آخر این ماه می‌توانید کنسول جدید آتاری را پیش خرید کنید

مدت زمان زیادی است که خبر کنسول جدید آتاری منشر شده است و بالاخره آتاری تاریخ دقیق پیش فروش کنسول جدید خود را منتشر کرد. Atari VCS ابتدا در سال ۲۰۱۷ به نام Ataribox شناخته می‌شد و بسیاری منتظر منتشر شدن ویژگی‌های این کنسول بودند. آتاری اعلام کرده است که این کنسول بیش از یک کنسول کلاسیک است. با اولین معرفی Atari VCS مشخص شد که آتاری سعی دارد تا چیزی متفاوت از بازی‌های کلاسیک ارائه کند.

آتاری اعلام کرد که این کنسول تجربه‌ای مدرن با عملکردی شبیه اپلیکیشن Netflix داشته و مجموعه‌ بازی‌های آن محدود به بازی‌های کلاسیک آتاری نیست. گرچه همچنان اطلاعات بیشتری در این مورد لازم است. با این وجود، آتاری طبق برنامه زمان‌بندی خود پیش می‌رود. آتاری اعلام کرد که از پایان این ماه میلادی شروع پیش فروش کنسول Atari VCS آغاز خواهد شد. خریداران همچنین قادر خواهند بود که از طریق وبسایت indie GOGO از ۳۰ می این دستگاه را پیش خرید کنند. طبق اعلام شرکت آتاری پس از آغاز پیش فروش برخی ویژگی‌های این کنسول منتشر خواهد شد. قیمت ابتدایی این دستگاه ۱۹۹ دلار است. هرچند مدل‌های مختلفی از این دستگاه به زودی منتشر خواهند شد. در حال حاضر کاربران به مدت محدود می‌توانند مدل Atari VCS Collector’s Edition با بدنه چوبی و مدل مشکی Atari VCS Onyx را تهیه کنند. البته کاربران علاقه‌مند باید تا زمان عرضه شدن کنسول که در بهار سال ۲۰۱۹ برنامه‌ریزی شده است صبر کنند.

اطلاعت دیگری نیز از این کنسول به بیرون درز کرده است. به طور خاص می‌توان به این ویژگی اشاره کرد که این کنسول با بسته‌ای از ۱۰۰ بازی نوستالژیک آتاری نظیر Asteroids، Missile Command و Centipede عرضه خواهد شد که برای طرفداران این کنسول بسیار ارزشمند خواهد بود. گفته می‌شود که مشتریان پیش فروش، اطلاعات بیشتری در مورد کنسول قبل از اینکه اقدام به خرید کنند نیاز دارند. در مجموع، تنها اطلاعات تایید شده در ارتباط با Atari VCS، وجود بازی‌های کلاسیک و حداقل قیمت ۱۹۹ دلار است. امید است که با شروع پیش فروش در ۳۰ می اطلاعات بیشتری درباره این کنسول منتشر شود.

بیشتر بخوانید :  جزئیات کنسول جدید Atari VCS

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`