ps4
ps4

شایعه: فروش PS4 و Nintendo Switch به ترتیب از ۹۰ و ۲۵ میلیون نسخه عبور کرد

بدون شک می‌توان گفت که دو کنسول PS4 و Nintendo Switch از محبوب‌ترین کنسول‌های این نسل بودند. به تازگی شایعه‌ای مبنی بر شکستن رکورد فروش (فروش قبلی خود کنسول‌ها) این کنسول‌ها در فضای مجازی پیچیده شده است. در ادامه برای اخبار تکمیلی همراه نوین اسپات باشید.

بر اساس آماری که توسط «پاول هانتر» یکی از منتقدین و تحلیل‌گران Walmart Canada (که درگذشته به عنوان سردبیر در Newegg و Best Buy Canada فعالیت می‌کرده) منتشر شده است کنسول‌های سونی و نینتندو توانسته‌اند رکورد فروش قبلی خود را شکست دهند. هانتر در حساب شخصی توییتر خود بیان کرد که کنسول پلی استیشن ۴ توانسته موفق به فروش ۹۰ میلیون نسخه‌ای شود و همچنین نینتندو سوییچ توانسته به فروش ۲۵ میلیون نسخه‌ای دست یابد. این درحالی بود که رئیس شرکت نینتندو ادعا می‌کرد که فروش ۲۰ میلیون نسخه‌ای نینتندو سوییچ تا آخر سال میلادی ۲۰۱۸ کار آسانی نیست.

آخرین آمار‌هایی که توسط خود سونی و به صورت رسمی از فروش ps4 منتشر شد٬ فروش ۸۶٫۱ میلیون نسخه‌ای این دستگاه بود. این آمار به صورت رسمی در مراسم تولد پنج سالگی پلی استیشن ۴ اعلام شد. همچنین نینتندو اعلام کرد که فروش کنسول جدیدشان به ۲۲٫۸۶ نسخه رسیده است. البته این آمار در گذشته منتشر شده و مشخص نیست که تا امروز چند نسخه از سوییچ در سر تاسر جهان به فروش رفته است. با همه‌ی این اوصاف نینتندو سوییچ هنوز سریع‌ترین فروش در آمریکا را میان کنسول‌های نسل هشتم داشته است. اما این بدین منظور نیست که فروش این کنسول همین روند را ادامه دهد. به هر حال پس از فروش ضعیف Wii U, نینتندو سوییچ توانست با قدرت بیشتری ظاهر شود. برای جمع‌بندی می‌توان گفت که حرف‌های پاول هانتر همیشه معتبر نبوده اند و احتمال اشتباه بودن این آمار وجود دارد. بنابراین بهترین کار همان منتظر ماندن برای اخبار رسمی از سمت نینتندو و سونی می‌باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر از شرکت سونی به اینجا مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید :  شایعه: یازده شخصیت دیگر به Mortal Kombat 11 اضافه خواهند شد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`