xCloud
xCloud

اسپنسر: پروژه‌ی xCloud موجب پیشرفت صنعت گیمینگ است

پروژه‌ی xCloud مایکروسافت می‌تواند تبدیل به یکی از اثر بخش‌ترین پروژه‌های مربوط به صنعت گیمینگ و بازی‌سازی شود. رویای بازی کردن به صورت استریمینگ بارها توسط استدیو و شرکت‌های مختلف امتحان شده اما نتیجه‌ی مطلوب گرفته نشده است. دلیل ناموفق بودن این امر تا به امروز Latency های مختلف و نابرابر بودن آن‌ها در سر تاسر جهان است. در ادامه برای اخبار تکمیلی و تحلیل و بررسی این مطلب همراه نوین اسپات باشید.

مایکروسافت معتقد است که با تکنولوژی xCloud می‌توان تحول عظیمی در صنعت گیم به‌وجود آورد. به طوری که هرکس در هر نقطه‌ای از جهان قادر به انجام بازی‌های بزرگ روز باشد.

آینده‌ی صنعت گیم قابلیت بازی هرعنوانی که می‌خواهید با هرکدام از دوستانتان می‌باشد. در هر مکان و یا در هر زمان که مایل باشید.

«فیل اسپنسر» مدیر بخش سرگرمی و بازی‌های کامپیوتری شرکت مایکروسافت افزود:

پروژه‌ی xCloud درباره‌ی حق انتخاب دادن به گیمر‌ها می‌باشد. حتی کسانی از موبایل برای بازی کردن استفاده می‌کنند نیز می‌توانند از این پروژه بهر ببرند و عناوین بزرگ‌تری را تجربه کنند که تا به حال قادر به بازی کردن آن نبوده اند. همچنین برای کسانی که از کنسول و یا رایانه‌های شخصی برای بازی کردن استفاده می‌کنند اختیار گسترده‌تری برای انتخاب زمان و مکان بازی کردن ارائه می‌شود و برای سازندگان و توسعه دهندگان مختلف٬ امکان ساخت بازی‌هایی را می‌دهد که پتانسیل گنجایش میلیون‌ها گیمر را در خود دارد. ما در حال ساخت تکنولوژی و ابزاری هستیم که بتوانند صنعت گیمینگ را دستخوش تغییرات کند.

مشکل اصلی درباره‌ی پروژه‌ی xCloud اینترنت و سرعت پینگ آن است. بسیاری از بازی‌های روز نیازمند عکس العمل‌های بسیار سریعی می‌باشند (مانند اکثر عناوین شوتر). در صورت بروز اشکال‌های چند لحظه‌ای اینترنت ممکن است به گیمر و روند بازی کردنش آسیب برسد و موجب عصبانیت وی شود. باید منتظر ماند و دید که مایکروسافت چگونه این مشکلات را برطرف می‌کند. برای کسب اطلاعات بیشتر از این شرکت٬ اخبار و بازی‌های انحصاری آینده آن می‌توانید به اینجا مراجعه نمایید.

بیشتر بخوانید :  تماشا کنید: تریلر عرضه‌ی Gears 5

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`