فروش هدست PlayStation VR سونی از 3 میلیون گذشت
فروش هدست PlayStation VR سونی از 3 میلیون گذشت

فروش هدست PlayStation VR سونی از ۳ میلیون گذشت

شرکت سونی به نظر می‌رسد با هدست PlayStation VR توانسته به موفقیت‌های بزرگی دست پیدا کند. هدستی که در سال ۲۰۱۶ روانه بازار شد و تا ژانویه ۲۰۱۷ میزان فروش از ۱ میلیون نسخه گذشت.

همچنین تا اواخر سال ۲۰۱۷ نیز هدست PlayStation VR به فروشی ۲ میلیون واحدی رسید. اما به نظر می‌رسد ،ژاپنی‌ها توانستند فروش بالایی را برای این هدست به دنبال داشته باشند و از این رو سونی توانسته تاکنون بیش از ۳ میلیون هدست PS VR به فروش برساند. شرکت Sony Interactive Entertainment فروشی ۳ میلیون واحدی داشته و میزان فروش بازی‌های آن نیز به ۲۱٫۹ میلیون نسخه‌ای رسید. این میزان فروش نقطه عطفی برای سونی محسوب شده که توانسته به موفقیت بزرگی دست پیدا کند.

فروش بزرگ هدست واقعیت مجازی سونی

بازی های مختلف VR را می‌توان برای PlayStation VR نام برد که هر یک در نوع خود قابل توجه هستند. از جمله باید به Creed: The Rise To Glory اشاره کرد که در آن افراد خود را در حلقه‌ای پرت می‌کنند و با عنوان هیجان انگیزی رو به رو هستند.

در حال حاضر بیش از ۳۵۰ بازی VR برای PlayStation VR دردسترس است. در ۹ اکتبر سال جاری نیز بازی علمی تخیلی شوتر اول شخص Evasion نیز منتشر خواهد شد. همچنین فروش با تخفیفی در فروشگاه پلی‌استیشن استور جریان دارد که افراد تا ۲۸ آگوست می‌توانند بیش از ۲۲ بازی را با تخفیف خریداری کنند.

به هر حال انتظار داریم تا پایان سال ۲۰۱۸ حجم فروش به بیش از ۴ میلیون واحد برسد.

بیشتر بخوانید :  ۱۰ دقیقه گیم پلی از مبارزات عنوان Arise of Awakener منتشر شد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`