PC Gaming Show در e3 2019
PC Gaming Show در e3 2019

حضور بیش از ۳۰ عنوان در PC Gaming Show در نمایشگاه E3 2019

PC Gaming Show همواره یکی از کنفرانس‌هایی است که در نمایشگاه E3 مورد استقبال کمتری قرار می‌گیرد اما در نمایشگاه امسال این کنفرانس از همیشه بزرگتر خواهد بود. با توجه به وبسایت PC Gamer که برگزار کننده این کنفرانس ایت بیش از ۳۰ عنوان در این شو حضور دارند. در ادامه همراه نوین اسپات باشید.

تا بدین جا مشخص شده است که توسعه دهنده سری بازی‌های Sniper Elite یعنی شرکت Rebellion دو عنوان را در کنفرانس امسال در E3 2019 خواهد داشت که شامل Evil Genius 2 و یک عنوان معرفی نشده است. شرکت Tripwire Interactive نیز با ارائه جزئیاتی در مورد بازی جدید خود در این کنفرانس حضور دارد. همچنین پنل پرسش و پاسخی در مورد بازی Borderlands 3 نیز برگزار خواهد شد که بازیکنان می‌توانند سوالات خود را از شرکت Gearbox بپرسند.

در کنار این شرکت‌ها، شرکت Paradox Interactive نیز با جدیدترین بازی‌های خود یعنی Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 و Age of Wonders: Planetfall در E3 2019 حضور خواهد داشت. کنفرانس PC Gaming Show قرار است ۲۰ خرداد ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران برگزار شود. فراموش نکنید که می‌توانید تمامی اطلاعات و اخبار این نمایشگاه را با نوین اسپات دنبال کنید.

بیشتر بخوانید :  Rocksteady در مراسم E3 حضور ندارد

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`