رسما تایید شد: کنسول پلی استیشن ۵ در دست توسعه قرار دارد
رسما تایید شد: کنسول پلی استیشن ۵ در دست توسعه قرار دارد

رسما تایید شد: کنسول پلی استیشن ۵ در دست توسعه قرار دارد

سونی امروز در اقدامی غیر قابل پیش‌بینی بعد از مدت‌ها، بالاخره ساخت کنسول پلی استیشن ۵ را رسما تایید کرد. در راستای همین خبر احتمالا باید کم کم خودمان را برای پایان نسل هشتم بازی‌ها آماده کنیم و چنان چه می‌توان پیش‌بینی کرد، نسل نهم کنسول‌ها در طول دو سال آینده از راه می‌رسد. در ادامه با وب سایت نوین اسپات همراه باشید.

کمپانی سونی سرانجام سکوتش را در رابطه با نسل بعدی کنسول‌ها شکست. اگر چه آن‌ها مستقیما از نام پلی استیشن ۵ استفاده نکردند، اما رسما تایید شد که آن‌ها در حال کار بر روی سخت‌ افزار جدیدی برای نسل بعدی کنسول‌ها هستند. آقای یوشیدا (Kenichiro Yoshida) در این رابطه گفت:

در حال حاضر فقط می‌توان گفت برای ما داشتن سخت افزاری برای نسل آینده ضروری است.

آقای یوشیدا در این خصوص از لفظ مستقیم پلی استیشن ۵ استفاده نکرد، اما مشخصا آن‌ها نمی‌توانند منظور دیگری در رابطه با دنیای ویدئو گیم داشته باشند. خبرنگاران تصور می‌کنند که آن‌ها در آینده‌ای نزدیک سرانجام از کنسول پلی استیشن ۵ رونمایی خواهند کرد. در حال حاضر شایعاتی در خصوص سیستم استریمینگ کمپانی سونی به گوش می‌رسد که احتمالا برای کنسول پلی استیشن ۵ در دست توسعه قرار دارد.

احتمالا سیستم استریمینگ سونی پاسخی به Xbox’s Project xCloud خواهد بود که مدتی پیش رسما معرفی شد. به هر ترتیب باید دید که کمپانی خوش‌نام سونی چه برنامه‌ای برای نسل بعدی کنسول‌هایش در نظر دارد. آیا اصلا آن را با نام پلی استیشن ۵ خواهیم شناخت یا خیر؟ در حال حاضر تنها مطمئن هستیم که کمپانی سونی ساخت کنسول بعدی خودش را آغاز کرده است.

بیشتر بخوانید :  مدیر نینتندو : ما همواره به VR فکر می‌کنیم

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`