بروزرسان ۵٫۵۶ کنسول پلی استیشن ۴ دردسترس قرار گرفت
بروزرسان ۵٫۵۶ کنسول پلی استیشن ۴ دردسترس قرار گرفت

بروزرسان ۵٫۵۶ کنسول پلی استیشن ۴ دردسترس قرار گرفت

شرکت سونی هر چند گاهی بروزرسان جدید کنسول پلی استیشن ۴ را منتشر می کند. بروزرسان هایی که ویژگی های جدیدی را به کنسول نسل هشتمی سونی می افزاید و موجب رفع مشکلات پیشین می افزاید. در ادامه همراه وبسایت نقطه نو باشید.

حال به تازگی کمپانی ژاپنی بروزرسان جدید نسخه ۵٫۵۶ را منتشر کرده و کاربران این کنسول می توانند آن را دریافت کنند. اکنون کاربران می توانند با مراجعه به شبکه PSN آن را دریافت کرده و به کار گیرند. همانطور که گفته شده، سونی این بروزرسان را برای بهبود عملکرد پلی استیشن ۴ منتشر کرده و کاربران با دریافت آن می توانند شاهد بهبود سیستم عاملی باشند. حجم بروزرسان ۴۶۰ مگابایت بوده و سنگین نیست.

انتشار بروزرسان جدید برای پلی استیشن ۴

در حال حاضر آپدیت برای کاربران اروپایی و امریکای شمالی دردسترس است. البته در ظاهر هیچ تغییری حاصل نمی شود و تنها در بحث عملکرد کاربران می توانند شاهد تغییراتی باشند. بزودی سونی بروزرسان نسخه ۶٫۰ را منتشر می کند که تجربه کاربری بهتری رقم می زند. کنسول پلی استیشن ۴ در ماه نوامبر سال ۲۰۱۳ روانه بازار شد و بزودی سونی نسل جدید کنسول بازی خود را به نام پلی استیشن ۵ معرفی می کند. گفته می شود این نسل کنسول بازی سونی اواخر دهه از راه می رسد و تاکنون شایعات بسیاری پیرامون آن منتشر شد.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: معرفی XCOM: Chimera Squad

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`