دانلود از حساب های پلی استیشن سهم 2.7 درصدی از کل ترافیک اینترنت جهان دارد
دانلود از حساب های پلی استیشن سهم 2.7 درصدی از کل ترافیک اینترنت جهان دارد

سهم قابل توجه پلی استیشن از اینترنت جهانی

در حالی که خدمات آنلاین کنسول‌های بازی نخستین بار توسط سگا و ایکس باکس راه اندازی شده اما به نظر می‌رسد پلی استیشن سونی توانسته بیشترین بهره را ببرد و سود بیشتری کسب کند. برای مشاهده ادامه مطلب با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

براساس آمار انتشاری پیرامون سهم استفاده از کل ترافیک اینترنت جهان، حساب‌های پلی استیشن در این فهرست سهمی ۲٫۷ درصدی دارند. این یعنی طرفداران کنسول‌های پلی استیشن سونی به قدری بالاست که سهم بزرگی را به خود اختصاص دهند. درک اینکه این کنسول سهم ۳ درصدی از کل ترافیک اینترنت جهان دارد کمی دشوار است اما حقیقت دارد و نشان می‌دهد این شبکه نفوذ گسترده‌ای داشته است. در این فهرست یوتیوب سهمی ۱۱٫۴ درصدی و نتفلیکس سهمی ۱۵ درصدی را به خود اختصاص داده است.

برتری سهم پلی استیشن در کل ترافیک اینترنت جهان

استریم‌های رسانه‌ای نیز در این میان سهم کمی نداشته به ۱۳ درصد می‌رسد. این طور که پیداست سونی در ارائه خدمات آنلاین موفق بوده و توانسته گیمرهای بسیاری را به سمت سرویس خود جلب کند. انتظار می‌رود این سهم در آینده فزونی یافته و با آمار بیشتری پیرامون سهم حساب‌های پلی استیشن در بحث کل ترافیک اینترنت جهان رو به رو باشیم. متاسفانه در لیست خبری از ایکس باکس، نینتندو و استیم نیست و کنسول شرکت سونی توانسته از این شبکه‌ها پیشی گیرد.

بیشتر بخوانید :  مشخصات سیستم مورد نیاز بازی FIFA 19 منتشر شد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`