چراغ سبز شرکت سونی به قابلیت Cross-play و امکان بازی با سایر پلتفرم‌ها
چراغ سبز شرکت سونی به قابلیت Cross-play و امکان بازی با سایر پلتفرم‌ها

چراغ سبز شرکت سونی به قابلیت Cross-play و امکان بازی با سایر پلتفرم‌ها

مدیرعامل شرکت Sony Interactive دیروز طی اعلامیه‌ای همه را شگفت زده کرد. او اعلام کرد که شرکت سونی سیاست‌های خود را حول قابلیت Cross-play تغییر داده است. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

«جان کودرا» (John Kodera) مدیرعامل شرکت سونی اینتراکتیو اعلام کرد که بازیکنان پلی استیشن ۴ از این پس می‌توانند با سایر پلتفرم‌ها نیز بازی کنند و از قابلیت Cross-play لذت ببرند. اولین قدم برای اجرا این قابلیت در پلتفرم پلی استیشن ۴ اجرا بازی Fortnite از که اجازه می‌دهد بازیکنان با سایر بازیکنان از پلتفرم‌های مختلف نظیر ایکس باکس یا کامپیوتر به رقابت بپردازند.

با توجه به اعلامیه «کودرا» این یک فرصت برای آزمایش این نظریه است که بازی بر روی پلی استیشن نسبت به سایر پلتفرم‌ها تجربه بهتری است. او همچنین توضیحی در این رابطه داده است و وعده داده در آینده اطلاعات بیشتری در این مورد منتشر شود.

برای ۲۴ سال، تلاش کردیم که بهترین تجربه بازی کردن را برای طرفدارانمان به ارمغان بیاوریم. حال امروز، برخی بازی‌ها طرفداران پرشماری پیدا کرده‌اند که قابلیت Cross-play برای آنان ارزش زیادی دارد. به جهت درک این موضوع، ما تمام مکانیسم‌های تجاری استفاده از این قابلیت را بررسی کردیم تا مطمئن شویم که تجربه استفاده از پلی استیشن برای کاربرانمان همچنان منحصر به فرد می‌ماند و در آینده ما به دنبال باز کردن فضا برای پلفترم خود هستیم.

این یک تغییر اساسی در سیاست‌های سونی است و ما در حال برنامه ریزی برای پشتیبانی از این تغییر هستیم. در آینده اطلاعات و جزئیات بیشتری در این مورد با طرفداران در میان گذاشته خواهد شد.

در طی چند ماه اخیر، شرکت سونی از طرف توسعه‌دهندگان متعددی برای حمایت از قابلیت Cross-play تحت فشار قرار گرفته بود و حال به نظر می‌رسد که بالاخره شرکت سونی به این قابلیت چراغ سبز نشان داد.

بیشتر بخوانید :  درآمد زایی از طریق بازی Dreams

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`