دارد. همچنین باید به این نکته اشاره کرد که ویژگی کراس پلی در اوایل سال ۲۰۲۲ ، به بازی اضافه خواهد شد.

اگر از طرفداران Tom Clancy’s Rainbow Six Siege هستید، با دنبال و مشاهده کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن مطلع شوید

بیشتر بخوانید :  بازی STAY برای پلی استیشن ۴ و سوییچ اواخر تابستان عرضه می شود

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`