PUBG
بازی PUBG به رکورد 100 میلیون دانلود در اندروید و iOS رسید

بازی PUBG به رکورد ۱۰۰ میلیون دانلود در اندروید و iOS رسید

بازی های مرتبط

با توجه به اینکه نسخه موبایل بازی PUBG نتوانسته به اندازه رقیب خود یعنی بازی Fortnite که تنها در سیستم عامل iOS صد میلیون دانلود داشته است، محبوب شود اما این بازی که همانند Fortnite در سبک Battle Royale ساخته شده است توانسته به موفقیت‌هایی دست یابد. در ادامه همراه وبسایت نقطه نو باشید.

چندی پیش شرکت Tencent ناشر بازی PUBG اعلام کرد که این بازی در سیستم‌های عامل اندروید و iOS در مجموع به ۱۰۰ میلیون دانلود رسیده است. این بازی چند ماه پیش به علت عرضه برای گوشی‌های هوشمند و تبلت‌ها به این موفقیت دست پیدا کرد. نسخه موبایل بازی PUBG در اکثر کشورهایی که این بازی در آن‌ها عرضه شده است در صدر جدول قرار گرفت. این بازار شامل بازارهای پر حجمی مانند هند و چین نیز می‌شود. البته ممکن است این بازی در سیستم عامل اندروید گوی سبقت را در آینده از بازی Fortnite برباید.

چندی پیش مشخص شد که بازی Fortnite برای سیستم عامل اندروید نیز منتشر می‌شود اما این بازی برخلاف انتشار معمول بازی‌ها از طریق گوگل پلی، از این مارکت عرضه نشد و همین سبب می‌شود که بازی PUBG نسبت به این بازی از مزیت بیشتری برخوردار باشد. این در حالی است که بسیاری معتقدند که عنوان Fortnite خود تضمینی است برای اینکه بازیکنان این بازی را از هر جای دیگر دانلود کنند اما با این حال عرضه نشدن این بازی بر روی گوگل پلی می‌تواند به ضرر شرکت Epic Games باشد.

در هر صورت باید دید که در آینده آیا بازی PUBG می‌تواند نسبت به بازی Fortnite حداقل در سیستم عامل اندروید پیشی بگیرد یا خیر. در حال حاضر این بازی بر روی سیستم‌های اندروید، iOS در کنار نسخه‌های ایکس باکس وان و کامپیوتر قابل بازی است.

بیشتر بخوانید :  احتمال عرضه بازی جدید Splinter Cell قوت گرفت

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`