Bowmore ubisoft
Bowmore ubisoft Bowmore ubisoft

پروژه مخفی Ubisoft با نام Bowmore لو رفت

پروژه Bowmore با توجه به رزومه یکی از بازیگرانی که در این پروژه است، بازی بعدی شرکت Ubisoft خواهد بود. اسم این پروژه در ابتداً در وبسایت خرده فروش آلمانی معرفی شد. در ادامه همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

چندی پیش در وبسایت خرده فروش آلمانی دو عنوان جدید شرکت یوبی سافت معرفی کرد که عناوین آن‌ها Bowmore و Assassin’s Creed Compilation است. البته نام این دو پروژه در حال حاضر از این وبسایت حذف شده است. حال به تازگی نیز اکانت توییتری NextGenPlayer تصاویری از روزمه برخی بازیگران این پروژه منتشر کرده است.

در روزمه این بازیگران شرکت یوبی سافت به چندین پروژه لینک داده شده است که نام آن‌ها Project Rocket، Project Dose و Project Aegyptus است. نام تمامی این پروژه‌های مخفی شرکت اکنون از روزمه این بازیگران حذف شده است. نام پروژه Bowmore به حدی غریب است که مشخص نیست که این پروژه مربوط به چه بازی از این شرکت می‌تواند باشد. حتی ممکن است که این پروژه‌ها، بازی‌هایی بودند که اصلا توسعه نیافته و به همین دلیل از روزمه این افراد پاک شده باشند. در هر صورت باید منتظر ماند و دید که شرکت Ubisoft آیا در آینده اعلامیه‌ای در این رابطه منتشر می‌کند یا خیر.

بیشتر بخوانید :  تصویری از شخصیت Nightwolf در Mortal Kombat 11 منتشر شد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`