Overwatch

تغییر نام شخصیتی از بازی Overwatch قطعی شد

بازی های مرتبط

امسال شرکت‎های Activision و Blizzard درگیری‎های حقوقی زیادی داشتند. این مسائل، گریبان بازی‎ها را نیز گرفت و به تغییر نام شخصیتی از بازی Overwatch منجر شد. علاوه بر شکایت‎ها و درگیری‎های حقوقی، تحقیقاتی نیز در مورد کمپانی Blizzard به دلیل گزارشاتی از آزار جنسی، انجام شد و حتی این شرکت، مجبور به اخراج تعداد زیادی از کارمندان اصلی و ماهر خود گشت. اخراج کارمندان و اتهام‎های وارده، باعث شد تا نهایتاً اسم یکی از شخصیت‎های Overwatch که از روی یکی از کارمندان سابق این شرکت، نام گذاری شده بود، عوض شود. در ادامه مطلب، همراه وبسایت نوین اسپات باشید.

در اوایل امسال، مشخص شد که شخصیت McCree که یک تنفگدار است، قرار است اسمش عوض شود. شخصیت مذکور، بر اساس یکی از کارمندان سابق شرکت Blizzard نام گذاری شده و این کارمند، در راستای اتهام‎های وارده به شرکت، اخراج شده است. نام جدید این تفنگدار، قرار است «کول کسیدی» (Cole Cassidy) باشد. این خبر را حساب رسمی بازی Overwatch در توییتر، از طریق یک توییت، اطلاع رسانی کرد. از نظر داستانی نیز سعی شده این تغییر نام، توجیه شود. در توضیحات مربوطه ذکر شده که نام McCree، اسم مستعار این تنفگدار و نام واقعی او، از ابتدا، کول کسیدی بوده است. این تغییر، قرار است در تاریخ 26 اکتبر (4 آبان) به صورت رسمی در بازی اعمال شود.

بازی Overwatch هم اکنون بر روی پلتفرم‎های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و رایانه‎های شخصی، در دسترس است. علاقمندان می‎توانند نسبت به خرید و دریافت این بازی، اقدام نمایند. در حال حاضر، خبری از نسخه بهبود یافته برای نسل نهم نیز، در دست نیست. از طرف دیگر، بازی Overwatch 2 نیز برای همان پلتفرم‎ها در دست ساخت بوده و تاریخ انتشار احتمالی، نیمه اول سال 2022 ذکر شده است. امیدواریم مشکلات ایجاد شده برای Blizzard تاثیری بر روی نسخه دوم این بازی نداشته و نهایتاً، عنوانی خوش ساخت مانند نسخه اول را شاهد باشیم.

بیشتر بخوانید :  منابع الهام Control از زبان سازندگان

دیدگاه کاربران

0 دیدگاه

اولین نفری باشید که نظر میدهد...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

`