جیلبریک 7.0.2
جیلبریک 7.0.2

آموزش جیلبریک PS4 7.02 بصورت کامل

همانگونه که انتظار می رفت با عرضه شدن کنسول PlayStation 5، صحنه هک PS4 با فاصله زمانی تقریبا کوتاهی پس از انتشار جیلبریک 6.72 مجددا جان تازه ای گرفت و اینبار Sleirsgoevy دست به انتشار جیلبریک 7.02 زد. یکی از دلایل اصلی این انتشار زود هنگام در دست بودن کرنل اکسپلویت TheFlow بود که در ابتدا جهت فریمور 6.72 بکار گرفته شد. اما در آن زمان به دلیل در دسترس نبودن وبکیت اکسپلویت برای فریمور بالاتر از 6.72، روند پشتیبانی جیلبریک برای فریمورهای بالاتر متوقف شد.
اما در طی روزهای گذشته Sleirsgoevy موفق شد تا با بکارگیری یک وبکیت اکسپلویت جدید و حفره امنیتی مذکور در کرنل، فریمور 7.02 را جیلبریک نماید. خبر خوشی که در روزهای سرد زمستانی سبب گرم شدن صحنه هک و مشتاقان جیلبریک PS4 گردید. با آموزش هک کردن PS4 7.02 از نوین اسپات همراه ما باشید.

نکته مهم : از آنجایی که در نوشتار این مقاله، نکات مهمی در خصوص دانش عمومی جیلبریک ذکر شده پیشنهاد می گردد مقاله پیش رو را از ابتدا تا انتها با دقت مطالعه کنید. همچنین این صفحه مکررا و در طول زمان با تکمیل تر شدن جیلبریک 7.02 بروزسانی خواهد شد پس از ذخیره کردن آن مطمعن شوید!

در ابتدا لازم است بخشی مهم از فایل Readme که توسط Sleirsgoevy سازنده جیلبریک 7.02 نوشته شده است را مرور کنیم :

توضیح Sleirsgoevy در خصوص وضعیت فعلی جیلبریک 7.02

توضیح Sleirsgoevy در خصوص وضعیت فعلی جیلبریک 7.02

 

“اگر در هنگام پروسه جیلبریک با پیغام خطای there is not enough free system memory روبرو شدید بدین معناست که وبکیت اکسپلویت با خطا مواجه شده و اجرای آن موفقیت آمیز نبوده است. خطا را تایید کرده و مجدد تلاش کنید. این خطا آسیبی به کنسول شما وارد نخواهد کرد. در حال حاضر درصد موفقیت در این مرحله 10% است”

 

شروع آموزش

پروسه جیلبریک در فریمور 7.02 از پیچیدگی خاصی برخوردار نبوده و مراحل آن همانند فریمورهای قبلی است. در ابتدا لازم است جهت بررسی فریمور دستگاه خود وارد بخش Settings شده و از قسمت System عدد درج شده در مقابل System Software را بررسی نمایید.

PS4 NAME

عدد مذکور همان فریمور فعلی کنسول را نشان می دهد و اگر 7.02 و یا کمتر باشد، قادر خواهید بود به سادگی کنسول خود را جیلبریک کنید و بصورت رایگان از بازی های پشتیبانی شده تا فریمور 7.02 لذت ببرید.
نکته 1 : اگر فریمور کنسول شما کمتر از 7.02 باشد لازم است آن را ارتقاء دهید. در صورت نیاز، به آموزش انتهای این مطلب مراجعه نمایید.
نکته 2 : در صورتی که فریمور کنسول شما بالاتر از 7.02 باشد متاسفانه امکان استفاده از این جیلبریک مقدور نبوده و باید منتظر جیلبریک های جدیدتر باشید. همچنین در حال حاضر هیچگونه روشی برای دانگرید کردن فریمور PS4 به ورژن های قبل تر وجود ندارد.

برای شروع کار ابتدا لازم است کنسول خود را به اینترنت متصل کنید. سپس با مراجعه به مرورگر کنسول (www) وارد مترو هاست به آدرس زیر شده و گزینه Offline Cache را انتخاب کنید. (بروزرسانی : در صورتی که هنگام استفاده از مترو با خطاهای مکرر مموری مواجه بودید می توانید از هاست های مشابه به آدرس زیر استفاده کنید)

بیشتر بخوانید :  جیلبریک ۷٫۰۲ برای کنسول PS4 به صورت محدود در دسترس قرار گرفت (در حال توسعه) | اختصاصی نوین اسپات

مترو هاست (پیشنهادی) :

metro70.neocities.org/index.html

هاست هاکورایفو :

hakkuraifu.github.io/PS4xploit

هاست میلر :

dmiller423.github.io

هاست Saintcarl :

saintcarl.github.io/7.02v2

metro host

با انتخاب گزینه Offline Cache، هاست مترو در مرورگر کنسول ذخیره شده و از دفعات بعدی جهت استفاده نیازی به اتصال اینترنت نخواهد بود.

offline cache metro host

پس از مشاهده پیغام موفقیت آمیز بودن عملیات، دسترسی اینترنت PS4 را قطع کرده و مجددا وارد مرورگر کنسول شوید و هاست مترو را انتخاب نمایید.
حال پی لود HEN 2.1.3 را انتخاب کنید. با انتخاب این پی لود، پروسه جیلبریک آغاز می شود. در این قسمت ممکن است با خطاهای مکرر Out of Memory مواجه شوید که در واقع بخشی از مراحل فعلی جیلبریک است. به دلیل انتشار زود هنگام این هک، وجود خطاهای Out of Memory طبیعی بوده و لازم است آنها را تایید کنید تا تلاش مجدد از سر گرفته شود. اینگونه خطاها به مرور زمان و با بهینه سازی اکسپلویت بسیار کمتر خواهند شد. در صورتی که تعداد خطاهای پشت سر هم بیش از 10 یا 15 بود یک بار کنسول خود را ریستارت کرده و مجددا تلاش کنید (نیازی به اتصال مجدد به اینترنت نیست).

خطای Out of Memory یا به اختصار OOM

خطای Out of Memory یا به اختصار OOM

 

در صورت موفقیت آمیز بودن پی لود HEN، پیغامی همانند تصویر زیر دریافت خواهید کرد که نشان از اتمام مراحل جیلبریک دارد.

ps4hen

حال با فشردن دکمه PS از صفحه مروگر خارج شده و با مراجعه به منوی Debug Settings اقدام به نصب بازی دلخواه خود نمایید. جهت نصب بازی ابتدا فایل PKG آن را از اینترنت دانلود کرده و سپس هارد اکسترنال خود بصورت exFat فرمت کنید. حال تمامی بازی های خود را در ریشه آن (بدون ساخت پوشه) کپی نمایید. سپس در قسمت Settings>Debug Settings>Game>Package Installer اقدام به نصب بازی کنید.

سوالات و پرسش پاسخ های عمومی

* لیست بازی های پشتیبانی شده تا فریمور 7.02 از چه طریقی قابل دسترسی است ؟

جهت دستیابی به لیست تمامی بازی ها و فریمور لازم برای هر یک میتوانید به وبسایت defaultdnb.github.io مراجعه کنید.

* آیا جیلبریک کردن کنسول سبب آسیب دیدن آن می شود؟

در صحنه جیلبریک PS4 همواره پس از عرضه هر جیلبریک جدیدی، افرادی که منافع خود را در اکانت های هکی و اشتراکی میدیدند با انتشار شایعاتی از جمله آسیب دیدن کنسول، فشار مضاعف و خراب شدن CPU و… سعی کردند تا مانع از “رایگان” بازی کردن گیمرها شوند. اگرچه در موارد بسیار نادر، خاموشی های پی در پی ممکن است سبب آسیب دیدن هارد کنسول گردد اما بسیاری از افراد سراسر جهان از زمان انتشار جیلبریک فریمور 4.05 که بیش از چند سال از آن می گذرد، بدون مشکل خاصی در حال استفاده از هک و جیلبریک هستند.

* آیا میتوان کنسول جیلبریک شده را مجددا به حالت اولیه برگرداند؟

همانطور که واضح است، جیلبریک PS4 همراه بصورت نرم افزاری و از طریق باگ های مختلف در سطح کرنل رخ داده است. بنابراین با یکبار خاموش و روشن کردن کنسول تمام اطلاعات جیلبریک از حافظه آن پاک شده و کنسول قابل بروزرسانی به آخرین فریمور جهت استفاده قابلیت آنلاین و غیره می باشد. بنابراین جیلبریک 7.02 در PS4 دائمی نبوده با یکبار خاموش و روشن شدن غیرفعال خواهد شد. همچنین در صورتی که قبلا از جیلبریک استفاده کرده اید و تصمیم به آپدیت کنسول خود دارید لازم است یکبار پی لود Update Unblocker یا Disbale Update را اجرا کنید تا امکان بروزرسانی مجدد فراهم شود.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: تریلر جدید بازی Metro Exodus موضوع بازی را نشان می‌دهد

* تفاوت جیلبریک 5.05 – 6.72 و 7.02 در چیست؟ وضعیت پایداری هرکدام چگونه است؟

تمامی جیلبریک های PS4 بصورت نرم افزاری بکار گرفته شده و برای کاربر تفاوت خاصی ایجاد نمیکنند. اما در عمل و نوع باگ مورد استفاده بسیار متفاوت اند. جیلبریک 5.05 در زمان عرضه بسیار ناپایدار بود و از خاموشی های مکرر رنج می برد. اما در طول زمان و با تست های مختلف به پایداری مناسب رسید بطوری که خاموشی های آن بسیار کم شدند. در مورد 6.72 نیز همین سناریو برقرار بود. جیلبریک 6.72 در روزهای ابتدایی خود بسیار ناپایدار بود اما رفته رفته به پایداری نسبتا مناسبی رسیده است. گرچه پایداری آن هنوز دقیقا مشابه 5.05 نیست. اما در مورد 7.02 به نظر می رسد پایداری آن بسیار بهتر از تمامی جیلبریک های عرضه شده برای PS4 است. بطوری که بر اساس تست های انجام گرفته تا کنون تعداد کمی خاموشی گزارش شده اما درصد موفقیت آن طبق گفته سازنده در حال حاضر 10 درصد می باشد و کاربر مکررا با پیغام خطای مموری یا همان there is not enough free system memory مواجه خواهد شد.

* هنگام جیلبریک و انتخاب پی لودها با خطای There is not enough free system memory مواجه می شوم. این خطاها پشت سر هم تکرار می شوند. علت چیست؟

خطای There is not enough free system memory در پروسه جیلبریک همواره وجود داشته و به بخش وبکیت اکسپلویت برمیگردد. از نظر فنی کدهای موجود در هاست در تلاشند تا از باگ موجود به مرورگر نفوذ کنند اما گاها و بصورت تصادفی مرورگر با رسیدن به Overflow سعی میکند جلوی این نفوذ را بگیرد و به همین دلیل کاربر با خطای There is not enough free system memory مواجه می گردد. بروز این خطا کاملا عادی بوده و لازم است آن را مکررا تایید کنید تا جیلبریک با موفقیت انجام شود.

* آیا ممکن است جیلبریک باعث خرابی هارد کنسول شود؟

باز هم متذکر میشویم که تا کنون بین تمام افرادی که به واسطه جیلبریک با آنها در ارتباط هستیم، حتی 1 مورد خرابی کنسول به دلیل جیلبریک گزارش نشده اما در هر حال ممکن است خاموشی ناگهانی در مواردی نادر سبب خراب شدن هارد و یا مشکلات احتمالی دیگر گردد. لذا مسئولیت جیلبریک کردن کنسول مستقیما به عهده کاربر خواهد بود.

* با انتشار نسخه جدید مترو هاست چگونه می توانم آن را بروزسانی کنم؟

با پیشرفت جیلبریک 7.02، رفته رفته نسخه های جدیدتر و پایدارتر HEN و سایر پی لودهای عمومی عرضه خواهند شد. همواره یکی از دغدغه های کاربران این است که چگونه نسخه HEN کنسول خود را ارتقاء دهند. این فرآیند بسیار ساده است و فقط کافیست اطلاعات هاست قبلی (ذخیره شده در مرورگر کنسول) را حذف کرده و هاست جدید را مجددا Cache (ذخیره) نمایید. برای این کار ابتدا وارد مرورگر کنسول شده و از طریق دکمه Options به ترتیب گزینه های Clear Website Data و Delete Cookies را تایید نمایید. حال حافظه Cache مرورگر تخلیه شده است. در ادامه به آدرس هاست مورد نظر و یا هاست پیشنهاد شده نوین اسپات به آدرس (metro70.neocities.org/index.html) مراجعه کرده و دکمه Offline Cache را انتخاب نمایید. بدین ترتیب از آخرین نسخه هاست به همراه تغییرات جدید بهره مند خواهید شد.

بیشتر بخوانید :  نارضایتی کاربران اکس باکس به محتوای انحصاری Marvel’s Avengers برای پلی استیشن و پاسخگویی توسعه دهندگان

* آیا هنگام اتصال به اینترنت امکان آپدیت شدن ناگهانی فریمور کنسول وجود دارد؟

بله. حتی در صورتی که گزینه های مربوط به آپدیت اتوماتیک کنسول را غیرفعال کرده باشید باز هم احتمال بروزرسانی خودکار وجود دارد. در حال حاضر پی لود Disable Update که پروسه آپدیت شدن کنسول را به طور کامل متوقف می کند برای فریمور 7.02 در دسترس نیست و به محض انتشار نسخه مناسب در هاست قرار خواهد گرفت. پس همانگونه که ذکر شد برای اطمینان بیشتر، ابتدا هاست را در مرورگر کنسول ذخیره کرده و تیک دسترسی به اینترنت را غیرفعال نمایید.

* در کنسول من تعدادی بازی بصورت اکانت هکی وجود دارد. آیا با اتصال به اینترنت جهت استفاده از جیلبریک امکان قفل شدن آنها وجود دارد؟

بله. در صورت استفاده از اکانت های هکی و اتصال به اینترنت امکان قفل شدن آن بازی ها وجود دارد. اما پیشنهاد میگردد خودتان نسبت به حذف بازی های اکانت هکی اقدام کنید چون بزودی تمامی بازی های پشتیبانی شده تا فریمور 7.02 در سراسر اینترنت پخش خواهند شد و به صورت رایگان می توان به تجربه آنها پرداخت.

* در جیلبریک های قدیمی تر تعداد بیشتری پی لود شامل FTP، Bin Loader، Dumper و غیره در دسترس بود. اما در مترو هاست نسخه 2 تعداد پی لودها کمتر است. دلیل این اتفاق چیست؟

هر جیلبریک در روزهای اول انتشار خود بسیار محدود است. اما به مرور زمان و با انجام تست های بیشتر و پورت شدن پی لودهای جدید کاملتر خواهد شد.

* من کنسول خود را جیلبریک کردم و یک بازی نیز نصب کردم اما پس از روشن کردن مجدد کنسول، بازی ها قفل شده اند. دلیل این اتفاق چیست؟

جیلبریک PS4 از فریمور 1.76 گرفته تا 7.02 همگی بصورت نرم افزاری بوده و از وجود باگ های مختلف در سطح کرنل بهره می برند. لذا تمامی رخدادهای آن در سطح حافظه RAM بوده و هیچگونه تغییر سخت افزاری در آن صورت نمی گیرد. لذا طبیعی است که با راه اندازی مجدد کنسول و خاموش روشن کردن آن، اطلاعات حافظه RAM از جمله محتویات جیلبریک از آن حذف شوند. پس با هر بار روشن کردن کنسول لازم است یک بار به مروگر مراجعه کرده و پی لود HEN را انتخاب کنید تا کنسول مجددا جیلبریک شده و بازی های نصب شده قابل اجرا باشند.

دانلود فریمور 7.02 نسخه Retail و Recovery :

دانلود فریمور 7.02 (نسخه Retail که از درون محیط کنسول نصب می گردد)

دانلود فریمور 7.02 (نسخه ریکاوری که از منوی Recovery نصب میگردد)

نکته : فایل های آپدیت تفاوتی برای کنسول های ریجن 1، 2 یا 3 ندارد و با خیال راحت می توان از آنها در تمامی مدل ها و ریجن های PS4 استفاده نمود.

fw update

دیدگاه کاربران

69 دیدگاه
S.ghasemi

سلام خسته نباشید ممنون از توضیحات خوبتون
ببخشید ps4 من جیلبریک ۶٫۷۲ هست می خواستم جیلبریکش رو ۷٫۰۲ کنم بازی هایی که در حال حاضر نصب هست با آپدیت ps4 به ۷٫۰۲ حذف میشه یا نه
برای جیلبریک کردن به ۷٫۰۲ پس از آپدیت فریمور چون جیلبریک ۶٫۷۲ روش بوده به اینترنت وصل کنم برا جلبریک کردن مشکلی پیش میاد یا خیر
ممنون میشم پاسخ بدید

  سینا

  سلام. حتی اگر حذف هم نشوند نیاز به بک پورت های مربوطه دارند و با بک پورت قبلی بعضی ها اجرا نمیشوند.

  مشکلی پیش نمیاد اگر به سرویس های سونی وصل نشید .

محمد

من دستگاهمو restart detabase کردم همه بازی هام پرید بعد که بالا اومد حافظه کش بروسرم دیگه گزینه جیلبریک رو نداشت الان راهی نداره بازی هامو برگردونم؟

  سینا

  سلام. اگر ریست کلی شده که راهی نیست دیگه متاسفانه.

مهدی د

سلام برا ورژن ۸٫۵ کی میاد

  سینا

  سلام. مشخص نیست اصلا. متاسفانه حتی ورژن ۷٫۵۵ هم پایداری خوبی نداره فعلا

حبیب

سلام
بازی با اکانت هکی روی دستگاه نصب بوده،که بدلیل پریدن اکانت،قفل شدن
الان بعداز جلبرینک میتونم باز اجراشون کنم؟!
ممنون از راهنماییتون

  سینا

  سلام. اگر اکنت هکی بوده . دیگه اون اکنت قابل استفاده نیست. در صورتی که دستگاه شما قابل جیل باشد. پس از جیل میتوانید بازی های مخصوص به جیل را دانلود و نصب کنید. به صورت رایگان

poryamax

سلام من الان جلبریک فریمور ۶٫۷۲ روی کنسولم هستش و میخوام بیارمش روی ۷٫۲ میشه بهم بگید باید چیکار کنم یه توضیح مراحلی بدید اگه میشه مننون از شما و سایت مفیدتون

  سینا

  سلام. باتوجه به ناپایداری بهتون پیشنهاد میکنم فعلا تغییر ندید

hamed

سلام
من کنسولم رو به ۷٫۰۲ اپدیت کردم ولی از وقتی این کار رو کردم دیگه نمیتونم با یو اس بی دستگاه رو اپدیت کنم البته من میخواستم همون ۷٫۰۲ رو مجدد نصب کنم ولی هر بار ک میخوام با یو اس بی دستگا رو اپدیت کنم پیغام میده ک ب اینترت وصل نیستید مشکل چیه؟؟

  سینا

  سلام. این موضوع ربطی به یو اس بی ندارد. برای بروز رسانی فریمور دستگاه توسط حافظه خارجی نیازی به اینترنت نیست. یکی از مراحل اپدیت را اشتباه طی میکنید

Amir mehdio

سلام خسته نباشین
من دستگاهم جیلبریک ۷٫۰۲ هستش و بازی doom eternals نصب کردم
همه بازی هایی که نصب کردم درست کار کردن ولی doom وقتی رو گزینه campaign بازی میزنم که شروع بشه بازی ارور میده
اگه میشه راهنمایی کنین که چیکار کنم

  سینا

  سلام. ظاهرا نسخه ای که گرفتید پج ها رو کامل نداره یا نصب نکردید. یک پچ کوچک چند مگی هست که برای بازشدن بخش کمپین باید وارد کنید

امیر

هربار که سیستم رو خاموش روش کنیم تمام بازی ها میپره؟اگه این مشکل هست براش راه حلی وجود داره؟

  سینا

  سلام. بازی ها نمیپرن .. قفل می شوند که شما باید مجدد پی لود رو اجرا کنید و درست میشه

رسول

باتشکر از سایت خوبتون بابت توضیحات کامل و مفید

احسان

سلام
Ps4 ریست میشه هک میپره که!!

  سینا

  سلام. بله هک همیشه به همینصورت هست. میتونید با ذخیره اون صفحه هر دفعه فقط برای شروع وارد شده و مجدد اعمال کنید .

Ahmad14

درووووود….. داداش چکار کنیم ؟؟ بازیهایی که داره می آد برای ۷٫۰۲ هستش…. از ۶٫۷۲ به ۷٫۰۲ هجرت بکنیم یا نه ؟؟؟ خواهش می کنم بفرمایید که الان پایدار شده یا نه ؟؟؟

  سینا

  سلام. اگر چند هفته دیگه صبر کنید بهتر است. ظاهرا اپدیت ۷٫۰٫۲ پایداری خوبی داره. اما بازی ها گاها دچار مشکل هستند، چرا که تا چند هفته پیش duplex هنوز بازی دامپ شده ای ارائه نداده بود. در حقیقت هنوز دامپر کار کشته بازی ارائه نداده بود که الان ظاهرا شروع کرده.

  پایداری این نسخه ظاهرا خوب هست.

mosi

سلام برای هر بار لود کردن پی لود hen بعد از هر روشن کردن ps4 باید به اینترنت وصل شد؟؟

  سینا

  سلام. باید کش افلاین کنید که نیاز نباشه

Ahmad14

درووود…. آیا هک ۷٫۰۲ پایدار شده ؟ آپدیت بکنیم یا بازم صبر کنیم ؟ لطفا نظرات رو بذارید تا آگاه بشیم ..
از داخل کنسول آپدیت بکنیم یا خارج از کنسول ؟ کدوم بهتره ؟…سپاس

  AMIR

  سلام
  هنوز پایدار نشده و موندن روی ۶٫۷۲ یا ۵٫۰۵ بهترین گزینس

محمد

با تشکر از شما که بسیار زحمت میکشید من کنسولم ps4 pro هست موقعی که آفلاین کش رو انتخاب میکنم مییزنه موفقیت آمیز بوده و دکمه ps رو بزن ولی وقتی کابل لن رو میکشم از کنسول دیگه صفحه مترو رو لود نمیکنه و نمیتونم هک رو اجرا بکنم (حتما باید اینترنت وصل باشه)حتی مرورگر رو هم میبندم باز میکنم باز لود نمیکنه به نظرتون مشکل از کجا هست؟؟
خداروشکر دیزیبل آپدیت کار میکنه با اینکه تیک اتوماتیک آپدیت رو برداشتم ولی داشت خود به خود آپدیت میکرد که جلوشو گرفت😂

  سینا

  سلام. از یک هاست دیگه استفاده کنید .

علی

درود
فریمور کنسول من ۷.۰۰ هست از نوع اکانت هکی.
الآن میخوام جیلبریک ۷.۰۲ رو نصب کنم.
آیا لازمه اول ورژن دستگاه رو آپدیت کنم به ۷.۰۲ ؟

  سینا

  سلام. بله

Ahmad14

درووووود… درمورد هک ۷٫۰۲ فقط چند تا بازی براش اومده که لطف کردید گذاشتید …آیا بازم بازی داره که بذارید ؟ اهمیت این هک نسبت به هک ۶٫۷۲ در چیه ؟ آیا فقط در این هست که چندتا بازی اضافه میشه یا اینکه پایداری و استفاده از آن نسبت به ۶٫۷۲ بهتره ؟؟؟؟
در حال حاضر شما پیشنهاد می کنید رو ۶٫۷۲ بمونیم یا به ۷٫۰۲ آپدیت کنیم ؟؟ چون بازیهاش همش رو ۶٫۷۲ که داره اجرا میشه ….
سپاس از پاسخ گویی تون

  سینا

  سلام. فقط چند تا بازی که تو فریمور بالاتر امده اجرا میشه. تفاوتی ندارند دو هک باهم

امیر

سلام نمیدونم چرا چند روزی خبری نیستش؟ من هاست های مختلفی رو امتحان کردم ولی فعلاً هاست هاکورایفو بهتر جواب داده از لحاظ مدت زمان هک شدن دستگاه.
یک سوال هم داشتم درباره MIRA اینکه من همش با Hen میرم داخل این mira چی هستش؟

  سینا

  سلام. پی لود هست مثل همون هن. با همون پی لودی که راحت هستید انجام بدید. تفاوتی نداره

سعید

سلام، درصد موفقیت HEN 2.1.3 V3 بیشتر از HEN 2.1.3 هست ؟

  سینا

  سلام. بله

عرفان

سلام من می خوام که جیلبریک رو پلی استیشنم انجام بدم مشکل من اینه که زمانی که بخوام پلی استیشن رو جیلبریک کنم آیا ps4 خاموش روشن میشه و باعث سوختن هارد میشه؟

  سینا

  سلام. تا حالا همچین موردی در سوختن نداشتیم که کسی گزارش کنه. ریست شدن دستگاه امری عادی در کنسول هکی است

reza8796

سلام امیر جان برنامه هک ps4تون عالیه

  AMIR

  سلام
  خوشحالیم که به کارتون اومده، لذت ببرید.

Amirreza

سلام ببخشید میشه بازی که هک شده و در فریمور ۵٫۰۵ اجرا میشه رو روی فریمور هک شده ۷٫۰۲ اجرا کرد؟

  AMIR

  سلام
  بله اجرا میشه

MAHDI

سلام خسته نباشید یک سوال داشتم من الان دستگاهم جیلبرینگ ۶٫۷۲ هست اگه به ۷٫۲ آبدیتش کنم بازی هام حذف میشن آیا؟

  AMIR

  سلام
  خیر اصلا

محمد

سلام خسته نباشین من psتازه گرفتم خودش وصل شده به اینترنت اپدیت شده ۷.۵۰الان اگه ریستش کنم برمیگرده به ۷.۲یا نه میشه راهنمایی کنین ممنون

  AMIR

  سلام
  اگر اپدیت شده دیگه راهی برگشتی نیست متاسفانه

Hhh

سلام
من الان جیلبریک کردم
برای دانلود بازی باید صبر کنم نسخه خاصی بیاد؟
یا همین بازی های هکی ۶.۷۲ رو میشه دان کرد زن رو ۷.۰۲؟

  AMIR

  سلام
  بله بدونه هیچ مشکلی اجرا میشه

محمدعلی

خبر خوشی بود ممنون❤️❤️❤️

علی

دمت گرم عالی

ارسلان

توضیحات بسیار کامل – ممنون

مهدی

درود
من در حال حاضر از نسخه ۶٫۷۲ استفاده میکنم – اگر به ۷٫۰۲ اپدیت کنم برای سیو بازی هام مشکلی پیش نمیاد ؟ چون شنیدم با وصل شدن به اینترنت همه چی پاک میشه !!!

  AMIR

  سلام خیر اتفاقی نمیوفته
  فایل اپدیت ۷٫۰۲ هم میتونید از همین پست بگیرید

Jafar

مثل همیشه عالی .عشقی داش محمد گل🌹🌹💓

Night Gamer

سلام خیلی خوشحال شدم که فهمیدم ورژن ۷٫۰۲ هم هک شد و ممنون بابت مطلب خوب و کاملتون.
حقیقتا من قصد خرید Ps4 در این چند روز رو دارم و میخواهم بلافاصله بعد از خرید ps4، کنسولم رو جیلبریک کنم. ولی یه مقدار نگران بن شدن کنسول هستم، در صورتی که ps4 جیلبریک باشه و اینترنت به ps4 متصل بشه، ممکنه که ps4 بن بشه؟
اگر من هیچوقت اینترنت رو متصل نکنم، سونی نمیتونه جیلبریک رو تشخیص بده و کنسول رو بن کنه؟
ممنون

  سینا

  سلام. بله امکانش هست – برای همین همیشه میگن افلاین

  بله وصل نکنید به اینترنت مشکلی ایجاد نخواهد شد

Jafar

سلام ممنونم از مقاله بسیار مفیدتون، فقط سوالی که باقی میمونه اینه که سایتی هست که بشه بازی هارو به طور رایگان و ایمن دانود کرد منظور یک سایت منبعه لطفا اگر می‌شناسید اسمش رو بگید، البته تو تورنت فایل های بازی ها زیاده اما هم سرعت دانلودشون بسیار کمه هم مطمعن نیستن

  AMIR

  سلام
  سایت ما تمام بازی ها رو پوشش میده در سریع ترین زمان ممکن به همراه تمام آپدیت ها و دی ال سی ها

دانیال۹۹

سلام.ps4 من نسخه هکی هستش.فریمور یا همون نسخه ی ps4 من ۷.۰۰ هستش.میتونم بازی دلخواه رو از سایت های معتبر دانلود کنم و از طریق هارد نصب کنم؟دچار مشکل نمیشم؟یا این بازی هایی ک الان دارم همرو باید پاک کنم؟

  AMIR

  سلام
  اگه کنسولتون هک شده میتونید بازی های هک شده تا فریمور ۷٫۰۲ رو دانلود کنید

  علی

  سلام منظور از بازی رایگان ینی فقط دیتای بازی نیازه و نیازی ب اضافه کردن بازی ب لیست دانلود نیست؟

Ahmad14

درووووود. .. دم شما گرم …بسیار جامع و خوب توضیح دادید…. سپاس از شما …. لیست بازیهایی که شامل ورژن این هک میشه رو لطفا بذارید … منتظر بازیهای جدید هستیم

  SCORPION

  درود بر شما دوست عزیز. بله حتما اضافه میشه به مقاله

   Jafar

   سلام ممنونم از مقاله بسیار مفیدتون، فقط سوالی که باقی میمونه اینه که سایتی هست که بشه بازی هارو به طور رایگان و ایمن دانود کرد منظور یک سایت منبعه لطفا اگر می‌شناسید اسمش رو بگید، البته تو تورنت فایل های بازی ها زیاده اما هم سرعت دانلودشون بسیار کمه هم مطمعن نیستن.

   Jafar

   مثل همیشه عالی، داش محمدگل عشقی😘🌹

   محمد

   سلام خسته نباشین من psتازه گرفتم خودش وصل شده به اینترنت اپدیت شده ۷.۵۰الان اگه ریستش کنم برمیگرده به ۷.۲یا نه میشه راهنمایی کنین ممنون

    AMIR

    سلام
    اگر اپدیت شده دیگه راهی برگشتی نیست متاسفانه

  علی

  دمت گرم عالی

  محمد

  سلام من زیاد درمورد این جیلبریک و این چیزا اطلاعات ندارم میخاستم بدونم با این جیلبریک کردن میشه بازی های آنلاین مثله مدرن وارفیر رو دانلود کرد؟یا فقط بازی های آفلاین

   AMIR

   سلام
   فقط بازی های افلاین رو میشه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`