استودیوی Playground Games می‌خواهد برای کار بر روی یک بازی نقش آفرینی معرفی نشده نیروی جدید استخدام کند
استودیوی Playground Games می‌خواهد برای کار بر روی یک بازی نقش آفرینی معرفی نشده نیروی جدید استخدام کند

استودیوی Playground Games برای ساخت یک RPG معرفی نشده نیروی جدید استخدام کرد

مشخص نیست استودیوی Playground Games در حال کار بر روی چه بازی‌ای است اما هر چه باشد به نظر می‌رسد پروژه‌ی بسیار بزرگ و عظیمی باشد.

در سال گذشته وقتی استودیوی Playground Games دومین شرکت خود را برای کار بر روی عنوانی در سبک نقش آفرینی جهان باز که هنوز معرفی نشده است، تأسیس کرد، این استودیو افرادی خبره و با استعداد را از تیم‌های بازی سازی معروفی استخدام کرد؛ از جمله افرادی که بر روی بازی‌هایی مثل GTA V، Metal Gear Solid و Hellblade کار کرده بودند. طبق گزارش منتشر شده از Games Industry، موج عظیم دیگری از استخدام‌ها اتفاق افتاده است که شامل به‌کارگیری استعدادهایی ناب از استودیوهایی چون BioWare، Rocksteady، EA Motive و شرکت‌های دیگر می‌شود.

اولین فردی که استخدام شده است مدیر طراح محیط، اسکاتی براون، است. وی در استودیوی EA Motive بر روی بازی Star Wars Battlefront II کار می‌کرد. فرد بعدی Noel Lukasewich نام دارد که طراح ارشد محیط است و به مدت ۱۳ سال در استودیوی BioWare مشغول کار بوده است که بیشتر این زمان را صرف کار بر روی ۴ بازی Mass Effect کرده است. مارتین لنکستر که فرد بعدی است از استودیوی Rocksteady آمده و به عنوان کارگردان داستانی استخدام شده است. او سابقه کار بر روی بازی‌های Batman: Arkham Knight و  Arkham VR را دارد.

از استودیوی Ninja Theory دو نفر با نام‌های Chris Goodall به عنوان مدیر انیماتور و Rob den Dekker به عنوان تکنسین ارشد استخدام شده‌اند. Goodall از سال ۲۰۰۹ میلادی در استودیوی Ninja Theory مشغول کار بوده است و Dekker سابقه‌ی کار بر روی مجموعه‌های Fable، LittleBigPlanet و بازی Forza Horizon 2 را داشته است. آخرین فرد استخدام شده Joe McKernan نام دارد. او بعد از چندین سال که این استودیو را ترک کرده بود قرار است دوباره به آن بازگردد و به عنوان طراح ارشد رابط کاربری مشغول کار شود. او قبل از ترک استودیوی Playground Games بر روی بازی‌هایی چون مجموعه‌ی  Forza Horizon کار کرده بود و در دوره‌ی زمانی که در شرکت حضور نداشت بر روی عناوین  Horizon Zero Dawn و  Destiny 2 کار کرد.

بیشتر بخوانید :  یان کاوان از ساختار سرعت Xbox Series X می‌گوید

مشخص نیست که این بازی معرفی نشده چه طور ظاهر شود و چه بازخوردهایی دریافت کند اما مسلماً نیروی کاری حرفه‌ای و عظیم در حال ساختن آن است. همان‌طور که میدانیم شرکت Microsoft در نمایشگاه E3 2018 اعلام کرد که استودیوی Playground Games را خریده است. Microsoft همچنین اعلام کرد که در راستای تلاش‌هایش برای ساختن بازی‌های انحصاری بیشتر برای پلتفرم ایکس باکس وان، شرکت‌های دیگری از جمله Ninja Theory را نیز خریداری کرده است.

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`