تغییرات پچ جدید Player Unknown’s Battleground

پابجی با تغییر سرعت بازی در حلقه موسوم به Blue Zone، سرعت بازی را نیز دستخوش تحول می‌کند. حلقه‌ی بازی اکنون در میانه‌های گیم آرام‌تر حرکت می کند و در لحظات پایانی تاثیر بیشتری روی سلامت بازیکنان می‌گذارد. توسعه دهنده‌ی بازی پابجی جزئیات پچ جدید امروز را اعلام کرد که وعده‌ی تغییرات اساسی در سرعت پیشرفت بازی می‌دهد.

در هر بازی بتل رویال یک حلقه‌ی مرگ وجود دارد که از گوشه‌های نقشه مداوم به سمت نواحی داخلی در حرکت است. در پابجی این حلقه را حلقه‌ی آبی نامیده‌اند که ضمن تحت فشار قرار دادن بازیکنان، سعی می کند با نزدیک کردن آن‌ها به یکدیگر و تزریق هیجان در بازی ضربان قلب‌شان را بالا ببرد. حال با دستکاری ساز و کار این ویژگی اساسی گیم ( حلقه‌ی آبی )، سرعت پیشرفت گیم به طرز قابل توجهی تحت تاثیر قرار می‌گیرد.

جدول فوق سرعت حلقه‌ی آبی و مقدار صدمه‌ی آن بر سلامت بازیکنان را قبل و بعد از پچ نشان می‌دهد. یک استراتژی معمول در بازی پابجی این است که بازیکنان در نقاطی دور از مرکز نقشه فرود می‌آیند تا به جمع آوری سلاح و تجهیزات اولیه بپردازند. از آنجایی که سایر بازیکنان به سمت مرکز نقشه می‌روند، معمولا در نواحی کناری به ندرت درگیری پیش می‌آید. پچ امروز زمان کمتری در اختیار بازیکنانی قرار می‌دهد که می خواهند از استراتژی بالا استفاده کنند. همچنین آن‌ها در میانه‌های گیم فرصت بیشتری خواهند داشت تا موضع خوبی برای خود پیدا کنند و سپس با حرکت تاکتیکی از میان نواحی کم جمعیت، در جهت حلقه‌های نهایی قدم بردارند.

بیشتر بخوانید :  شایعات جدید Fable 4

این ممکن است استراتژی خوبی باشد ولی در نظر داشته باشید که صدمه‌ی حلقه ی آبی در اواخر گیم به شدت افزایش یافته است بدان معنا که اگر در لحظات حساس پایانی گیم از حلقه بیرون بمانید، شانس بسیار کمتری برای زنده ماندن دارید. این تغییرات ممکن است برای بازیکنانی که به مبارزه مداوم علاقه ای ندارند، خوشایند باشد، کسانی که در لحظات آخر تن به جدال رو در رو نمی دهند و با پنهان شدن در گوشه‌ای سعی دارند با مصرف مداوم کمک‌های اولیه و سایر منابع با صدمه حلقه‌ی آبی مقابله کنند و بدین ترتیب کسی که زود تر توسط حلقه کشته شود، بازی را واگذار کرده است.

به طور کلی انتظار می‌رود با این تغییرات میانه‌های گیم بسیار تاکتیکی‌تر شود زیرا بازیکنان اکنون زمان بیشتری برای برنامه ریزی حرکات بعدی خود در اختیار دارند. گروه‌های دو نفره و چند نفره بیشترین سود را از این تغییرات خواهند برد زیرا اکنون بازیکنان می‌توانند زمان بیشتری برای ارتباط با یکدیگر در مورد نقشه های تاکتیکی خود داشته باشند.

همچنین توسعه دهندگان این عنوان احتمال این که حلقه‌ی امن نقشه در نقاط بسیار دور از مرکز جمع شود را کاهش داده اند. نقاط امن اکنون بیشتر در قسمت های خشکی جمع خواهند شد. به طور خلاصه بگوییم از این به بعد خیلی کم پیش خواهد آمد که بازیکنان توسط حلقه‌ی امن در سواحل و یا جزیره‌های دور افتاده نقشه گیر بیفتند.

همچنین در نقشه ی Erangel حلقه‌ی امن زودتر از قبل نمایش داده می‌شود و در نقشه‌ی دوم بازی یعنی میرامار شما حتی می‌توانید لحقه‌ی امن را حتی قبل از فرود و در هواپیما مشاهده کنید. به علاوه نقاط جالب توجهی به سه قسمت از میرامار اضافه شده که از طریق راه‌های جدیدی به یکدیگر متصل می‌شوند و باعث ایجاد تنوع در نقاط فرود بازیکنان خواهند شد.

بیشتر بخوانید :  شایعه: احتمال خریداری شرکت Take-Two توسط سونی {آپدیت ۲}

و در آخر خاطر نشان می‌شویم که از این پس هیچ لباسی روی زمین مشاهده نخواهید کرد پس اگر روپوش چرمی یا عینک آفتابی می‌خواهید باید آن را پس از کشتن صاحبش به دست آورید. همچنین می‌توانید با خرید جعبه‌های داخل گیم به شانس خود امید‌وار باشید و یا دل را به دریا بزنید و با شارژ حساب استیم خود هر آنچه می‌خواهید را خریداری کنید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`