PUBG
PUBG

بازگشت PUBG به میدان رقابت و روند صعودی تعداد بازی‌کننده‌ها

بازی های مرتبط

در اخرین اخباری که از عنوان محبوب و بتل رویال PUBG منتشر شده از بازگشت این عنوان به عرصه‌ی رقابت با عناوین دیگر خبر داده شد. به تازگی تعداد حداکثر کاربران این بازی دوباره از مرز ۱ میلیون نفر عبور کرد. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه نوین اسپات باشید.

هیچ‌گاه پابجی را دست کم نگیرید. پس از یک سال کاهش پلیر٬ PlayerUnknown’s Battlegrounds دوباره روند صعودی خود را آغاز کرد و اخیراً دوباره مرز ۱ میلیون پلیر را رد کرد. پس از عرضه‌ی مود بتل رویال عناوینی مانند فورتنایت و عرضه‌ی بازی‌های مختلف بتل رویال دیگر٬ پابجی با افت پلیر شدیدی مواجه شد. هم اکنون که به اواخر ۲۰۱۸ نزدیک می‌شویم٬ به نظر می‌رسد که پلیر‌ها باز هم به سراغ PUBG آمده اند. بر اساس نمودار استیم می‌توان آمار دقیق‌تری را بدست آورد. بازی در ژانویه سال ۲۰۱۸ حداکثر ۱.۵ میلیون پلیر همزمان و در کل ۳٫۲ بازی‌کننده فعال در ماه داشته است. پس از گذشت چند روز روند نزولی بازی شروع می‌شود تا حدی که در نوامبر ۲۰۱۸ حداکثر پلیر‌های همزمان به ۴۱۸ هزار و حداکثر پلیر‌های ماه به ۸۹۶ هزار نفر رسید. به نوعی می‌توان گفت که بازی ۷۳ درصد از پلیر‌های خود را از دست داده است. در عکس زیر می‌توانید آمار دقیق‌تری را مشاهده کنید.

پابجی

خوش‌بختانه این روند در حال تغییر است. در طی ماه گذشته بازی توانسته ۶ درصد افزایش پلیر داشته باشد. هرچند که تعداد بازی‌کننده‌های همزمان عناوینی مانند CS:GO و DOTA 2 بیشتر از PUBG است اما حداکثر پلیر‌های فعال در طول یک ماه پابجی از دو عنوانی که گفته شد٬ بیشتر است. هنوز دلیل افزایش این چنینی پلیر‌های بازی مشخص نیست. آن هم بعد از روند نزولی‌ای که تجربه کرد. البته عرضه‌ی بازی برای پلتفرم پلی استیشن ۴ می‌تواند دلیل خوبی برای افزایش توجه دوباره‌ی بازی‌کنندگان نسبت به بازی باشد. همچنین در شرف تعطیلات زمستانی هستیم که این نیز می‌تواند دلیل خوبی برای رشد بازی‌کنندگان PlayerUnknown’s Battlegrounds باشد. اخیراً نقشه‌ی برفی‌ به بازی اضافه شد که شرایط متفاوتی را برای بازی‌کنندگان به ارمغان می‌آورد. پابجی هم اکنون برای سه پلتفرم اصلی و گوشی‌های همراه در دسترس می‌باشد.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: گیم پلی بازی The Outer Worlds

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`