PUBG
سازنده بازی PUBG

نقشه جدید عنوان PUBG در همایش GDC 2018 نمایش داده شد

بازی های مرتبط

شرکت PUBG Corp سازنده عنوان محبوب PLAYERUNKNOWNS BATTLEGROUNDS در جریان همایش GDC 2018 نقشه جدید این عنوان را نمایش داد. این نقشه که مساحت آن ۱۶ کیلومتر مربع است، در اوایل ماه آوریل به سرور های تست این بازی اضافه خواهد شد.

در اوایل ماه مارس آقای برندن گرین، کارگردان بازی PLAYERSUNKNOWNS BATTLEGROUNDS با انتشار مسیر ساخت عنوان PUBG در آینده از لباس‌ها، اسلحه‌ها و نقشه‌های جدیدی خبر داده بود که در آینده به این بازی اضافه خواهد شد. نقشه جدید عنوان PUBG با مساحت ۱۶ کیلومتر مربع برای نبردهای تنگاتنگ و سریع‌تر ساخته شده است. افرادی که در سرورهای آزمایشی این عنوان حضور دارند، بزودی نقشه‌ای کوچک با تراکم بیشتر بازیکنان در آن پیدا خواهند کرد. همچنین اشاره شده است که زمان هر مچ در این نقشه کوتاه تر از نقشه‌های دیگر است. هیچ‌گونه اطلاعاتی درباره زمان عرضه دقیق این عنوان در دست نیست اما سازندگان این عنوان قول داده‌اند که به زودی این نقشه عرضه خواهد شد.

شما می‌توانید هم اکنون به تصاویری از این نقشه جدید را مشاهده فرمائید.

همچنین در کنار معرفی نقشه جدید عنوان PUBG در همایش GDC 2018 آقای Brendan Greene، کارگردان عنوان PUBG و آقای Chang Han Kim، مدیر و تهیه‌کننده کمپانی PUBG Corp ویدئویی تحت عنوان Thank You را برای قدردانی از بازیکنان این عنوان منتشر کرده‌اند. شما می‌توانید این ویدئو را در ادامه مشاهده فرمائید:

بیشتر بخوانید :  شایعه: ریمستر سه گانه‌ی Mass Effect در دست ساخت قرار دارد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`