قابلیت تغییر نام کاربری صاحبان پلی استیشن ۴ در PSN
قابلیت تغییر نام کاربری صاحبان پلی استیشن ۴ در PSN

قابلیت تغییر نام کاربری صاحبان پلی استیشن ۴ در PSN

تاکنون شایعات بسیاری منتشر شد که خبر از قابلیت تغییر نام کاربری توسط کاربران پی اس ان یا همان PSN در پلی استیشن ۴ میداد. در نهایت به نظر میرسد سونی قصد داشته بزودی چنین قابلیت را فعال سازد. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

به تازگی «Jason Schreier» یکی از اعضای وب سایت کوتاکو طی گفتگویی که با سه سازنده فعال استودیوهای سونی داشته و این افراد در حال حاضر روی عنوان چند نفره مشغول کار هستند، به تایید این موضوع پرداختند. این افراد به «جیسون شرایر» گفتند که مشغول تغییر نام کاربری PSN در PS4 هستند. گذشته از آن یک منبع دیگر نیز با انتشار اسنادی این موضوع را تایید کرد. منبعی که در استودیو چهارمی مشغول کار است و باید انتظار داشت بزودی سونی این خبر را رسما اعلام کند.

قابلیت تغییر نام کاربری در راه PSN در پلی استیشن ۴

در تصویر انتشاریافته از اسناد سونی شاهد قابلیت تغییر نام کاربری در شبکه PSN هستیم. در حال حاضر مشخص نیست سونی چه زمانی خبر از این قابلیت به کاربران Playstation Network می‌دهد. البته یکی از نکته‌های اشاره نشده آن است که تنها کاربران پلی استیشن ۴ چنین قابلیتی را پیدا خواهند کرد و اشاره‌ای به دیگر کنسول‌های سونی نشده است. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند و احتمالا تا اواخر سال اطلاعات بیشتری دردسترس قرار می‌گیرد.

بیشتر بخوانید :  نمرات و خلاصه نقدهای The Pathless

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`