PUBG
بازی پابجی در ایکس باکس وان بروزرسانی می شود

بازی پابجی در ایکس باکس وان بروزرسانی می شود

بازی های مرتبط

نسخه ایکس باکس وان بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds که به بازی پابجی معروف است قرار است هفته آینده بروزرسانی شود. این آپدیت مشکلات و باگ‌هایی که در نسخه فعلی وجود دارد را برطرف خواهد کرد. در فروم بازی PUBG نیز توسعه دهنده این بازی به مواردی که در آینده رفع خواهند شد اشاره کرده است.

برای کسانی که تازه بازی را شروع کرده‌اند باید گفت که پچ جدید بازی پابجی مشکلات بازی نظیر مدت زمان انتظار پیش از بازی را که سبب می‌شد بازیکنان مدت زمان زیادی در انتظار شروع بازی باشند یا به طور کل از بازی بیرون انداخته می‌شدند را رفع کند. یکی دیگر از مشکلاتی که پج جدید بازی پابجی آن را رفع خواهد کرد مشکلات حرکتی بازیکنان است. در هفته آینده این پچ زاویه بیشتری به بازیکنان داده تا بتوانند حرکات زیک زاکی خود را بهتر انجام دهند. یکی از مشکلات اصلی بازی پابجی که قرار است این آپدیت آن را برطرف کند بهبود نرخ فریم در ثانیه بازی است.

البته سایر مشکلات نظیر نشنیدن صدای پا، ناهمگام سازی، نشنیدن صدای ماشین‌ها و مشکلات سوار شدن وسایل نقلیه نیز برطرف خواهد شد. اخیراً نسخه کامپیوتر بازی پابچی نیز بروزرسانی شده است که مشکلات آن را تاحد زیادی توانسته برطرف کند.

بیشتر بخوانید :  سریال The Last of Us در دست ساخت می‌باشد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`