PUBG
PUBG

چگونه از بن شدن در PUBG جلوگیری کنیم؟

بازی های مرتبط

متاسفانه بسیاری از کاربران وب سایت ما با مشکل بن شدن و رفع آن در PUBG مواجه هستند. بنابراین  تصمیم گرفتیم که مقاله‌ای در خصوص قوانین این بازی تدارک ببینیم و بسیاری از مشکلات کاربران را حل نماییم. بسیاری از مخاطبان از قوانین اصلی مطلع نیستند و با انجام یک سری از اعمال، بن می‌شوند. به هر حال هر بازی کننده‌ای می‌داند که تقلب در هر بازی، با مجازات همراه است. پابجی هم اکنون در دسترس کاربران پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی قرار دارد. اگر با مشکلات متعددی در رابطه با مفاهیم و قوانین این بازی برخورد کرده اید، در ادامه همراه وب سایت نوین اسپات باشید.

لینک صفحه‌ی پشتیبانی پابجی

آیا بازی کنان بن شده می‌توانند از محدودیت خارج شوند؟

پیش از اینکه وارد جزئیات شویم‌، باید اظهار کنیم که پشتیبانی پابجی پاسخ مشخصی به این سوال نداده است. پس در وهله‌ی اول:

 • به هیچ عنوان قوانین بازی را زیر پای نگذارید. جدول قوانین و مجازات مربوط به آن در پایین نوشته شده است.

حال فرض را بر این می‌گیریم که شما قوانین را مطالعه نکرده اید و به اشتباه قوانین را شکسته اید. چه کار باید کرد؟

با نگاهی به فروم‌های پرطرفدار، مشاهده می‌شود که بسیاری از بازی کنانی که بن شده اند،  با تیکت دادن به پشتیبانی و درخواست‌هایی از محدودیت خارج شده اند. اما چه راه‌هایی در پیش روی ما قرار دارند؟

درخواست رفع محدودیت توسط پشتیبانی پابچی

 • به صفحه‌ی پشتیبانی رسمی پابجی مراجعه نمایید.
 • پلتفرمی که بر روی آن به تجربه‌ی بازی می‌پرداختید را انتخاب نمایید. در این توضیحات ما پلتفرم را کامپیوترهای شخصی (استیم) در نظر می‌گیریم.
 • نام کاربری، حساب استیم و آدرس ایمیل خود را وارد نمایید
 • سروری (ریجن)مربوطه را انتخاب نمایید (سروری که در آن بازی می‌کردید)
 • در زیر کادر Issue گزینه‌ی Banned و سپس Permanent Ban را انتخاب کنید (دقت داشته باشید که کسانی که با مدت زمانی محدود بن شده اند، به هیچ عنوان نمی‌توانند از زمان بن شده بکاهند)
 • در قسمت Subject عبارت Ban appeal را وارد کنید
 • اگر فکر می‌کنید اشتباهی در محدود شدن دسترسی شما به وجود آمده است،‌در قسمت توضیحات ذکر کنید. به صورت کلی در قسمت Description می‌توانید اعتراض / درخواست‌ههای خود را مطرح کنید.
 • منتظر باشید تا پشتیبانی از طریق ایمیل به شما پاسخ دهد.

درخواست رفع محدودیت توسط BattlEye

 • در این مورد کار بسیار راحت‌تر است. با این آدرس ارتباط برقرار کنید.

درخواست رفع محدودیت توسط VAC

 • به حساب کاربری استیم خود وارد شوید
 • در قسمت راست – بالا ، بر روی اکانت خود کلیک کنید و Account details را انتخاب نمایید
 • سپس View purchase history را انتخاب کنید.
 • پابجی را در لیست پیدا نمایید
 • در پایین این صفحه، مورد مربوط به شرایط خود را انتخاب کنید

در انتها، اگر برا دفعه‌ی اول است که بن دائم شده اید، شاید بتوان گفت که هنوز برای اکانت شما امیدی باشد. راه‌هایی که مطالعه کردید، روش‌هایی برای برقراری ارتباط با سرویس‌های محدود کننده و پشتیبانی پابجی بود.

حال مستقیم به موارد اصلی اشاره کنیم.

تمام مخاطبانی که به تجربه‌ی PUBG می‌پردازند، باید از قوانین وضع شده پیروی کنند. این قوانین برای تجربه‌ی بهتر، برای همه‌ی مخاطبان، به وجود آمده است.

قانون اصلی:

آیین نامه‌ی تعیین شده، رفتار بازی کننده در پابجی و میادین نبرد را تعیین می‌کند. قانون مداری در PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS سبب افزایش رضایت مخاطبان اصیل و همیشگی خواهد شد. همچنین ارائه‌ی خدمات و پشتیبانی نیز بسیار آسان‌تر صورت خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید :  توضیحات استودیو Remedy درباره‌ی نحوه روایت داستان بازی Control

برخورد با تمام رفتار‌های برخلاف قوانین،‌ طبق آیین‌نامه‌ی تعیین شده، صورت خواهد گرفت. اگر PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS تصمیم بگیرد که تغییری در قوانین ایجاد کند، هفت روز پیش از اعمال قوانین اطلاع رسانی خواهد کرد تا مخاطبان آگاه شوند. تمام این تغییرات در وب سایت رسمی بازی ذکر خواهد شد. اگر تغییرات بسیار جدی باشد، 30 روز پیش از اعمال آن‌ها خبر داده خواهد شد. هر مخاطبی که از اعمال تغییرات خبر نداشته باشد و به هر گونه‌ای اشتباه کند، تقصیر PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS نیست و هیچ مسئولیتی پذیرفته نخواهد شد.

مسئولیت‌های PUBG (مواردی که بازی مسئولیت را بر گردن می‌گیرد)

 1. PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS تمام تلاش خود را به کار می‌گیرد تا از به وجود آمدن تخلفات جلوگیری نماید. این امر صرفا برای لذت بردن بازی کنندگان از PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS صورت گرفته است.
 2. PUBG هیچ‌گاه پسورد مخاطبان خود را درخواست نمی‌‌کند. همچنین بازی به اطلاعات شخصی کاربران خود متعهد است و به هیچ عنوان آن‌ها را فاش نخواهد ساخت. البته استثنا وجود دارد. در صورت درخواست مراجع قضایی، پابجی از هیچ کمک دریغ نخواهد کرد.
 3. پابجی تمام نظرات و پیشنهادات و انتقادات را درنظر می‌گیرد و به صحبت مخاطبان خود گوش می‌دهد. بازی در قبال محتوا و کیفیت و رضایت مخاطبان متعهد است. همچنین تیم توسعه به شدت در حال پیگیری برای رفع هرگونه باگ و یا اِروری در بازی می‌باشد و در این راه از مخاطبان درخواست کمک می‌کند.
 4. پابجی هیچ‌گونه دخالتی در رابطه با خرید و فروش‌های درون بازی و …. نخواهد داشت.
 5. اگر گروه و یا فردی قوانین را زیر پای بگذارد، پابجی به صورت کامل این حق را دارد که دسترس فرد و یا گروه مذکور را از بازی محدود سازد.
 6. هر موضوعی که سبب کاهش لذت مخاطبان از بازی شود، وظیفه‌ای بر روی دوش پابجی است و هرچه سریع‌تر به آن رسیدگی خواهد شد.

مسئولیت‌های کاربران پابجی

 1. وظیفه دارید که قوانین را مطالعه نمایید و از تمامی آن‌ها پیروی کنید.
 2. حقوق تمام شخصیت‌های ساخته شده مربوط به بازی است. شما تنها در داخل بازی حق استفاده از آن‌ها را دارید.
 3. اگر به هر نحوی به شما و یا حقوقتان در PUBG بی احترامی شد، ملزم به پیش گرفتن روش‌های اخلاقی برای بیان شکایات خود می‌باشید.
 4. شما موظف هستید که اخبار مربوط به پابجی و قوانین آن را دنبال کنید. در صورت تعویض یک قانون و رخ دادن اشتباه، بازی کننده مقصر خواهد بود.
 5. شما هیچ‌گونه حقی برای سو استفاده از پابجی و دیتای مربوط به آن را ندارید.
 6. انتشار اطلاعات اشتباه از PlayerUnknown’s Battlegrounds خلاف قوانین می‌باشد و سبب به وجود آمدن اشکالاتی در روند بازی می‌گردد.
 7. ملزم به گزارش تمام گلیچ‌های یافت شده هستید. همچنین می‌توانید خطا‌های دیگر بازی کنندگان را گزارش دهید.

رفتار‌هایی که منجر به قطع شدن دسترسی شما از بازی می‌شود:

 1. از برنامه‌ها و سخت افزار‌های غیر مجاز استفاده کنید: اگر از سخت افزار و یا نرم افزار‌هایی استفاده می‌کنید که توسط شرکت  غیر مجاز اعلام شده اند (سخت افزار‌های غیر مجاز مانند ماوس و کیبورد‌های خاصی که بالانس و عدالت بازی را به هم می‌زنند)،‌ ممکن است با مجازات‌های سنگین همانند بن شدن برای مدتی طولانی مواجه شوید. PUBG نسبت به رفتار شما واکنش نشان خواهد داد و طبق قوانین با کسانی که مرتکب اشتباه می‌شوند، برخورد می‌‌کند.
 2. اعمال هرگونه تغییر در دیتای اصلی بازی: تغییرات غیر مجاز در سرویس گیرنده‌ی بازی، زیر پا گذاشتن قوانین کپی رایت می‌باشد.
 3. سو استفاده از مشکلات بازی همانند باگ‌ها و گلیچ‌ها: از مشکلاتی قبیل گلیچ‌ها و باگ‌ها استفاده نکنید. امکان دارد که در برخی از اوقات شرایط بحرانی شود و برخی قصد سو استفاده از این موضوع را داشته باشند. پابجی با تمام آن‌ها برخورد خواهد کرد.
 4. تبعیض بین دیگر بازی کنندگان (نژادی و غیره): استفاده از توهین‌های نژادی و …. سبب قطع دسترسی شما خواهد شد. لطفا در هنگام بازی کردن با تمام مخاطبان مهربان باشید.
 5. استفاده از نام‌های نامناسب: نام‌های مستعاری که با بار منفی همراه باشد. نام کاربری شما نباید به هیچ قومیت و یا قشر خاصی توهین کند.
 6. کشتن افراد تیم خودی: کشتن افراد حاضر در تیم ممنوع است.
 7. ساخت‌ تیم در پشت پرده: اگر برخلاف آن‌چه PUBG اعلام کرده است، تیم تشکیل دهید (برای مثال با بازی کنان حریف برای رسیدن به هدفی برنامه ریزی کنید) پابجی می‌تواند دسترسی شما را قطع کند.
 8. انتشار اطلاعات شخصی: این موضوع نیز برخلاف قوانین پابجی می‌باشد.
 9. دست کاری کردن نتایج مسابقات: با کسانی که نتایج مسابقات را دستکاری می‌کنند، برخورد شدیدی خواهد شد.
 10. AFK بودن: (Away From Keyboard. کسانی که بدون بستن بازی، آن را ترک می‌کنند)
 11. به صورت کلی: هر عملی از سمت شما که بر روی لذت دیگر مخاطبان از تجربه‌ی پابجی تاثیر بگذارد، ممکن است به عنوان خطا در نظر گرفته شود. پابجی نیز با اشخاص این چنینی برخورد خواهد کرد.
بیشتر بخوانید :  سیستم مورد نیاز Serious Sam 4

PUBG

جدول برخی از اعمال خلاف قوانین و مجازات آن:

اعمال بر خلاف قوانین پابجیمجازات در اولین وهلهمجازات در دومین وهلهمجازات در سومین وهله
تقلب کردن (نرم افزاری و سخت افزاری) بن دائم
ایجاد تغییر در دیتای اصلی PUBGبن دائم
سو استفاده از باگ‌های بازی (سو استفاده جزئی)سه روز بن. آیتم‌های فصلی و جوایز بازگرفته خواهند شد.هفت روز بن. آیتم‌های فصلی و جوایز بازگرفته خواهند شد.پانزده روز بن.  آیتم‌های فصلی و جوایز بازگرفته خواهند شد.
سو استفاده از باگ‌های بازی (سو استفاده بزرگ)سی روز بن. پیشرفت‌های شخصیت و آیتم‌های فصلی و جوایز بازگرفته خواهند شد.بن دائم
بی حرمتی به نژاد‌ها و …سی روز بنبن دائم
استفاده از کلمات رکیکسه روز بنهفت روز بنسی روز بن
استفاده از نام‌های کاربری نامتعارفهفت روز بن. نام کاربری به انتخاب پابجی تغییر می‌کند.سی روز بن. نام کاربری به انتخاب پابجی تغییر می‌کند
کشتن اعضای تیمهفت روز بنسی روز بنبن دائم
همکاری‌‌هایی که برخلاف قوانین بازی هستندچهارده روز بنسی روز بنبن دائم
اذیت و آزار دیگر بازی کنندگانسی روز بنبن دائم
انتشار اطلاعات شخصیبن دائم
دست کاری کردن نتایج نهاییسی روز بن. جوایز فصلی و اطلاعات مربوط به شخصیت از کاربر گرفته خواهد شدبن دائم
استفاده از اکانت شخصی دیگربن دائم
AFKچهارده روز بنسی روز بنبن دائم

 

پرسش و پاسخ‌های متعدد

پرسش: آیا می‌توانم از نام کاربری یک اکانت بن شده استفاده کنم؟

پاسخ: اگر بن شده اید، نمی‌توانید به شخصیت اکانت بن شده دسترسی داشته باشید. بنابراین پاسخ این سوال منفی است. همچنین نمی‌توانید آیتم‌های اکانت بن شده‌ را به اکانت دیگری انتقال دهید.

پرسش: آیا بن تنها با ریپورت کردن دیگر بازی کنندگان اتفاق می‌افتد؟

پاسخ: اگر بن شده اید، به دلیل زیر پا گذاشتن قوانین بوده است. اگر بازی خریداری شده در استیم توسط VAC بن شده باشد، این موضوع همیشگی خواهد بود و دیگر از طریق اکانت استیم خود قادر به استفاده از بازی نیستید.

بیشتر بخوانید :  منتظر رونمایی از بخش زامبی Call of Duty: Black Ops Cold War باشید

پرسش: آیا می‌توانم با پشتیبانی ارتباط برقرار کنم  و مدت زمان محدودیت دسترسی (بن شدن) را کمتر کنم؟

پاسخ: می‌دانیم که بن شدن یک تجربه‌ی ناخوشایند است اما اگر ثابت شود که به دلیل یک رفتار ناپسند و زیر پای گذاشتن قوانین پابجی بن شده اید، متاسفانه از دست تیم پشتیبانی کاری برنمی‌آید. از شما خواهشمندیم که به قوانین احترام بگذارید تا همه تجربه‌ی فوق العاده‌ای از بازی داشته باشند. ما به شدت تلاش می‌کنیم تا محیط بازی عاری از هر گونه بی قانونی باشد و هرکسی بتواند یک تجربه‌ی خالص از پابجی را کسب کند. دقت داشته باشید که علاوه بر برنام‌های هک کردن، موارد دیگری هم وجود دارد که برخلاف قوانین است و چه بسا همانند هک کردن عمل می‌کنند. مواردی همانند:

 • نرم افزارهایی که سرویس‌های PUBG را بای پَس می‌کنند.
 • برنامه‌هایی که تجربه‌ی پابجی را تحت تاثیر قرار می‌دهند.
 • انواع و اقسام تقلب‌ها

خرید‌های بسیار، KPD کم، مدت زمان گیم پلی کوتاه و … بر روی بن شدن شما و یا خروج از بازه زمانی مشخص شده برای محدودیت، تاثیری نخواهد داشت.

پرسش: پیامی با محتوای بن شدن دریافت کرده ام. چه دلیلی داشته؟

پاسخ: به دلایل مختلف، نمی‌توانیم دلیل دقیق بن شدن شما را اعلام کنیم.

پرسش: آیا اگر اکانت بن شده خرید‌های درون برنامه‌ای بسیاری داشته باشد، تاثیری در بن کردن و مدت زمان محدودیت وجود دارد؟

پاسخ: خیر. تیم پابجی سعی دارد تا با تمام بازی کنندگان و کاربران به صورت منصفانه برخورد کند. زیر پا گذاشتن قوانین منجر به بن شدن شما خواهد شد.

پرسش: اگر هیچ یک از قوانین را زیر پای نذارم و تمامی آن‌ها را رعایت کنم، آیا با ریپورت شدن توسط بازی کنندگان بن می‌شوم؟

پاسخ: توجه داشته باشید که پابجی پیش از بن کردن اکانت هر بازی کننده‌ای، تمام موارد را در نظر می‌گیرد. اگر توسط بازی کنندگان هم ریپورت شده باشید، ما پیش از بن کردن شما به همه‌ی مسائل دقت خواهیم کرد. اگر برخلاف قوانین PUBG عمل نکرده باشید، پس جای هیچ نگرانی نیست.

پرسش: چند مدل دسترسی در محدودیت وجود دارد؟

پاسخ: بر اساس عملکرد شما، یا به صورت محدود بن می‌شوید و یا به صورت دائمی. بن دائمی، صد سال دسترسی شما به پابجی را محدود خواهد کرد.

پرسش: اگر تعهدی مبتنی بر رعایت قوانین برای همیشه ارائه دهم، می‌شود سریع‌تر به بازی دسترسی پیدا کنم؟

پاسخ: خبر. تلاش ما رفتار منصفانه و برابر با تمام بازی کنندگان است.

پرسش: در صورتی که توسط VAC بن شوم، چه کار باید بکنم؟

پاسخ: VAC برنامه‌ای مختص به استیم برای جلوگیری از تقلب کردن است. اگر به اشتباه توسط VAC بن شده باشید، با برقراری ارتباط با پشتیبانی می‌توانید این موضوع را حل کنید.

PUBG

این خلاصه‌ای از قوانین و پرسش‌های متداول بود. مثل همیشه می‌توانید نظرات خود را راجع به این مطلب در بخش کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

اگر از طرفداران PUBG هستید، با مشاهده و دنبال کردن پروفایل بازی از آخرین اخبار، تریلر‌ها، نقد و بررسی‌ها، مقالات و … مربوط به آن آگاه شوید.

دیدگاه کاربران

77 دیدگاه
مصطفی

میخواهم از سازندگان بازی شکایت کنم راهنمای بفرمایید فرزندم بسیار عصبی شده و بسیار زیاد ناراحت از این است دوسال بازی را انجام وبا نفراتی آشنا بود که معقول وبا شخصیت خوب برخوردمیکردن ولی دوهفته است به محض مشکل در سایت آدمهای که نمی‌توان برای آنها لقبی گذاشت از این فرصت استفاده کرده وتمام موارد که جمع کرده برداشت میکنن از این بازی سررشته نداشته لطفا راهنمای بفرمایید دوستان محترم وارزشمندم

  AMIR

  سلام
  الان دقیقا چه مشکلی براتون پیش اومده؟ حساب کاربریتون تو بازی بسته شده؟ یا اکانت رو از دستتون گرفتن
  کامل توضیح بدید با تشکر

امیرحسین

سلام من خودم اصلا قصد چیت زدن ندارم و منتفرم اما اگر چیت اسپکت بزنی با اکانت فیک بیای جای انمی ها رو ببینم آیا روی اکانت اصلی هم امکانش وجود داره بن شی یا فقط اکانت فیک خطر بن شدن رو داره

  AMIR

  سلام
  طبق منطق نباید بن شید ولی نمیتونم اطمینانی بدم بهتون

رضا

سلام من دیروز بن شدم به دلیل استفاده از برنامه ها و افزونه های شخص ثالث میشه بگید دلیلش چیه من اصلا ازهمچین چیزی استفاده نمیکنم لطفا راهنمایی کنید

امیر

منم هیچ چیتی تو بازیم نزدم واز چیت استفاده نکردم و به مدت ۳ ماه بن شدم ۲۰۲۱.۶.۱۰ تا این زمان بن شدم

Snijder

سلام ببخشبد استفادهذاز gfxچقدر احتمال بن داره استفاده کنیم یا نه؟

  سینا

  سلام. این نرم افزار چون تغییر در سورس نمیده معمولا خطری هم نداشته. اما باز هم مورد تایید مستقیم پابجی نیست . ریسک استفادش متوجه خودتون هست. بنده خودم مدت هاست دارم و مشکلی پیش نیامده

محمد

سلام روز بخیر
دیشب پابجی بازی میکردم و دوتا هدشات شانسی داشتم که انمی ها توی اسموک بودن…بعد اون بازی رو وین گرفتم و به ۵ دقیقه نرسید پیام اومد برای اکانتم که ۲۴ ساعت بن شدم…میخواستم بدونم شما دلیلش رو میدونید؟۲۴ ساعت بن شدم بدون تخلفی.

  سینا

  سلام. همون هدشات هایی که انجام دادید. پلیر بعد از دیدن ریپلی بازی و این که مشکوک هست حرکت شما، گزارش میده و وقتی دو تا گزارش میدن بن موقت میشید تا بررسی انجام بشه

وحید

سلام من تو بازی اول میشم ولی برام حساب نمیکنه و از سیستم برام پیام میاد منقضی شدع چیکار باید بکنم؟

  ایلیاد

  من رفتم یک چیزی بخرم تو فورم کریت بعد تا بالا بیاد زدم خرید رو بعد ۳۶۵ رو بن شد اکانتم

OXGamer

سلام.من یکماهی بود که از مود تول استفاده میکردم. امروز صبح خبر دادن هر کی از مودتول استفاده کنه بن میشه.من هم امروز کل فایل های دیتا پابچی ام رو حذف کردم.ایا احتمال بن شدن اکانتم وجود داره?

  نوبخت - محمد

  بله ممکنه

ایلیا

سلام ببخشید بنده دوستم منو ریپورت میکنه تهدید به بن شدن اکانت میکنه و تاحالا با چیتر بازی نکردم و چیت نزدم و حتی از فیلترشکن خیلی کم استفاده کردم در حدود ۱۵ بار همین اونن برای رفع فیلتر بازی که خود باز کلا از تحریم دراومد میخوام ببینم اگه با پشتیبانی مکاتبه کنم در این باره آیا امکان داره که اون فرد کاری نتونه بکنه .
چون اون به تنسنت ایمیل زده؟!

  نوبخت - محمد

  سلام بله به پشتیبانی بازی پیام بدید.

مهدی

سلام.من اکانتم بدون اینکه چیتی بزنم ۱۰ سال بن شد.فقط یک vpnکره نصب کردم برای تغیر ریجن.ریجنما که تغیر دارم بعداز ۳۰ دقیقه از بازی پرید بیرون و بعد فهمیدم که ۱۰سال بن خوردم میخاسم بدونم اکانتم قبل از ۱۰سال برمیگرده امیدی هست یانه؟؟؟

پژمان

سلام من اکانتم رو فیسبوک و توییتر لینک بود،بعد فیسبوکم هک شد، اون شخص وارد اکانت بنده میشد،بعد فیسبوک رو آن لینک کردم ولی الان گرفته ایمیلشو سینک کرده رو اکانتم الان من باید چیکار کنم تا پابجی اونو سینکو از اکانتم برداره ممنون میشم راهنمایی کنید

  سینا

  سلام میتونید به پشتیبانی پابجی تیکت بزنید.. اما فکر نمیکنم جوابی دریافت کنید

amir

سلام ببخشید یه سوال داشتم با تغییر کشور به اسرائیل و شرکت در بونوس چلنچ آیا امکان بن شدن هست؟؟

NOBODY

باسلام.میخاستم بدونم ایا داشتن دو اکانت موجب بن شدن میشه؟هردو اکانتم برای خودت باش و هرازگاهی بخای جابجا بشی بین اکانتات.قانونی برای بن شدن این مورد هست ایا؟

  AMIR

  سلام
  خیر مشکلی نداره

   رامین

   سلام داداش لطفا کمکم کنید
   امروز وسط مچ ی ارور بهم داد و بعد رفتم تو صفحه لاگین بن ۷ روزه شدم، هیچ کاریم نکردم،، چطور میتوتم زودتر برش گردونم؟ در ضمن اکانتمم پرایم پلاس بود باطل میشه؟

    AMIR

    سلام
    پرایم شما فکر نکنم از بین بره ولی اگر بن بخاطر چیت بود تمامی کاپ های شما گرفته میشه

آریا

من اکانت ده سال بن شده و چیت هم نکردم ولی می گن چیت کردم چی کار کنم؟

  AMIR

  سلام
  از برنامه هایی نظیر تغییر ای پی استفاده کردید؟

NOBODY

باسلام. میخاستم بدونم اگ اکانت بن شده ای داشته باشیم و بخایم با اکانت دیگه ای بازی کنیم ایا احتمالش هست اکانت جدید هم بن بخوره بخاطر IP و ازینجور حرفا یا ن؟

  AMIR

  سلام نه بن شدن مربوط به اکانت هست

   Meysam

   سلام من اکانت قبلیم بخاطر بازی با همتیمی چیتر بن ۱۰ ساله شد اکانت جدیدم بدون هیچ دلیلی بن یک روزه داد بعد از باز شدنش هربار که اسکواد بازی میکنم وسط بازی بن یک روزه میده مشکلش چیه

یاسین

سلام‌من توبازی پابجی نمیتونم گروهی بازی کنم یاکسیودعوت کنم علتش چیه و چطوری برطرفش کنم …ارورمیده ک بازی مهمانه وبایدب حالت اجتماعی برگرده ی همچین چیزی

  AMIR

  سلام
  باید بازیتون رو به ایمیل یا فیسبوک وصل کنید

  Soroush

  سلام ببشید من صبح که میخواستم وارد بازی بشم زد شما برای بازی کردن محدود شدید میشه بگید چیکار کنم ۲ تا اکانتام بن شده

حسین

سلام . من یک اکانت داشتم که بن شده است ومن حالا میخام یک اکانت دیگر بخرم و ان را بازی کنم چکار کنم که این یکی هم بن نشود

  AMIR

  سلام
  با یه ایمیل دیگه تست کنید

mh

سلام ببخشید
تازگی ها ایرانی ها دارن بن میشن بدون استفاده از چیت
این بخاطر استفده از فیلتر شکن هست؟

  AMIR

  احتمالا بخاطر همچین چیزی باشه
  کلا خیلی اتفاق برای IP ایران داره میوفته
  بازی For Honor هم اگه با IP ایران باشید بعد از مچ هیچ جایزه ای تعلق نمیگیره!

علی

من جدیدا توی فرند هام نمیتونم اینوایت بدم یا به اسکواد کسی برم نه چیت زدم نه تخلف انجام دادم نمیدونم چی شده زیر همه فرند هام یه کلمه آبی رنگ ldla نوشته شده و دوستام میگن بن شدم کمک کنید

  AMIR

  سلام
  نه بن شدنی در کار نیست بخاطر اینترنت یا فایل های بازی هست
  بازی رو وریفای کنید یا از کیفیت اینترنتتون مطمئن باشید

بشیر

اکانت منم بن ۱۰ ساله شد بخاطر ورود با فیلترشکن
لطفا اگه کسی راهی پیدا کرد بگه

  سهیلا

  سلام اگه از دسته بازی لیزری استفاده کنیم بن میشیم؟

   AMIR

   سلام
   خیر

Alireza

من بن ۱۰ ساله خوردن به دلیل ورود با فیلتر شکن

مهرداد

سلام من ۱۰سال بن شدم دلیلش چیه؟

  AMIR

  استفاده از ابزار تقلب و چیت

   Alireza

   چرا ورود با فیلتر شکن بن ۱۰ ساله داره

Cardinal

سلام
میخواستم بدونم استفاده از برنامه های تغییر گرافیک مثل GFX Tools باعث بن شدن اکانت میشه یا نه؟

  AMIR

  سلام
  خیر

Hooman

سلام من میخواستم چیت بزنم ولی خیلی پشیمان شدم وقتی وارد اکانت شدم بدون این که بازی را استارت کنم بن ده ساله شدم آیا راه حلی هست یا برنامه ای برای حل مشکل

Hooman

سلام من میخواستم چیت بزنم ولی خیلی پشیمان شدم وقتی وارد اکانت شدم بدون این که بازی را استارت کنم بن ده ساله شدم آیا راه حلی هست

Esmail

با سلام برای من می زنه نقض توافق نامه کاربر و باری بار اول ۱۰ دقیقه بار دوم ۳۰ دقیقه ولی من همچین کاری نکردمه دلیلش چیه تورو خدا راهنمایی کنید

Esoo

سلام
من الان بن شدم
نمی‌دونم چرا چون هیچ کار اشتباهی یا هک انجام ندادم فقط تنها کار کردم خواستم در یک گوشی جدید انجام دهم چون من ایمیل و پاسبورد اشتباه وارد کردم فکر کنم تنها کار کردم همین بوده
نمی‌دونم چه کار کنم چون اکانتم از سیزن ۲ داشتم و کلی هزینه اش کردم

Esoo

سلام
من الان بن شدم
نمی‌دونم چرا چون هیچ کار اشتباهی یا هک انجام ندادم فقط تنها کار کردم خواستم در یک گوشی جدید انجام دهم چون من ایمیل و پاسبورد اشتباه وارد کردم فکر کنم تنها کار کردم همین بوده
نمی‌دونم چه کار کنم چون اکانتم از سیزن ۲ داشتم و کلی هزینه اش کردم
خیلی ناراحت م
پابچی اگر راست می‌گوید هکر ها و چیتراها رو بن کن که هر روز در بازی میدیدیم

Aref

به ولاه قسم چیت نکردم
اکانتم بن شده 😐
جوری هست که میرم داخل بازی صفحه سیاهه و بعد ۱۰ ثانیه میره بیرون
میشه کمک کنین 🤦🏻‍♂️
مثل آدم دارم بازی می‌کنم واسه ی چی
بن میکنید

عقیل

سلام من دیروز بازی میکردم یهو وسط بازی پرید بیرون ، رفت همون صفحه که میگه با فیسبوک وارد بشی یا مهمان الان این ارور میده authorization revoked هیچ تخلفی هم نکردم ممنون میشم راهنماییم کنید

  AMIR

  این ارور برای بن شدن نیست
  بازی رو ببندید و با وی پی ان اجراش کنید

  Hooman

  این مال اون زمانیه که خیلی هم تیمیتو میکشتی حالا فقط یه نفره میتونی بازی کنی

Mmd

داداش من چیت لگد گیر زدم با حذف چمن و حذف مه و گردو غبار و زوم و دور نمایی بار اول بن کرد گفت چیتو پاک کنی درست میشه و شد دوباره زدم گفت ۱ روز بنی به نظرت بار ۳ چقد بن میشم

  عقیل

  سلام من دیروز بازی میکردم یهو وسط بازی پرید بیرون ، رفت همون صفحه که میگه با فیسبوک وارد بشی یا مهمان الان این ارور میده authorization revoked هیچ تخلفی هم نکردم ممنون میشم راهنماییم کنید

Mahdi

سلام برا من ی پیغام میاد می خوام بدونم دلیلش چیه و تا کی این مشکلو دارم
Unable to join multiplayer matches because you have less than 60 Merit. Please maintain good conduct to raise your Merit.
ایا راهی هست تایم مسدود بودنو کمتر کنم👆👆

  آریا

  من اکانت ده سال بن شده و چیت هم نکردم ولی می گن چیت کردم چی کار کنم؟

محسن

سلام برای پابجی موبایل چطور برا من گفته با چیت بازی کردی ولی نکردم به پشتیبانی هم گفتم

  AMIR

  سلام
  اگه به مدت ۳ ماه بن شده باشید از چیت استفاده کردید یا با هم تیمی چیتربازی کردید

   محسن

   سلامی دوباره نه یک هفته هستش خود ساپرتش اینو نوشته بود و من اگر با چیت هم تو یه تیم افتادم حتما ریپورتش کردم

    Unkonow

    درود وقت بخیر من فایل دیتا پابجی از سایت فارسروید گرفتم خاستم که دانلود نکنم از گیم لوپ جاگذاری کنم که بن شدم برا ۲ ساعت بعد ک رفتم ۱۰ سال بن شدم ایا راهی چیزی داره که بتونم از بن خارج شم از فصل ۴ تا الان الایت پس بودم لولم ۷۰ لطفا اگه راهی چیزی میدونین اطلاع بدین که این فصل ارپیمو بتونم به ۱۰۰ برسونم حیفه بخام از دست بدم اکانتو

     Ali

     سلام من تا لول ۴۸امدم خیلی هم اسکین دارم مثل باگی هواپیما و…هرگز چیت نزندم و با کسی که چیت زده هم بازی نکردم
     از دیروز بن های ۵دقیقه ای و ١٠دقیقه ای و سپس ٣٠دقیقه ای شدم جالب وقتی که کلاسیک رو چهار نفره بازی میکنم بن میشوم اما وقتی سولو بازی میکنم بن نمیشوم چه کار کنم تا بن نشوم؟
     لطفا کمک کنید

   امین

   سلام خسته نباشید
   من دوبار بن شدم و اصلا بلد نیستم چت که بخوام بزن ی یار ۸ دقیقه ی بارم الان ۵ دقیقه هر دو بارشم کیل زیاد و وین گرفتم نمیدونم چرا بن شدم

    mh

    بخاط اینکه از بازی لفت میدی

    امیر

    سلام با همتیمی چیتر بازی کردم بدون اینکه متوجه بشم چیتره بن ۷ روزه شدم خواستم بدونم برای بار دوم هم ۷ روزه؟

  Mahdi

  Unable to join multiplayer matches because you have less than 60 Merit. Please maintain good conduct to raise your Merit. می خواستم بدونم تا کی قرار این پیغام برام بیاد و میشه سریعتر ریپورت بودنم و درست کنم

   AMIR

   سلام
   متریت شما اومده پایین سیستم متریت تو پابجی هم مربوط به ریپورت کردن شما توسط پلیرا هست
   شما به صورت عادی باید پلی بدید تا متریتتون بیاد ۱۰۰

   Mehdii

   سلام من به مدت ده سال بن شده ام دلیلش چی میتونه باشه لولم ۵۰بود😔

    Mobina

    سلام، ببخشید الان من ۱ ماهه ریپورت شدم، وقتیی میخوام برم داخل بازی باید با فیلتر برم، و اینکه بازیم استارت نمیشه، اگه میشه جواب بدین

  Bdhhb

  سلام ببخشید یه سوال داشتم ، تو بازی آیا این امکان وجود داره که شخصی به پیام ها و چت هامون دسترسی داشته باشه ؟

   AMIR

   سلام
   در صورت داشتن رمز اکانتتون میتونن دسترسی داشته باشن

   Saman

   سلام
   System error occured login failed
   این اررو برای چیه
   چطوری رفع میشه

  Ostad

  درود
  اگر با یک چیتر به مدت چند هفته همبازی بشیم امکان داره اگر چیتر بن بشه، اکانت کسی که با چیتر بازی میکنه بن بشه؟

  Erfan

  سلام من دارم با ipad pro 12.9 دارم بازی میکنم اگه کیبورد و موس بهش وصل کنم آیا بن میشم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`