اطلاعات نسخه‌ی جدید Pokemon برای نینتندو سوئیچ

پوکی‌مان سؤییچ از نسل هشتم و دارای مکانیک جدید خواهد بود.

ما همجنان منتظر اطلاعات قابل استناد در مورد یک بازی Pokemon جدید برای نینتندو سؤییچ هستیم. به نظر می‌رسد پوکی‌مان موردنظر برای نینتندو سؤییچ، ورژن بهبود یافته از بازی Pokemon Sun and Moon نبوده بلکه بازیکنان باید منتظر یک عنوان کاملا جدید برای این کنسول باشند.

این اخبار از ورژن اسپانیایی مجله‌ی رسمی نینتندو سؤییچ بدست آمده و توسط کاربری به نام Raqueruu در تؤییتر انتشار یافته است. با وجود اینکه منبع این خبر مجله‌ی رسمی نینتندو می‌باشد ولی یک اعلام رسمی توسط نینتندو، گیم فریک یا کمپانی پوکی‌مان نیست پس بهتر است این اخبار را با چاشنی تردید بپذیرید. این همان مجله‌ی نینتندو است که در مورد عنوان بعدی پوکی‌مان صحبت کرده است.

متن موجود در مجله اشاره می کند :

بعد از اینکه پوکی‌مان با کنسول های قابل حمل برای همگان شناخته شد، اکنون نسخه‌ی استاندارد گیم با نسل هشتم پا در این عرصه می‌گذارد. کمپانی پوکه‌مون و گیم فریک در حال تجدید‌نظر در گذشته‌ی این عنوان هستند تا آن را با مکانیک‌های جدید در این سال و یا بعد از آن عرضه کنند.

شایعات قبلی از آمدن یک ورژن ارتقا داده شده Pokemon Sun and Moon به نینتندو سؤییچ خبر داده بودند. ولی به جای آن سال پیش نینتندو بازی Pokemon Ultra Sun/Moon را برای ۳DS عرضه کرد. بر اساس گفته‌ی یوروگیمر، Game Freak قصد دارد آن پروژه را رها کرده و یک پوکه‌مون کاملاً جدید برای نینتندو سوئیچ بسازد.

مدیر کمپانی پوکه‌مون، Tsunekazu Ishihara،سال پیش اذعان کرد او هیچ اعتقادی به موفقیت نینتندو سوئیچ ندارد. او همچنین افزود ” من قبل از فروش سؤییچ به نینتندو گفتم که این دستگاه موفقیت چندانی کسب نخواهد کرد چون فکر می‌کردم در عصر تلفن‌های هوشمند کسی یک کنسول گیم قابل حمل را ترجیح نمی‌دهد. البته واضح است که در این مورد اشتباه می ‌کردم. اکنون امیدوارم ورژن سؤییچ پوکی‌مان به تجربه‌ای عمیق تر و جذاب‌تر تبدیل شود “. این جمله‌ی او تا حدودی مؤید عکس مجله‌ی اسپانیایی نینتندو نیز می‌باشد.

بیشتر بخوانید :  وقتی ZTE برای RAZOR شاخ و شانه می‌کشد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Novinspot
`