Star Wars Eclipse

استدیوی Quantic Dream بازی جدیدی در دست ساخت دارد

بازی های مرتبط

بر اساس اطلاعات و گزارشات جدید، به نظر می‎رسد استدیوی Quantic Dream، سازنده عناوینی چون Heavy Rain و Detroit: Become Human، در حال کار بر روی نسخه‎ای جدید از سری بازی‎های Star Wars است. حال، اطلاعات جدیدتری از این پروژه، منتشر شده است. این اطلاعات، توسط ژورنالیستی به نام «جف گراب» (Jeff Grubb)، در جریان یکی از برنامه‎های ویدئویی وبسایت Giant Bomb منتشر شدند. بر اساس سخنان ایشان، نام این عنوان، قرار است Star Wars Eclipse باشد. به احتمال زیاد، فاصله چندانی با معرفی رسمی و کامل این بازی از سوی استدیوی سازنده نداریم. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

آقای گراب، ذکر کرد که با این که اطلاعات دقیق و کاملی از این پروژه ندارد، اما گمان می‎کند داستان آن، در دوران The High Republic در دنیای Star Wars جریان داشته باشد. چندین سال است شایعاتی پیرامون نسخه‎ای از سری Star Wars که در این دوره جریان دارد، به گوش می‎خورد. اگر اطلاعاتی در مورد این عنوان ندارید، باید بگوییم که حدود 200 سال قبل از دوران سه گانه «اسکای واکر» (Skywalker) خصوصاً فیلم The Phantom Menace بوده و 800 سال بعد از سقوط Old Republic جریان دارد.

آقای گراب ذکر کرد که عنوان Star Wars Eclipse آماده معرفی شده و تا قبل از پایان سال 2021، معرفی خواهد شد. احتمال دارد در مراسم The Game Awards شاهد معرفی این بازی باشیم. اگر یادتان باشد، مدیر این مراسم، یعنی آقای «جف کیلی» (Geoff Keighley) ذکر کرد که عناوین متعددی در این مراسم، معرفی خواهند شد. پس Star Wars Eclipse نیز ممکن است در میان این عناوین، حضور داشته باشد.

بیشتر بخوانید :  آمار تعداد بازیکنان Forza Horizon 5 خیره کننده است

چندی پیش، گزارشی منتشر شد که ذکر می‎کرد بازی Star Wars ساخته استدیوی Quantic Dream به مدت 18 ماه در دست ساخت بوده است. همچنین گفته شد این بازی، در سبک اکشن و ماجراجویی بوده و شباهتی به عناوین پیشین این استدیو که داستان محور و بر اساس QTE بودند، نخواهد داشت. علاوه بر آن، المان‎های جهان باز و چند نفره نیز در این بازی، لحاظ شده‎اند.

همانطور که می‎دانید، این اطلاعات را نباید بیش از یک شایعه در نظر گرفت. گرچه با توجه به اطلاعات زیادی که از این بازی منتشر می‎شود، احتمال دارد واقعی بوده و به زودی شاهد معرفی رسمی باشیم. با این حال، بهتر است تا زمان معرفی کامل آن از سوی سازنده، صبر کنیم.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`