دانلود بازی Psycho-Pass Mandatory Happiness برای PS4

بازی Psycho-Pass Mandatory Happiness عنوانی است که در سبک رمان گرافیکی می‌باشد و توسط استودیوی بازی سازی ۵pb. توسعه یافته و توسط همین کمپانی نیز به انتشار رسیده است. بازی در تاریخ ۱۳ سپتامبر سال ۲۰۱۶ منتشر شده و پلتفرم‌های مبدا بازی Xbox One, PlayStation 4, PlayStation Vita, Microsoft Windows می‌باشند. هم اکنون می‌توانید نسخه کامل و هک شده بازی Psycho-Pass Mandatory Happiness برای PS4 به صورت FPKG را در ادامه مطلب دانلود کنید.

CUSA05128 | DUPLEX | نسخه هکی | درخواستی کاربران

بازی Psycho-Pass Mandatory Happiness عنوانی است که در قالب یک رمان گرافیکی ساخته و پرداخته شده است و منبع اصلی آن انیمه ای ژاپنی تحت عنوان Psycho-Pass می‌باشد که اثری مطرح و قابل تامل در ژانر روانشناختی می‌باشد. داستان این سری از پیچیدگی و نکات ریزی برخوردارد می‌باشد. بیاید نگاهی به یک دنیایی نوین بیاندازیم. دنیایی که می‌توان قسم خورد مانندش را مشاهده نکرده‌اید. Psycho-Pass، دنیای بدون جرم را به نمایش می‌کشد، دنیایی که هر یک از افرادش برابرند و امکان ندارد کسی بی‌دلیل دست به جرمی بزند چون همگی از نظر ذهنی ثبات کافی را دارا می‌باشند و امکان ندارد دست به جرم بزنند. پس شاید از خود این سوال را بپرسید که پس مجرمان کجا قرار دارند؟ چه بلایی سر آن‌ها آمده است؟ جواب درست برای این سوال این است: در این دنیا، هیچ جایی برای یک مجرم یا بهتر بگویم شخصی با Psycho-Pass بالا وجود ندارد. Psycho-Pass دلیلی است که ذهن و فاز روانی آن را بررسی کرده و با توجه به جنبه‌های فرد، مشخص می‌کند که آیاامکان دارد جرمی از او رخ دهد یا نه. اگر جواب نه باشد پس بدون شک وی ساکنی شدیداً محترم و بی‌گناه است ولی اگر صحیح باشد، وی هیچ جایی در این دنیا ندارد. اشخاصی که Psycho-Pass بالایی دارند، حتی اگر دست به انجام جرم نیز نزنند، یا به قتل می‌رسند و یا به مکان‌های خاصی برای درمان فرستاده می‌شوند که البته درمان این افراد تا حدودی امکان پذیر نیست و آن‌ها بدون شک در آن مکان خود را خواهند کشت. در این دنیا، مرگ یا ماندن شما به کارهایی که به آن‌ها دست می‌زنید بستگی ندارد، فقط کافیست Psycho-Passتان از یک حدی بیشتر باشد، در این حالت شما دیگر جایی در این دنیا ندارید. البته در این جامعه تنها مرگ افراد نیست که از قبل تعیین شده است بلکه کل عمرشان از قبل تعیین شده است. هیچ‌ فردی نمی‌تواند با انتخاب خود تصمیم بگیرد بلکه تمام انتخابات از قبیل مکان زندگی، مکان تحصیل، نوع درسی که باید خواند و البته شغل آینده، به دست سیستم شهر رخ می‌دهد. این سیستم بسیار توانا می‌باشد که کنترل کل عمر یک فرد را بر عهده داشته و Psycho-Pass را نیز این سیستم مشخص می‌کند. این بازی در قالب یک رمان گرافیکی طراحی شده است. اگر تا به حال به تجربه این دسته از بازی‌ها نپرداخته‌اید، باید بگوییم که یک رمان گرافیکی به عنوانی می‌گویند در قابل تصاویر و کلمات خود را به بیننده نشان می‌دهد و خبری از گیم پلی واقعی در بازی نمی‌باشد. شما تنها کافیک بر روی صفحه کلیک کنید تا دیالوگ‌های بازی خود را به شما نشان داده و به دیالوگ بعدی منتقل شوند. این دسته از بازی‌ها و مخصوصاً Psycho-Pass Mandatory Happiness دارای طرفداران خاص خود می‌باشند و شاید نتوانند نظرات مثبت همه را به همراه داشته باشند. با این حال نگران نباشید، زیرا اگر از مخاطبان انیمه Psycho-Pass باشید، این بازی نیز می‌تواند نظر شما را به خود جلب کند، زیرا روایتگر داستانی بسیار مشابه و جذاب در دنیای دیوانه وار و روانشناختی انیمه مذکور می‌باشد. تجربه Psycho-Pass Mandatory Happiness را به تمامی عاشقان انیمه توصیه می‌کنیم.

بیشتر بخوانید :  چرا تعقیب و گریز پلیسی در بازی Cyberpunk 2077 وجود نداشت؟

شما هم اکنون می‌توانید نسخه کامل و هک شده بازی Psycho-Pass Mandatory Happiness برای PS4 را به صورت FPKG را از سایت Novinspot با سرورهای داخل ایران دانلود نمایید.

تصاویر بازی:

برای مشاهده لینک های دانلود لطفا تایید کنید.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`